Diskuse na téma Jakou značku UM preferujete ?

Dobrý den, poradí mi někdo s přechodem na umělé mléko ? Jaká značka se vám nejvíce osvědčila ?

paperilla 07.12.2017

Beba je top.<3

Síma 24.10.2017

Super, děkuji, dívala jsem se, že dělají už i hotová jídla pro děti, to jsem nevěděla.

Jana 24.10.2017

Složení mají uvedené tady www.sunar.cz/kojenecka-mleka/

Síma 24.10.2017

Aha, to je dobré vědět, a jak se liší ve složení oproti premiu ?

Jana 24.10.2017

Jasně, akorát ten je lepší pro mimča, co mají potíže s bříškem

Jana 24.10.2017

https://www.bety.cz/diskuse/18237/Jakou-znacku-UM-preferujete

Andrea 24.10.2017

Pro prcky si myslím, že je to dobré :) malýmu nejvíc chutnají ty lasagne

Ilona 24.10.2017

Jak jsou na tom chuťově ? :)

Andrea 24.10.2017

My ty jejich jídla vyzoušené máme a jsou super … hlavně když musím pracovat, doma poklidit a nemám čas uvařit, tak to vyřeším tou jejich kapsičkou :) ač jsem tom moc nevěřila, tak malýmu chutnají :) www.sunar.cz/hotova-jidla/

Ilona 24.10.2017

Mají, já s nima teda zkušenost nemám, protože malá je ještě na mlíku, ale jak bude moct, tak je chci určitě vyzkoušet.

Jana 24.10.2017

Od samého začátku bohužel nemám mléko, takže jsem na doporučení lékařky dávala sunar premium a naprosto bez problémů, nikdy jsem díky bohu nepoznala problémy typu, že by mi mlíčko dítě blinkalo nebo ho bolelo bříško.

Síma Jana 24.10.2017

A nevíte jestli je dobrý i complex ?

Petra 17.10.2017

Super, děkuji za tipy, nás to čeká až za dva měsíce, ale aspoň vím, co přesně vyzkoušet :)

Sandra 17.10.2017

My jsme zatím na kašičkách a to malé dávám tu na dobrou noc :) www.sunar.cz/kasicky/ . Chuťově je dobrá a malá je po ní zřejmě dostatečně plná, protože se mi ani v noci nebudí na mlíko

Adéla 17.10.2017

Jestli myslíte tyhle kašičky www.sunar.cz/prikrmy-do-rucicky/ , tak ty jsou naprostá bomba. Mám doma udělanou zásobu a když nestíhám kvůli práci, tak dám malé tady toto na obídek a jsme spokojené obě dvě :)

Petra 17.10.2017

Mohla bych se zeptat jestli máte od sunaru vyzkoušené i ty kašičky a jídla ?

Adéla 17.10.2017

My jsme dávali taky sunar, myslím od druhého měsíce jsem začala přikrmovat.

Petra 17.10.2017

Máme vyzkoušený nutrilon, bebu a hipp, ale malé sedl až sunar

Kája 25.09.2017

My ty jejich jídla vyzoušené máme a jsou super … hlavně když musím pracovat, doma poklidit a nemám čas uvařit, tak to vyřeším tou jejich kapsičkou :) ač jsem tom moc nevěřila, tak malýmu chutnají :) www.sunar.cz/hotova-jidla/

Sandra Kája 25.09.2017

Jak jsou na tom chuťově ? :)

Kája Sandra 25.09.2017

Pro prcky si myslím, že je to dobré :) malýmu nejvíc chutnají ty lasagne

Leona 25.09.2017

Mají, já s nima teda zkušenost nemám, protože malá je ještě na mlíku, ale jak bude moct, tak je chci určitě vyzkoušet.

Sandra 24.09.2017

Super, děkuji, dívala jsem se, že dělají už i hotová jídla pro děti, to jsem nevěděla.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat