Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Jakou značku UM preferujete ?

Majki636 17. 02. 2017

Dobrý den, poradí mi někdo s přechodem na umělé mléko ? Jaká značka se vám nejvíce osvědčila ?

Neregistrovaná/ý - Fialka

30.01.2019

Výborný je ten complex. U dcery jsme bojovali s bolením bříška, takže jsem začala dávat umělé mléko a krásně se to díky němu srovnalo.

Neregistrovaná/ý - Martina

28.01.2019

Neregistrovaná/ý - Simča | 26.01.2019
Dívala jsem se na ta mlíčka od sunaru, protože budu také přikrmovat akorát moc nejsem moudrá jestli je lepší complex nebo premium ?

Nedá se říct, že jedno z nich je lepší, ale jaké je tam u něj zaměření. Complex je vhodný pro děti, co mají problémy s bolením bříška, kdežto premium je pro děti bez tady těch problémů. Jinak jsou obě stejně donrá a kvalitní. Sunar je na trhu několik let, takže bych vůbec neměla nějaké pochybnosti.

snany

27.01.2019

U všech tří dětí Nutrilon, je pravda, že jsem ani jinou značku nezkoušela

Neregistrovaná/ý - Simča

26.01.2019

Dívala jsem se na ta mlíčka od sunaru, protože budu také přikrmovat akorát moc nejsem moudrá jestli je lepší complex nebo premium ?

Neregistrovaná/ý - Betka

30.11.2018

Ahaa já myslela, že to mají automaticky všechny. To mě překvapilo tedy.

30.11.2018

Jak píšeš o tom tuku. Tak ten má jen sunar a je podobný kvůli tomu mateřskému mléku.

Neregistrovaná/ý - Betka

29.11.2018

No a v čem teda nejlepší?

29.11.2018

Je nejlepší o tom žádná, ale když nemůžeš kojit, tak potřebuješ pro miminko co nejkvalitnější výživu a tu ti dá sunar.

Neregistrovaná/ý - Hela

28.11.2018

Ani náhodou nejsou stejné. Si přečtěte o sunaru www.sunar.cz má dobře popsané stránky a jejich mléka.

Neregistrovaná/ý - Betka

26.11.2018

Ale tuk přece je v mléku normálně a nejlepší je stejně kojení.

Neregistrovaná/ý - Lenka

22.11.2018

A v čem je sunar nejkvalitnější jak píšete co se u nás dá koupit? Přece UM mléka jsou stejné.

Neregistrovaná/ý - Elen

19.05.2018

Já teda nepřikrmuju, protože mám mléka stále hodně, ale když už bych měla zvolit náhradu, tak bych šla do sunaru. Hodně jsem si tyhle diskuze pročítala a hodně maminek a miminek je s ním spokojeno a řadí se mezi nejkvalitnější mléko, které se u nás dá koupit.

Neregistrovaná/ý - Leona

16.05.2018

Nám zase sedl hnedka sunar premium www.sunar.cz/kojenecka-mleka-premium/. Hledala jsem co nejkvalitnější náhradu za mateřské mléko a dle složení si myslím, že se mi to povedlo.

Neregistrovaná/ý - Erika

06.05.2018

Potom už se přechází na sunar premium :)

Neregistrovaná/ý - Andy

04.05.2018

Mohla bych vědět na jé mléko se přechází potom ? Dívala jsem se totiž, že je to do 6. měsíce www.sunar.cz/specialni-kojenecka-mleka/

Neregistrovaná/ý - Diana

02.05.2018

Taky se musím přidat, protože máme vyzkoušený ten nový sunar HA pro Comfort, protože nám ho doktorka doporučila z toho důvodu, že já sama jsem silný alergik, tak aby se tomu u malé něajkým způsobem předešlo.

Neregistrovaná/ý - Erika

26.04.2018

Já bych nedala dopustit na sunar. Na trhu je několik desítek let a má na něm svoje místo a hlavně jde neustále dopředu. Není to dlouho, co jsem se dívala a mají zase nová mlíčka, což je naprostá bomba, protože na to, že se jedná o nejkvalitnější mléka, tak jsou oproti jiným značkám cenově dostupnější.

Beba je top.

Neregistrovaná/ý - Síma

24.10.2017

Super, děkuji, dívala jsem se, že dělají už i hotová jídla pro děti, to jsem nevěděla.

Neregistrovaná/ý - Jana

24.10.2017

Složení mají uvedené tady www.sunar.cz/kojenecka-mleka/

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Kuřecí špízy s kokosem a pikantní meruňkovo-brusinkovou salsou

Kuřecí špízy s kokosem a pikantní meruňkovo-brusinkovou salsou

16 hlasů
55min 668 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Květák se sýrovou omáčkou

11 hlasů
30min 323kJ 90 Kč

Vařený květák s pikantní omáčkou ze sýra a mléka.

Treska se slaninou a květákem

11 hlasů
55min 444kJ 150 Kč

Rybí filé zapečené s květákem a sýrovou omáčkou.

Poradny

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více