Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Výživa - kojení, příkrmy atd.

Výživa. Jak dlouho kojit, správná technika, léky a bylinky na podporu laktace, laktační poradkyně. Umělá výživa a čím začít s přikrmováním.

Celkem 9 diskusních témat seřadit dle:
134 příspěvků Na podporu imunity Mám dobrou zkušenost s wobenzymem. Doporučuji vyzkoušet. A taky jsem ho dostala jako dárek pod strom...
Gabriela 28.02.2017
2 příspěvky přírodní produkty poradit ti můžu jenom mléčné výrobky http://www.bioslunecnice.cz/7-kozi-mleko mají i nějaké kravsk...
WIKI 21.04.2015
11 příspěvků kojenecké koliky *10* nam pomaha infacol*10*
Baruška07 08.12.2017
0 příspěvků Vaření s dětmi
24 příspěvků Vigantol Souhlas, celkově se Vigantol doporučuje lidem, kteří mají nedostatek vitamínu D nebo lidem, kteří ma...
Romi 02.10.2017
43 příspěvků Jakou značku UM preferujete ? Já teda nepřikrmuju, protože mám mléka stále hodně, ale když už bych měla zvolit náhradu, tak bych š...
Elen 19.05.2018
38 příspěvků Přechod na umělé mléko Taky jsem pořídila jako první um sunar premium a ten malé sedl, chutná jí a jakmile bude mít 6 měsíc...
Andrejka 28.05.2018
1 příspěvek kdo tu vyrábí domácí jogurty? Já jsem zásadně pro samovýrobu domácího jogurtu. Jednoduše si objednám na internetu kvalitní živé m...
Lenča34 25.05.2017
0 příspěvků Kašičky
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Na kolegu v práci se budete moci beze zbytku spolehnout. Uleví se vám, neboť si velmi dobře uvědomujete, že vzájemná důvěra je v pracovním kolektivu takřka nezbytná. Spolupracovníci vás naštěstí přesvědčí o tom, že by vás nikdy v ničem nezklamali.

Více

Registrovat