Diskuse na téma Svačiny pro děti

Ahoj maminky, jak řešíte snídaně nebo svačinky u dvouleťáků, kteří mají problém celkově s jídlem :/ u nás je to fakt boj.

Aneta 16.09.2020

Je to vhodné pro tak malé děti ? Mám strach, aby malého nebolelo bříško, protože není oc zvyklý papkat tady ty ochucené jogurty.

Radka Aneta 20.09.2020

No bříško ho nemá z čeho bolet, protože konkrétně bobík má fakt super složení a jestli to bude nebo nebude papkat je otázka pokud to ještě nikdy nevyzkoušel, ale jelikož je to malé dítě a ti mají mlsný jazýček, tak věřím, že ho baštit bude ;)

Radka 15.09.2020

U nás je to to stejné a to je syn starší. Šla jsme na to cestou kompromisu, kdy jeden den si řekne on co by chtěl a druhý den je pak čistě na mně, co mu udělám na jídlo. Jinak snídaně jsou u nás jenom na bobíku, ten jogurt miluje a je schopný sníst i 2-3 za den, takže musíme mít neustálou zásobu.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:16
94 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat