Diskuse na téma kojenecké koliky

četla jsem, že je nový přípravek na dětskou koliku Enticon, máte s tím někdo zkušenosti?

Avatar
Avatar
diana 25.09.2015

Dnes jsme v poradně dostali taky za ukol koupit něco v lékárně, zmiňovala i Enticon, tak prokoukávám diskuze, jestli ho někdo má a jaký je.

Avatar
Maruna10 17.07.2015

Tak jsme ho koupili a jsem zvědavá. Myslím, že je to jak u všeho, někomu to zabere, jinému zase něco jiného.

Avatar
Tichavka Maruna10 22.07.2015

Držím pěsti, je to strašné, když miminko plače a nevíš jak mu pomoci.

Avatar
Tichavka 22.06.2015

já ho objednala za 152 Kč z internetu;-)

Avatar
Sandriskaa 20.06.2015

jj jasný je to volně prodejný.My ho koupily za nějakých 162 Kč?

Avatar
Maruna10 20.06.2015

Aha a nevíš kolik stojí, koukala jsem na internetové lékárny a nenašla jsem to. Je to doufám volně prodejné?

Avatar
Sandriskaa 19.06.2015

Maruš my jsme Enticon koupili a myslím, že malému zabral. Je tam dobré to, že jsou to zároveň i probiotika.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat