Diskuse na téma Svačiny pro děti

Ahoj maminky, jak řešíte snídaně nebo svačinky u dvouleťáků, kteří mají problém celkově s jídlem :/ u nás je to fakt boj.

Miriam 23.02.2021

Krémové jogurty jako je bobík jsou vynikající a nedivím se, že dětem tak chutnají. Vzhledem ke složení bych se nebála ho dávat i mladším dětem.

Aneta 16.09.2020

Je to vhodné pro tak malé děti ? Mám strach, aby malého nebolelo bříško, protože není oc zvyklý papkat tady ty ochucené jogurty.

Radka Aneta 20.09.2020

No bříško ho nemá z čeho bolet, protože konkrétně bobík má fakt super složení a jestli to bude nebo nebude papkat je otázka pokud to ještě nikdy nevyzkoušel, ale jelikož je to malé dítě a ti mají mlsný jazýček, tak věřím, že ho baštit bude ;)

Radka 15.09.2020

U nás je to to stejné a to je syn starší. Šla jsme na to cestou kompromisu, kdy jeden den si řekne on co by chtěl a druhý den je pak čistě na mně, co mu udělám na jídlo. Jinak snídaně jsou u nás jenom na bobíku, ten jogurt miluje a je schopný sníst i 2-3 za den, takže musíme mít neustálou zásobu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci znamení Berana by se pro následující dny měli vyvarovat rozdávání nejrůznějších dobře míněných rad. Naopak by měli své nejbližší nechat dělat věci po svém, i když to znamená, že se spálí a budou dělat chyby. Pokud totiž svou přirozenou touhu ukazovat ostatním ten „správný“ směr neovládnete, může se stát, že se vaše snahy obrátí proti vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
107 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
138 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat