Diskuse na téma Dobrá pleťová kosmetika

Dobrý dne, chci se zeptat, jakou používáte pleťovou kosmetiku? Chtěla bych začít používat něco kvalitnějšího, než produkty z drogerie, ale nemám s tím moc zkušeností :)

Linda 30.08.2016

Záleží na tom, jaké jsou tvé finance a jaký máš věk, jestli chceš něco pro mladou pleť nebo na vrásky :)

Corinnee Linda 30.08.2016

No na vrásky asi ne, spíš nějakou prevenci, je mi 26. Co používáš ty? Je toho tolik

Linda Corinnee 31.08.2016

No já mám teďka americkou kosmetiku Paula's Choice. Mám zatím základní sadu péče o pleť, takže čištění, tonikum a krém. Ostatní mám zatím Bioderma, ale asi přejdu :) Ale proti stárnutí zatím nemám nic :)

Corinnee Linda 31.08.2016

Super, děkuju za radu, podívám se na to a rozhodnu se :)

Linda 30.08.2016

Záleží na tom, jaké jsou tvé finance a jaký máš věk, jestli chceš něco pro mladou pleť nebo na vrásky :)

Pájka 31.08.2016

Zkus se podívat na www.beautypedia.com je to sice v aj, ale to hodnocení je celkem prý kvalitní :) a pokud umíš anglicky, tak si mylsím, že ti to pomůže :)

Pájka 31.08.2016

Zkus se podívat na www.beautypedia.com je to sice v aj, ale to hodnocení je celkem prý kvalitní :) a pokud umíš anglicky, tak si mylsím, že ti to pomůže :)

Dana 15.09.2016

Neco prirodniho? Nejake prirodni enzymy? mate nekdo takovy krem?

Nela 27.09.2016

tak to by mohli byt dobry ktemy vermione ne, zkousela jsi je? ty obsahuji nejake enzymy.

Hela 02.10.2016

ahojky, zkus pevonia botanica ;-) objednávám na pevonieshop.cz, mají tak toho dost na výběr :-)

Terka 02.10.2016

s pevonií mám taky dobrou zkušenost :) mají dobré krémy :)

bety 02.10.2016

já mám doma taky havlíkovu apotheku objednávám z nuspring.cz, za sebe mohu vřele doporučit :-)

mína 02.10.2016

ok, díky holky za tipy, mrknu se na to :) moc jste mi pomohly :)

beta 02.10.2016

vůbec nemáte zač, doufám, že vám ta kosmetika sedne tak jako mě ;-);-)

Bara 18.02.2017

Porad nakupuji jen tu kterou mam osvedcenou, takze jsem i rada kdyz ji muzu koupit na netu a ve slevach.:)

Lena 20.02.2017

Osobně preferuji značku bione,někdy na ni narazím i v drogerkách ale než běhat po městě a shánět tak si ji radši objednávám na netu ma stránkách notino.cz kde ji mají i levnější a je fakt kvalitní...už ji používají i moje kamošky :)

Laugher 21.02.2017

dolcevita.jenprozeny.cz

Bara 25.02.2017

Znacku kremu co pouzivam nekdy zmenil, ale vse si kupuji na netu a ze stranky kterou nemenim, tam maji ceny co se mi zamlouvaji

Alena 08.08.2017

A odkud? Da se na netu koupit i ve slevach, prijde mi ze v drogerkach moc casto slevy nemaji

Gábi 09.08.2017

Kupujete si kosmetiku přes ageo?

Sandra Gábi 13.08.2017

Objednávám tak jednou za dva měsíce, drogerie je fakt super!! :)

Gábi Sandra 16.08.2017

Já jsem udělala první objednávku dneska tak se těším až to přijde..mám objednáno nad 1200kč tak jsem ráda že mám zadarmo dopravu:)

Gábi Sandra 16.08.2017

Já jsem udělala první objednávku dneska tak se těším až to přijde..mám objednáno nad 1200kč tak jsem ráda že mám zadarmo dopravu:)

Market 14.08.2017

Ja zustavam stale u sveho notino.cz, uz kvuli jejeich vyberu parfemu!

Maruška 19.08.2017

Super, taky si udelam nejaky velky nakup a snad se priblizim taky te dobrave zdarma :) ono i tak tam clovek hodne usetri

Zdenka 20.08.2017

Taky si myslím že se na ageo hodně ušetří i když nedosáhnu na objednávku větší než 1200kč:-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat