Diskuse na téma kojenecké koliky

četla jsem, že je nový přípravek na dětskou koliku Enticon, máte s tím někdo zkušenosti?

Silva 20.09.2022

Měla jsem problém s kojením a vystřídala jsem mnoho mlék, dceři sedlo až Naše mléko, které je bez kravské bílkoviny, takže je super stravitelné a bříšku dělá dobře. Navíc ji zasytí mnohem menší dávka než u jiných UM.

Linda Silva 14.10.2022

Taky ho kupujeme a jsem s ním hrozně spokojená https://www.nase-mleko.cz/kategorie/kojenecke-kozi-mleko/. Hlavně zmizely problémy, které syn po normálním mléce měl.

Lilka Silva 03.11.2022

Tak ono je to jasný, že jo... kozí mléko má úplně jiné složení, než kravské a pro děti je lépe stravitelné. Tak ono se hlavně podobá mléku mateřskému.

Mirka 02.04.2020

Rozdíl je hlavně ve složení, protože konkrétně complex mléko je určené pro děti, co mají problémy s prdíky a trávením a premium by se dalo říci, že je pro děti, co jsou naprosto bez trávicích problémů, takže jestli tvoje malá nemá žádné problémy, tak bych koupila premium :). Tady se potom můžeš podívat na to složení www.sunar.cz/kojenecka-mleka/

Sabča 25.11.2019

jéé tu na dobrou noc jsem dětem dávala taky a oběma dětem moc chutnala a spaly mi po ní jak zabití a ani se nevzbudili po 3 hodinách na další dávku mlíka, takže je to u krásně zasytilo :)

Jana 02.04.2019

Holky neřešila jste některá s doktorkou, při otěhotnění, jestli je vhodné brát multivitamíny?

Jana Jana 04.04.2019

Nejlepší bude, když si zajdete k doktorce, která vám určitě poradí, já jsem to tak udělala, a doktorka mi doporučila vitamíny vhodné pro kojící, a těhotné maminky.

Evka Jana 08.04.2019

Doporučila pro těhotné? a jaké doporučila prosím?

Jana Evka 12.04.2019

Doporučila mi vitamíny vhodné pro těhotné a kojící maminky, objednala jsem si je z eshopu lékárny https://www.lekarna.cz/ogestan-matka-a-dite-cps-30/

Vanda 31.01.2019

Já bych jiný nekupovala, jsou na něj hodně dobré recenze a já jsem taky spokojená.

Zuzana 31.01.2019

Tak koupit sunar?

Vanda 30.01.2019

Je s mléčným tukem jako má mateřské mléko a prebiotickou vlákninu, to asi dělá to spokojené bříško

Mia 30.01.2019

No za nás je to rozhodně sunar. Začaly dělat právě i tady ta speciální mlíka. Nechám ti tady odkaz, kde je víc informací www.sunar.cz/specialni-kojenecka-mleka

Zuzana 30.01.2019

Tak to koukám, že jste bez kolik a bolení. Já přemýšlím, že pomalu přejdeme na umělé, protože je neskutečné, jak se chudák škube

Vanda 29.01.2019

Skutečně ne. Měli jsme toto https://www.sunar.cz/kojenecka-mleka-premium/ a doporučuji ho všem kamarádkám.

Ilona 28.01.2019

Mohla bych se zeptat jaké jste dávaly ? U syna s tím taky bojujeme s tím, že jsme teď na bebě, ale ta evidentně nevyhovuje a doktorka po nás chce, abych začala dávat to AR mléko.

Zuzana 28.01.2019

Opravdu nikdy?

Vanda 27.01.2019

Já tohle neznám, dávala jsem umělé mléko od narození a netrápilo nás nikdy.

Zuzana 26.01.2019

Já kojím a teda bříško nás neskutečně trápí. Za chvíli budu dávat i umělé, protože moje asi nestačí

Sandra 26.01.2019

Díky bohu, že se v dnešní době prodávají ta speciální kojenecká mléka. Dalo mi to dítě dopořádku a kolik jsme se díky bohu zbavili.

Vanda 25.01.2019

Co vím, tak na koliky trpí hlavně kojené děti

Míša 14.01.2019

Díky bohu, že se v dnešní době prodávají ta speciální kojenecká mléka. Dalo mi to dítě dopořádku a kolik jsme se díky bohu zbavili.

Baruška07 08.12.2017

*10* nam pomaha infacol*10*

paperilla 07.12.2017

Nam moc nezabral. Neni nad kminovy odvar.;-)

Baruška07 paperilla 08.12.2017

*17* muzu se zeptat, jak se dela ten kminovy odvar? Dekuji*1*

Pavlína 30.09.2015

Entikon jsou kapky které si sama namícháš. V těhotenství mi pomohly...a malej je zatím nepotřebuje


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

87 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
139 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat