Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Na podporu imunity

Petula123 28. 07. 2011

Ke správné výživě pro děti mohu doporučit tinkturu od Allivictus, je i na prevenci. Přírodní a vhodná pro děti a my s ní máme výbornou zkušenost.

Neregistrovaná/ý - Vladana

15.10.2018

Neregistrovaná/ý - Sandra.m. | 10.10.2018
Ano? Já si právě zkoušela doplnit vitamín D stravou ale moc mi to nejde, ne všechno jím, takže to jde ztuha a cítím na sobě že nejsem úplně ok...

No já jsem s tímto doplňkem opravdu spokojená, kdyžtak si tady můžete o něm něco přečíst http://www.vigantolvit.cz/

Neregistrovaná/ý - Sandra.m.

10.10.2018

Neregistrovaná/ý - Vladana | 07.10.2018
Dobrý den, nedávno mi bylo 50 let a beru Vigantolvit asi dva měsíce, jsem stím doplňkem velice spokojená,cítím se mnohem lépe co ho užívám

Ano? Já si právě zkoušela doplnit vitamín D stravou ale moc mi to nejde, ne všechno jím, takže to jde ztuha a cítím na sobě že nejsem úplně ok...

Neregistrovaná/ý - Vladana

07.10.2018

Neregistrovaná/ý - Sandra.m. | 01.10.2018
Užívá někdo tento doplněk? https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek?x=g&gclid=EAIaIQobChMIkZiWld_k3QIVlsqyCh0VqQESEAQYASABEgIvH_D_BwE

Dobrý den, nedávno mi bylo 50 let a beru Vigantolvit asi dva měsíce, jsem stím doplňkem velice spokojená,cítím se mnohem lépe co ho užívám

Neregistrovaná/ý - Sandra.m.

01.10.2018

Užívá někdo tento doplněk? https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek?x=g&gclid=EAIaIQobChMIkZiWld_k3QIVlsqyCh0VqQESEAQYASABEgIvH_D_BwE

Neregistrovaná/ý - Klára

30.09.2018

Ahoj všem, tak nějak trochu z druhé strany. Chtěla bych se zeptat, jak se v kondici udržujete vy? Mám úplně hrůzu z toho, že přichází zima a mě zase skolí nějaká viroza. Budu ráda za jakýkoli tip. Díky moc!

Neregistrovaná/ý - Gabriela

28.02.2017

Mám dobrou zkušenost s wobenzymem. Doporučuji vyzkoušet. A taky jsem ho dostala jako dárek pod stromeček, ale bohužel už dochází.

Laugher

05.01.2017

Pro imunitu je základem zvýšená dávka vitaminu C, ale samozřejmě je dobré doplnit také ostatní vitamíny a to nejjednodušeji v nějakém multivitaminu, kterých se prodává hodně

Neregistrovaná/ý - Petr

30.12.2016

Má význam kupovat přípravky na regeneraci očí? Myslím tím doplňky stravy. Pomohou něčemu, když denně pracuji na PC?

Neregistrovaná/ý - Pavla a Mireček

30.12.2016

Ta Clara je ale vhodná, co vím, i pro děti.

Neregistrovaná/ý - Pavla a Mireček

30.12.2016

Neregistrovaná/ý - Dita - Diabetes | 29.12.2016
Mohu se zeptat, kdo má zkušenosti, jakékoliv, s vitamíny pro diabetiky zn. CLARA od společnosti Mediarepre? Za každou reakci děkuji.

Možná bych se domluvila s lékařem.

Neregistrovaná/ý - Dita - Diabetes

29.12.2016

Mohu se zeptat, kdo má zkušenosti, jakékoliv, s vitamíny pro diabetiky zn. CLARA od společnosti Mediarepre? Za každou reakci děkuji.

Neregistrovaná/ý - Stáňa

29.12.2016

S manželem na imunitu bereme wobenzym. Oba jsme byli hodně choulostivý a vitamín C nám nějak nestačil. Letos jsme dostali od našich pod stromeček hned dvě balení, což je absolutní luxus

Neregistrovaná/ý - Vasi

20.12.2016

Sandriskaa | 19.12.2016
Jojo je to tak, mně pomohly se zažíváním i s tou imunitou, uvidíš

Už je mám doma, dnes jsem brala první den tak uvidíme jak rychle to na sobě začnu cítit..

Jojo je to tak, mně pomohly se zažíváním i s tou imunitou, uvidíš

Neregistrovaná/ý - Vasi

17.12.2016

Probiotika obecně jsou dobré na podporu imunity a vitamín C i D taky, takže to Probio C+D Sandrisko jdu koupit - potřebuju se konečně poprat jak se zažíváním tak s imunitou..

Neregistrovaná/ý - Rita

17.12.2016

Jde mi o konkrétně zkušenost s tímto přípravkem: http://www.zalve.cz/

Na podboru imunity jsou výborné probiotika - já beru Probio C+D kde jsou navíc i vitamíny C a D a ty jsou pro tělo hodně důležité a co je už nějaký čas beru tak se cítím líp, už nejsem ani tolik unavená a tenhle podzim mně neskolila ani žádná chřipka a viróza :))

Neregistrovaná/ý - Niccol

08.12.2016

Neregistrovaná/ý - Lenka | 04.12.2016
Na podporu imunity si kupuji nápoj jmenoju se himalyo, je to kúra na měsíc několikrát do roka.

Taky kupuji himalyo, chutná mi a na mě účinky má

Neregistrovaná/ý - Lenka

04.12.2016

Na podporu imunity si kupuji nápoj jmenoju se himalyo, je to kúra na měsíc několikrát do roka.

Neregistrovaná/ý - zuzulka

22.11.2016

Neregistrovaná/ý - Anička | 20.10.2016
Zdravím. Já jím v průběhu roku stále nějaké doplňky stravy. Hlavně selen a zinek na vlasy a nehty. V čem mám ve stravě rezervu, to jsou ryby, a protože mívám často zažívací potíže, rozhodla jsem se zkusit probiotika s déčkem.

já si dopřávám na podporu imunity Reflex Colostrum, super výrobek

DEN S TESTOVÁNÍM: Vyzkoušejte s námi vysavače Rowenta a v...

Salát z ředkviček

Salát z ředkviček

9 hlasů
20min 1786 kJ 40 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Placky s medem

11 hlasů
40min 810kJ 40 Kč

Placky z vařených brambor.

Rybí filé s liškami

0 hlasů
1h a 25min 575kJ 200 Kč

Netradiční, ale skvělá kombinace ryby a hub.

Poradny

Jak ochránit budoucího manžela před mými exekucemi?

Dobrý den, na úvod je potřeba říci, že ne všechny dluhy se automaticky stávají součástí společnéh... Více

Jaký zvolit ekologický produkt pro vyčištění WC?

Dobrý den,vaše změna přístupu nás velmi těší. Pokud jde o běžné produkty, máte pravdu, obyčejné č... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Budete si dělat zálusk na jistou osobu, která je o dost mladší než vy. I když byste rádi vyzkoušeli, jaké by to s dotyčným bylo, nakonec nejspíše poslechnete hlas rozumu a racionality. Uvědomujete si totiž, že vztah by nikdy neměl velkou perspektivu.

Více