Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma kojenecké koliky

Maruna10 16. 06. 2015

četla jsem, že je nový přípravek na dětskou koliku Enticon, máte s tím někdo zkušenosti?

Neregistrovaná/ý - Jana

12.04.2019

Neregistrovaná/ý - Evka | 08.04.2019
Doporučila pro těhotné? a jaké doporučila prosím?

Doporučila mi vitamíny vhodné pro těhotné a kojící maminky, objednala jsem si je z eshopu lékárny https://www.lekarna.cz/ogestan-matka-a-dite-cps-30/

Neregistrovaná/ý - Evka

08.04.2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 04.04.2019
Nejlepší bude, když si zajdete k doktorce, která vám určitě poradí, já jsem to tak udělala, a doktorka mi doporučila vitamíny vhodné pro kojící, a těhotné maminky.

Doporučila pro těhotné? a jaké doporučila prosím?

Neregistrovaná/ý - Jana

04.04.2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 02.04.2019
Holky neřešila jste některá s doktorkou, při otěhotnění, jestli je vhodné brát multivitamíny?

Nejlepší bude, když si zajdete k doktorce, která vám určitě poradí, já jsem to tak udělala, a doktorka mi doporučila vitamíny vhodné pro kojící, a těhotné maminky.

Neregistrovaná/ý - Jana

02.04.2019

Holky neřešila jste některá s doktorkou, při otěhotnění, jestli je vhodné brát multivitamíny?

Neregistrovaná/ý - Vanda

31.01.2019

Já bych jiný nekupovala, jsou na něj hodně dobré recenze a já jsem taky spokojená.

Neregistrovaná/ý - Zuzana

31.01.2019

Tak koupit sunar?

Neregistrovaná/ý - Vanda

30.01.2019

Je s mléčným tukem jako má mateřské mléko a prebiotickou vlákninu, to asi dělá to spokojené bříško

Neregistrovaná/ý - Mia

30.01.2019

No za nás je to rozhodně sunar. Začaly dělat právě i tady ta speciální mlíka. Nechám ti tady odkaz, kde je víc informací www.sunar.cz/specialni-kojenecka-mleka

30.01.2019

Tak to koukám, že jste bez kolik a bolení. Já přemýšlím, že pomalu přejdeme na umělé, protože je neskutečné, jak se chudák škube

Neregistrovaná/ý - Vanda

29.01.2019

Skutečně ne. Měli jsme toto https://www.sunar.cz/kojenecka-mleka-premium/ a doporučuji ho všem kamarádkám.

Neregistrovaná/ý - Ilona

28.01.2019

Mohla bych se zeptat jaké jste dávaly ? U syna s tím taky bojujeme s tím, že jsme teď na bebě, ale ta evidentně nevyhovuje a doktorka po nás chce, abych začala dávat to AR mléko.

28.01.2019

Opravdu nikdy?

Neregistrovaná/ý - Vanda

27.01.2019

Já tohle neznám, dávala jsem umělé mléko od narození a netrápilo nás nikdy.

26.01.2019

Já kojím a teda bříško nás neskutečně trápí. Za chvíli budu dávat i umělé, protože moje asi nestačí

Neregistrovaná/ý - Sandra

26.01.2019

Díky bohu, že se v dnešní době prodávají ta speciální kojenecká mléka. Dalo mi to dítě dopořádku a kolik jsme se díky bohu zbavili.

Neregistrovaná/ý - Vanda

25.01.2019

Co vím, tak na koliky trpí hlavně kojené děti

Neregistrovaná/ý - Míša

14.01.2019

Díky bohu, že se v dnešní době prodávají ta speciální kojenecká mléka. Dalo mi to dítě dopořádku a kolik jsme se díky bohu zbavili.

nam pomaha infacol

paperilla | 07.12.2017
Nam moc nezabral. Neni nad kminovy odvar.

muzu se zeptat, jak se dela ten kminovy odvar? Dekuji

Nam moc nezabral. Neni nad kminovy odvar.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Ryba pečená chřestem

Ryba pečená chřestem

8 hlasů
45min 240 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zvěřinový guláš

18 hlasů
1h a 50min 841kJ 211 Kč

Guláš pro milovníky zvěřiny.

Salát z nových brambor

2 hlasy
45min 250kJ 85 Kč

Jednoduchý, lehký salát z brambor a ředkviček bez majonéz...

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více