Diskuse na téma Sladší jídla

Ahoj, zajímalo by mě od kdy jste začaly dětem zařazovat do jídelníčku sladké věci jako jsou třeba ovocné přesnídávky nebo už třeba klasický jogurt ?

Bertička 16.10.2023

Začala jsem dávat cca od roka https://www.bobik.cz/. Chtěla jsem něco kvalitnějšího, našeho českého. Bez éček, barviv a konzervantů a hlavně bez umělých sladidel. To je strašný svinstvo totiž. Bobík chutnal nejvíc asi jahodový, dcera má velmi ráda jahody do dnes a do dnes ho kupujeme. :) Nedávno měli i merch, tak jsem objednávala dceři tričko, to byl moc fajn nápad. :)

Klára 25.06.2022

Neznám je, ale jejich výběr zmrzliny mě zaujal, objednala jsem si variantu bez cukru.

Aneta 23.06.2022

Na jejich www.familymarket.cz jsem zjistila, že nabízí víc jak 140 druhů.

Agáta 21.06.2022

Jejich zmrzlinu mlsáme moc rádi celá rodina. Určitě vyzkoušejte, budete mile překvapeni. Je skvělá.

Marina 18.06.2022

Mám výbornou zkušenost se zmrzlinami od Familymarket.

Aneta 16.06.2022

Uvítám tip na eshop, kde seženu kvalitní a chutnou zmrzlinu. Děti ji mají moc rády.

Olli 02.11.2021

Dcera má 8. měsíců a zkusila jsem jí dát poprvé bobíka a ten velký kelímek do ní padl jako nic :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 23:06
12 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:35
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:04

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat