Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrá pleťová kosmetika

Corinnee 29. 08. 2016

Dobrý dne, chci se zeptat, jakou používáte pleťovou kosmetiku? Chtěla bych začít používat něco kvalitnějšího, než produkty z drogerie, ale nemám s tím moc zkušeností :)

Neregistrovaná/ý - Denča

16.10.2019

No ty drogérkové to je katastrofa mám-li se dívat na složení. Kolikrát si říkám, že je lepší si našetřit na lepší krém než si na obličej plácat to, co prodávají.

Neregistrovaná/ý - Lenka

16.07.2019

To si myslím, že je hodně individuální, každému vyhovuje něco jiného a taky po cenové stránce si ne každý může dovolit makeup za tisícovku, přitom se dá sehnat kvalitní makeup i za 200 :). Hodně si objednávám a zkouším věci z notina a jsou mnohem levnější v porovnání s drogérkou.

Neregistrovaná/ý - Stela

30.12.2018

Neregistrovaná/ý - Liba | 29.12.2018
Stelo a co to je za kosmetiku, dá se koupit normálně v drogerii?

Já ji kupuji na 2nature a je tam velký výběr.

Neregistrovaná/ý - Liba

29.12.2018

Neregistrovaná/ý - Stela | 28.12.2018
Já používám přírodní kosmetiku Natura Siberica a jsem s ní nadmíru spokojená. Mé pleti i pokožce vyhovuje.

Stelo a co to je za kosmetiku, dá se koupit normálně v drogerii?

Neregistrovaná/ý - Stela

28.12.2018

Neregistrovaná/ý - Liba | 27.12.2018
Aho hledám nějakou kvalitní,ale přírodní kosmetiku, se kterou máte dobrou zkušenost?

Já používám přírodní kosmetiku Natura Siberica a jsem s ní nadmíru spokojená. Mé pleti i pokožce vyhovuje.

Neregistrovaná/ý - Liba

27.12.2018

Aho hledám nějakou kvalitní,ale přírodní kosmetiku, se kterou máte dobrou zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Asta

27.09.2017

Neregistrovaná/ý - Málka | 25.09.2017
Takže spokojená maximálně? Nevíte jestli jde některý z kurzů proplatit úřadem práce?

Proplatit některé kurzy jdou http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

Neregistrovaná/ý - Málka

25.09.2017

Neregistrovaná/ý - Asta | 20.09.2017
Málko mám hotový základní kurz vizážistický odtud, k ukončení kurzu jsem dostala certifikát v českém a anglickém jazyce

Takže spokojená maximálně? Nevíte jestli jde některý z kurzů proplatit úřadem práce?

Neregistrovaná/ý - Asta

20.09.2017

Neregistrovaná/ý - Málka | 30.08.2017
Chci si udělat nějaký make up nebo vizážistický kurz a narazila jsem na toto http://www.makeupinstitute.cz/ dělal si tu někdo nějaký kurz?

Málko mám hotový základní kurz vizážistický odtud, k ukončení kurzu jsem dostala certifikát v českém a anglickém jazyce

Neregistrovaná/ý - Málka

30.08.2017

Chci si udělat nějaký make up nebo vizážistický kurz a narazila jsem na toto http://www.makeupinstitute.cz/ dělal si tu někdo nějaký kurz?

Neregistrovaná/ý - Karolína

25.08.2017

Tu kosmetiku taky nekde sehnat je zazrak docela, ted juknu i tam

Neregistrovaná/ý - Irma

25.08.2017

Objednáváme z notina, a značku používám ryor, pro mě česká dobrá kvalita za normální peníze

Neregistrovaná/ý - Lucie

23.08.2017

Mě se u ageo líbí hlavně ten obrovský výběr, to ať jdu do kterékoliv drogerie nebo obchodu tak nikdy nemám takový výběr... pro mě nejlepší internetová drogerie

Neregistrovaná/ý - Zdenka

20.08.2017

Taky si myslím že se na ageo hodně ušetří i když nedosáhnu na objednávku větší než 1200kč

Neregistrovaná/ý - Maruška

19.08.2017

Super, taky si udelam nejaky velky nakup a snad se priblizim taky te dobrave zdarma :) ono i tak tam clovek hodne usetri

Neregistrovaná/ý - Gábi

16.08.2017

Neregistrovaná/ý - Sandra | 13.08.2017
Objednávám tak jednou za dva měsíce, drogerie je fakt super!! :)

Já jsem udělala první objednávku dneska tak se těším až to přijde..mám objednáno nad 1200kč tak jsem ráda že mám zadarmo dopravu:)

Neregistrovaná/ý - Gábi

16.08.2017

Neregistrovaná/ý - Sandra | 13.08.2017

Já jsem udělala první objednávku dneska tak se těším až to přijde..mám objednáno nad 1200kč tak jsem ráda že mám zadarmo dopravu:)

Neregistrovaná/ý - Market

14.08.2017

Ja zustavam stale u sveho notino.cz, uz kvuli jejeich vyberu parfemu!

Neregistrovaná/ý - Sandra

13.08.2017

Neregistrovaná/ý - Gábi | 09.08.2017
Kupujete si kosmetiku přes ageo?

Neregistrovaná/ý - Gábi

09.08.2017

Kupujete si kosmetiku přes ageo?

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Rajčatový krém

Rajčatový krém

22 hlasů
25min 149 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Hustá mušlová polévka s brusinkami

15 hlasů
60min 378kJ 120 Kč

Milovníci mušlí si určitě pochutnají.

Pestrý zeleninový salát

8 hlasů
30min 209kJ 125 Kč

Velmi jednoduchý a chutný salát.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více