Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma kojenecké koliky

Maruna10 16. 06. 2015

četla jsem, že je nový přípravek na dětskou koliku Enticon, máte s tím někdo zkušenosti?

Neregistrovaná/ý - Jana

12.04.2019

Neregistrovaná/ý - Evka | 08.04.2019
Doporučila pro těhotné? a jaké doporučila prosím?

Doporučila mi vitamíny vhodné pro těhotné a kojící maminky, objednala jsem si je z eshopu lékárny https://www.lekarna.cz/ogestan-matka-a-dite-cps-30/

Neregistrovaná/ý - Evka

08.04.2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 04.04.2019
Nejlepší bude, když si zajdete k doktorce, která vám určitě poradí, já jsem to tak udělala, a doktorka mi doporučila vitamíny vhodné pro kojící, a těhotné maminky.

Doporučila pro těhotné? a jaké doporučila prosím?

Neregistrovaná/ý - Jana

04.04.2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 02.04.2019
Holky neřešila jste některá s doktorkou, při otěhotnění, jestli je vhodné brát multivitamíny?

Nejlepší bude, když si zajdete k doktorce, která vám určitě poradí, já jsem to tak udělala, a doktorka mi doporučila vitamíny vhodné pro kojící, a těhotné maminky.

Neregistrovaná/ý - Jana

02.04.2019

Holky neřešila jste některá s doktorkou, při otěhotnění, jestli je vhodné brát multivitamíny?

Neregistrovaná/ý - Vanda

31.01.2019

Já bych jiný nekupovala, jsou na něj hodně dobré recenze a já jsem taky spokojená.

Neregistrovaná/ý - Zuzana

31.01.2019

Tak koupit sunar?

Neregistrovaná/ý - Vanda

30.01.2019

Je s mléčným tukem jako má mateřské mléko a prebiotickou vlákninu, to asi dělá to spokojené bříško

Neregistrovaná/ý - Mia

30.01.2019

No za nás je to rozhodně sunar. Začaly dělat právě i tady ta speciální mlíka. Nechám ti tady odkaz, kde je víc informací www.sunar.cz/specialni-kojenecka-mleka

30.01.2019

Tak to koukám, že jste bez kolik a bolení. Já přemýšlím, že pomalu přejdeme na umělé, protože je neskutečné, jak se chudák škube

Neregistrovaná/ý - Vanda

29.01.2019

Skutečně ne. Měli jsme toto https://www.sunar.cz/kojenecka-mleka-premium/ a doporučuji ho všem kamarádkám.

Neregistrovaná/ý - Ilona

28.01.2019

Mohla bych se zeptat jaké jste dávaly ? U syna s tím taky bojujeme s tím, že jsme teď na bebě, ale ta evidentně nevyhovuje a doktorka po nás chce, abych začala dávat to AR mléko.

28.01.2019

Opravdu nikdy?

Neregistrovaná/ý - Vanda

27.01.2019

Já tohle neznám, dávala jsem umělé mléko od narození a netrápilo nás nikdy.

26.01.2019

Já kojím a teda bříško nás neskutečně trápí. Za chvíli budu dávat i umělé, protože moje asi nestačí

Neregistrovaná/ý - Sandra

26.01.2019

Díky bohu, že se v dnešní době prodávají ta speciální kojenecká mléka. Dalo mi to dítě dopořádku a kolik jsme se díky bohu zbavili.

Neregistrovaná/ý - Vanda

25.01.2019

Co vím, tak na koliky trpí hlavně kojené děti

Neregistrovaná/ý - Míša

14.01.2019

Díky bohu, že se v dnešní době prodávají ta speciální kojenecká mléka. Dalo mi to dítě dopořádku a kolik jsme se díky bohu zbavili.

nam pomaha infacol

paperilla | 07.12.2017
Nam moc nezabral. Neni nad kminovy odvar.

muzu se zeptat, jak se dela ten kminovy odvar? Dekuji

Nam moc nezabral. Neni nad kminovy odvar.

Proč královna zakázala Meghan šperky, které nosila prince...

Salát z grilovaného kuřecího masa

Salát z grilovaného kuřecího masa

10 hlasů
50min 256 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí guláš

17 hlasů
1h a 5min 281kJ 170 Kč

Ostřejší guláš z kuřecího masa s rajčaty.

Brambory zapečené s mrkví a pórkem

5 hlasů
2h a 0min 467kJ 135 Kč

Recept na výborné brambory zapečené s mrkví, pórkem, ž...

Poradny

Jak vyplnit příjmy do žádosti o příspěvek na bydlení?

Dobrý den, na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu nebo dom... Více

Může být dcera v DPN stále OSVČ s vedlejší činností?

Dobrý den,pokud Vaše dcera pobírá nemocenské z důvodu těhotenství a porodu a tato dávka jí náleží... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více