Diskuse na téma Na podporu imunity

Ke správné výživě pro děti mohu doporučit tinkturu od Allivictus, je i na prevenci. Přírodní a vhodná pro děti a my s ní máme výbornou zkušenost.

majka 17.01.2013

Zdravím. Koukám, že je po mně sháňka :-) Jojo jsou opravdu super. Zabírají, děťátko se má k světu a nemoci nás trápí míň a míň. Jen se bojím co bude, až je vysadím. Chci to za nějaký čas zkusit.

leel16 16.01.2013

My užíváme probiotika a jsme taky spokojeni. Ještě chci vyzkoušet mladý ječmen.

probiotika 16.01.2013

Dcera má taky problémy s imunitou,takže jsem zkoušeli všechno možné.Nejlíp nám teď zabírají probiotika biopron junior.Narazila jsem na něj v různých diskuzích, tak jsem si řekla že to zkusíme taky a zatím to funguje.Dcera má dva roky,takže nějaké cucavé bonbóny jí ještě dávat nemůžu,takže tady se obsah sáčku rozmíchává v mléce nebo v nějakém vlažném pití a malá mi to v pohodě pije.Navíc je to cenově dostupné a je to přírodní doplněk,takže můžu jenom doporučit

příroda 12.10.2012

Oslabená imunita? Máte také problémy s imunitou? Můj synovec Marek mněl ,navštěvoval 2tř.a stále marodil. V prvním pololetí měl zameškáno 200 hodin .Pak začal užívat přírodní produkt OK Alfa a do měsíce bylo po problému ,pokud máte zájem dozvědět se více jsem Vám k dispozici Vlasta.Fucikova@seznam.cz skype vlastafu http://zdravipokapkach.webnode.cz nezávislý poradce 03-000334


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:04
23 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:37
189 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:36

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat