Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Výživa - kojení, příkrmy atd.

Výživa. Jak dlouho kojit, správná technika, léky a bylinky na podporu laktace, laktační poradkyně. Umělá výživa a čím začít s přikrmováním.

Celkem 8 diskusních témat seřadit dle:
134 příspěvků Na podporu imunity Mám dobrou zkušenost s wobenzymem. Doporučuji vyzkoušet. A taky jsem ho dostala jako dárek pod strom...
Gabriela 28. 2. 2017
2 příspěvky přírodní produkty poradit ti můžu jenom mléčné výrobky http://www.bioslunecnice.cz/7-kozi-mleko mají i nějaké kravsk...
WIKI 21. 4. 2015
8 příspěvků kojenecké koliky Entikon jsou kapky které si sama namícháš. V těhotenství mi pomohly...a malej je zatím nepotřebuje
Pavlína 30. 9. 2015
0 příspěvků Vaření s dětmi
24 příspěvků Vigantol Souhlas, celkově se Vigantol doporučuje lidem, kteří mají nedostatek vitamínu D nebo lidem, kteří ma...
Romi 2. 10. 2017
36 příspěvků Jakou značku UM preferujete ? Super, děkuji, dívala jsem se, že dělají už i hotová jídla pro děti, to jsem nevěděla.
Síma 24. 10. 2017
35 příspěvků Přechod na umělé mléko Rozdíl je Sandro ve složení. Tady mají udělané srovnání a podrobný popis, co které mléko obsahuje ww...
Andrejka 25. 10. 2017
1 příspěvek kdo tu vyrábí domácí jogurty? Já jsem zásadně pro samovýrobu domácího jogurtu. Jednoduše si objednám na internetu kvalitní živé m...
Lenča34 25. 5. 2017
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Někoho spontánně oslovíte, což není zrovna váš styl. K onomu člověku vás však bude táhnout nepřekonatelná síla, která vás donutí jít nad rámec svého obvyklého chování. A stoprocentně toho nebudete litovat, neboť, j...

Více

Registrovat