Diskuse na téma kojenecké koliky

četla jsem, že je nový přípravek na dětskou koliku Enticon, máte s tím někdo zkušenosti?

Silva 20.09.2022

Měla jsem problém s kojením a vystřídala jsem mnoho mlék, dceři sedlo až Naše mléko, které je bez kravské bílkoviny, takže je super stravitelné a bříšku dělá dobře. Navíc ji zasytí mnohem menší dávka než u jiných UM.

Linda Silva 14.10.2022

Taky ho kupujeme a jsem s ním hrozně spokojená https://www.nase-mleko.cz/kategorie/kojenecke-kozi-mleko/. Hlavně zmizely problémy, které syn po normálním mléce měl.

Lilka Silva 03.11.2022

Tak ono je to jasný, že jo... kozí mléko má úplně jiné složení, než kravské a pro děti je lépe stravitelné. Tak ono se hlavně podobá mléku mateřskému.

Mirka 02.04.2020

Rozdíl je hlavně ve složení, protože konkrétně complex mléko je určené pro děti, co mají problémy s prdíky a trávením a premium by se dalo říci, že je pro děti, co jsou naprosto bez trávicích problémů, takže jestli tvoje malá nemá žádné problémy, tak bych koupila premium :). Tady se potom můžeš podívat na to složení www.sunar.cz/kojenecka-mleka/

Sabča 25.11.2019

jéé tu na dobrou noc jsem dětem dávala taky a oběma dětem moc chutnala a spaly mi po ní jak zabití a ani se nevzbudili po 3 hodinách na další dávku mlíka, takže je to u krásně zasytilo :)

Jana 02.04.2019

Holky neřešila jste některá s doktorkou, při otěhotnění, jestli je vhodné brát multivitamíny?

Jana Jana 04.04.2019

Nejlepší bude, když si zajdete k doktorce, která vám určitě poradí, já jsem to tak udělala, a doktorka mi doporučila vitamíny vhodné pro kojící, a těhotné maminky.

Evka Jana 08.04.2019

Doporučila pro těhotné? a jaké doporučila prosím?

Jana Evka 12.04.2019

Doporučila mi vitamíny vhodné pro těhotné a kojící maminky, objednala jsem si je z eshopu lékárny https://www.lekarna.cz/ogestan-matka-a-dite-cps-30/

Vanda 31.01.2019

Já bych jiný nekupovala, jsou na něj hodně dobré recenze a já jsem taky spokojená.

Zuzana 31.01.2019

Tak koupit sunar?

Vanda 30.01.2019

Je s mléčným tukem jako má mateřské mléko a prebiotickou vlákninu, to asi dělá to spokojené bříško

Mia 30.01.2019

No za nás je to rozhodně sunar. Začaly dělat právě i tady ta speciální mlíka. Nechám ti tady odkaz, kde je víc informací www.sunar.cz/specialni-kojenecka-mleka

Zuzana 30.01.2019

Tak to koukám, že jste bez kolik a bolení. Já přemýšlím, že pomalu přejdeme na umělé, protože je neskutečné, jak se chudák škube

Vanda 29.01.2019

Skutečně ne. Měli jsme toto https://www.sunar.cz/kojenecka-mleka-premium/ a doporučuji ho všem kamarádkám.

Ilona 28.01.2019

Mohla bych se zeptat jaké jste dávaly ? U syna s tím taky bojujeme s tím, že jsme teď na bebě, ale ta evidentně nevyhovuje a doktorka po nás chce, abych začala dávat to AR mléko.

Zuzana 28.01.2019

Opravdu nikdy?

Vanda 27.01.2019

Já tohle neznám, dávala jsem umělé mléko od narození a netrápilo nás nikdy.

Zuzana 26.01.2019

Já kojím a teda bříško nás neskutečně trápí. Za chvíli budu dávat i umělé, protože moje asi nestačí

Sandra 26.01.2019

Díky bohu, že se v dnešní době prodávají ta speciální kojenecká mléka. Dalo mi to dítě dopořádku a kolik jsme se díky bohu zbavili.

Vanda 25.01.2019

Co vím, tak na koliky trpí hlavně kojené děti

Míša 14.01.2019

Díky bohu, že se v dnešní době prodávají ta speciální kojenecká mléka. Dalo mi to dítě dopořádku a kolik jsme se díky bohu zbavili.

Baruška07 08.12.2017

*10* nam pomaha infacol*10*

paperilla 07.12.2017

Nam moc nezabral. Neni nad kminovy odvar.;-)

Baruška07 paperilla 08.12.2017

*17* muzu se zeptat, jak se dela ten kminovy odvar? Dekuji*1*

Pavlína 30.09.2015

Entikon jsou kapky které si sama namícháš. V těhotenství mi pomohly...a malej je zatím nepotřebuje


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat