Diskuse na téma Svačiny pro děti

Ahoj maminky, jak řešíte snídaně nebo svačinky u dvouleťáků, kteří mají problém celkově s jídlem :/ u nás je to fakt boj.

Radka 15.09.2020

U nás je to to stejné a to je syn starší. Šla jsme na to cestou kompromisu, kdy jeden den si řekne on co by chtěl a druhý den je pak čistě na mně, co mu udělám na jídlo. Jinak snídaně jsou u nás jenom na bobíku, ten jogurt miluje a je schopný sníst i 2-3 za den, takže musíme mít neustálou zásobu.

Aneta 16.09.2020

Je to vhodné pro tak malé děti ? Mám strach, aby malého nebolelo bříško, protože není oc zvyklý papkat tady ty ochucené jogurty.

Radka Aneta 20.09.2020

No bříško ho nemá z čeho bolet, protože konkrétně bobík má fakt super složení a jestli to bude nebo nebude papkat je otázka pokud to ještě nikdy nevyzkoušel, ale jelikož je to malé dítě a ti mají mlsný jazýček, tak věřím, že ho baštit bude ;)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Odsuňte tento týden svůj společenský život na jeho druhou polovinu a v té první se soustřeďte na rodinu. Zkuste zkrátka tento týden trávit více času se svými blízkými – pomůže vám to předejít případnému nedorozumění, které poslední dobou hrozilo a které by mohlo nepříjemně poznamenat váš vztah. Nebojte se na tomto poli ani ráznějších kroků ke zm... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

37 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:02
30 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
221 Příspěvků
Poslední příspěvek 18.10.
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat