Diskuse na téma Na podporu imunity

Ke správné výživě pro děti mohu doporučit tinkturu od Allivictus, je i na prevenci. Přírodní a vhodná pro děti a my s ní máme výbornou zkušenost.

Ivana 29.10.2018

Holky, chtěla bych se zeptat... V tomto období docela bojuju s rýmou a vůbec s celkovým nachlazením. Chtěla bych posílit imunitu. Říkala jsem si, že by bylo vhodné začít brát nějaké vitamíny. Můžete nějaké vhodné a dobré doporučit?

Zdenka 27.10.2018

Ahoj, ano ano. Kup si Gravimilk od Sunaru. Ten je na podporu tvorby mléka a na podporu jeho kvality. Já jsem ho sama pila a super. Když srovnám mléko, jaké jsem měla po prvním dítěti a po pití Gravimilku, tak je to sto a jedna.

Radka 26.10.2018

Holky, jsem v 5. měsíci a mám docela strach, abych měla kvalitní mléko. Nevím, zda to má na to vliv, ale prsa mám malá, opravdu, zatím se vůbec nezvětšují. Je něco, co by mi na kvalitu mléka mohlo pomoct?

Kikina 24.10.2018

Dobrý den, od kolika let je ten Vigantolvit vhodný?

Vladana Kikina 29.10.2018

Dobrý den, je vhodný pro děti až od 12ti let. Zkuste juknout na ten odkaz který jsem sem dávala, tam je toho o něm napsáno dost :)

Kikina Vladana 31.10.2018

Jojo prostuduju to, děkuji moc:) Chtěla bych to právě koupit pro dceru

Sandra.m. 01.10.2018

Užívá někdo tento doplněk? https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek?x=g&gclid=EAIaIQobChMIkZiWld_k3QIVlsqyCh0VqQESEAQYASABEgIvH_D_BwE

Vladana Sandra.m. 07.10.2018

Dobrý den, nedávno mi bylo 50 let a beru Vigantolvit asi dva měsíce, jsem stím doplňkem velice spokojená,cítím se mnohem lépe co ho užívám

Sandra.m. Vladana 10.10.2018

Ano? Já si právě zkoušela doplnit vitamín D stravou ale moc mi to nejde, ne všechno jím, takže to jde ztuha a cítím na sobě že nejsem úplně ok...

Vladana Sandra.m. 15.10.2018

No já jsem s tímto doplňkem opravdu spokojená, kdyžtak si tady můžete o něm něco přečíst http://www.vigantolvit.cz/

Milada Vladana 21.10.2018

Také jsem zkoušela doplnit vitamín D stravou, ale mám nadváhu, a letos jsem oslavila kulatých padesát, takže i stářím mi toho vitamínu D v těle ubývá.Takže to bohužel nestačilo a musela jsem sáhnout po doplňku. Vigantolvit mě zaujal a beru ho už dlouho a jsem sním spokojená, nedám na ty tobolky dopustit

Klára 30.09.2018

Ahoj všem, tak nějak trochu z druhé strany. Chtěla bych se zeptat, jak se v kondici udržujete vy? Mám úplně hrůzu z toho, že přichází zima a mě zase skolí nějaká viroza. Budu ráda za jakýkoli tip. Díky moc!

Gabriela 28.02.2017

Mám dobrou zkušenost s wobenzymem. Doporučuji vyzkoušet. A taky jsem ho dostala jako dárek pod stromeček, ale bohužel už dochází.

Laugher 05.01.2017

Pro imunitu je základem zvýšená dávka vitaminu C, ale samozřejmě je dobré doplnit také ostatní vitamíny a to nejjednodušeji v nějakém multivitaminu, kterých se prodává hodně

Petr 30.12.2016

Má význam kupovat přípravky na regeneraci očí? Myslím tím doplňky stravy. Pomohou něčemu, když denně pracuji na PC?

Pavla a Mireček 30.12.2016

Ta Clara je ale vhodná, co vím, i pro děti.

Dita - Diabetes 29.12.2016

Mohu se zeptat, kdo má zkušenosti, jakékoliv, s vitamíny pro diabetiky zn. CLARA od společnosti Mediarepre? Za každou reakci děkuji.

Pavla a Mireček Dita - Diabetes 30.12.2016

Možná bych se domluvila s lékařem.

Stáňa 29.12.2016

S manželem na imunitu bereme wobenzym. Oba jsme byli hodně choulostivý a vitamín C nám nějak nestačil. Letos jsme dostali od našich pod stromeček hned dvě balení, což je absolutní luxus *1*

Sandriskaa 19.12.2016

Jojo je to tak, mně pomohly se zažíváním i s tou imunitou, uvidíš ;-)

Vasi Sandriskaa 20.12.2016

Už je mám doma, dnes jsem brala první den tak uvidíme jak rychle to na sobě začnu cítit..

Vasi 17.12.2016

Probiotika obecně jsou dobré na podporu imunity a vitamín C i D taky, takže to Probio C+D Sandrisko jdu koupit - potřebuju se konečně poprat jak se zažíváním tak s imunitou..

Rita 17.12.2016

Jde mi o konkrétně zkušenost s tímto přípravkem: http://www.zalve.cz/

Sandriskaa 14.12.2016

Na podboru imunity jsou výborné probiotika - já beru Probio C+D kde jsou navíc i vitamíny C a D a ty jsou pro tělo hodně důležité a co je už nějaký čas beru tak se cítím líp, už nejsem ani tolik unavená a tenhle podzim mně neskolila ani žádná chřipka a viróza :))

Lenka 04.12.2016

Na podporu imunity si kupuji nápoj jmenoju se himalyo, je to kúra na měsíc několikrát do roka.

Niccol Lenka 08.12.2016

Taky kupuji himalyo, chutná mi a na mě účinky má :-)

Anička 20.10.2016

Zdravím. Já jím v průběhu roku stále nějaké doplňky stravy. Hlavně selen a zinek na vlasy a nehty. V čem mám ve stravě rezervu, to jsou ryby, a protože mívám často zažívací potíže, rozhodla jsem se zkusit probiotika s déčkem.

Tea Anička 25.10.2016

Já beru wobenzym a taky Cetebe, které je se Zinkem, vitamínem C a D. Probiotika jsou taky dobrá, protože udržují střevní mikroflóru a dobré pH ve střevech, je základem pro správné fungování imunitního systému.

Leona Tea 07.11.2016

Já myslím, že pokud už bereš Wobenzym, nemusíš to doplňovat dalšími, pokud vyloženě nevíš, že ti některá látka chybí.

Tea Leona 13.11.2016

Ahoj Leono, díky za zprávu. Nemám info o tom, že by mi nějaká látka v těle vysloveně chyběla. Tak to tedy zkusím ponechat jen na wobenzymu :-)

Radka Leona 21.11.2016

Wobenzym je sám o sobě dost silný. Když jsem ho brala, tak jsem k němu taky nebrala nic jiného. Kromě tedy magnésia, ale to bylo kvůli častým křečem ;-). Jen je opravdu třeba dbát na dávkování a dobu, kdy se užívá. To mi můj léař kladl na srdce furt.

zuzulka Anička 22.11.2016

já si dopřávám na podporu imunity Reflex Colostrum, super výrobek :-)

Bětka 18.10.2016

Taky beru wobenzym 2 x do roka (podzim, jaro) a jsem úplně ok. Jednou do roka mě stihne lehká chřipka, ale člověk taky nemůže být pořád zdraví :-DDD.

PetraX 17.10.2016

Ahoj. Máte zkušensti s užíváním probiotik na podporu imunity?

Stefanie PetraX 18.10.2016

Probiotika jsem měla doporučené od gynekologa, vzhledem k ceně, jsem je neužívala déle jak měsíc. Takže z toho žádný relevantní výstup poskytnout nemůžu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:00
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:39
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat