Diskuse na téma Svačiny pro děti

Ahoj maminky, jak řešíte snídaně nebo svačinky u dvouleťáků, kteří mají problém celkově s jídlem :/ u nás je to fakt boj.

Inka 21.03.2023

Ahoj maminky, co pořád chystáte svým dětem na svačiny. Hodně se snažím inspirovat na internetu, ale někdy už nevím. Dáváte dětem do školy i jogurty?

Andrea Inka 23.11.2023

Ano, dávám. Nebo spíš je on vyžaduje. Kupuje si i v bufetu ve škole. Nejvíc ji https://www.bobik.cz/produkty/. Davate dětem?

Zdislava 04.01.2023

Ahoj, koukám na tu stránku lipoo.cz a jestli tomu dobře rozumím, tak to je pro děti i dospělé ne? Mám na mysli ty medvídky o kterých tu je řeč

Jiřina Zdislava 08.02.2023

Jasně, mají širokou nabídku a každý si přijde na své. My milujeme mix https://www.lipoo.cz/mixy-cajovych-medvidku/rozdovadene-medvedi-mlasani--mix-cajovi-medvidci--250g/

Rebeka 29.11.2022

Jo tak pitný režim u dětí je fakt někdy peklo, ale věřím, že když se dětem to pitíčko ochutí, tak to může dělat velké divy. Asi ty medvídky zkusím taky

Danka Rebeka 05.12.2022

Určitě zkuste, chutnají fakt výborně. Já jsem teda lipoo.cz neznala, dozvěděla jsem od nich z netu, ale dneska už je mají holky nachystané v balíčku k Mikulášovi

Renata9090 15.11.2022

Holky co dáváte dětem na pití? Čistou vodu do té naší nedostanu. Nevím jak to zpestřit, aby něco vypila.. je to boj

Ellla Renata9090 20.11.2022

Rozhodně doporučuji zkusit čajové medvídky z www.lipoo.cz, u nás bylo pití taky strašný boj a o hodně se to zlepšilo. Dětem to moc chutná

Krista Renata9090 22.11.2022

Tak o tom čtu poprvé. Jak jste se o nich dozvěděla? Vypadá to supeeer

Nela P. Renata9090 25.11.2022

Naše známá se mi o nich zmínila. úplně jsem čubrněla, že to je konečně něco, co by našeho malého mohlo přimět normálně pít. Ale je to i pro dospělé

Rebeka Renata9090 28.11.2022

Jooo, já jsem z těch medvídku taky nejvíc nadšená. Ale kupuji na tom lipoo.cz mnohem víc věcí.

Mirka 03.11.2022

Ahoj, máte prosím zkušenosti s kašičkami s kozího mléka od https://www.nase-mleko.cz. Jak dětem ty jejich kaše chutnají?

Amálka 23.12.2021

Děkuji za tip. Mám ráda i ořechy, takže mě zaujaly jejich i jejich mix. Líbí se mi Základka a Tropic.

Kristýna 21.12.2021

Sušené plody jsou důležitou součástí zdravého jídelníčku a dodávají energii. Máme je rádi celá rodina, dětem je dávám místo bonbonů. Taky moc ráda nakupuji ve Světě plodů.

Karolína 19.12.2021

Jsem spokojená s www.svetplodu.cz. Mají sušené ovoce klasicky i mrazem a kupuji u nich i přírodní ořechy. Důležité je pro mě i to, že ovoce mají nesířené, takže se nemusím bát alergické reakce nebo zažívacích obtíží. Pokud chcete vše dohromady, doporučuji jejich mixy.

Amálka 18.12.2021

Máte zkušenost kde koupit kvalitní?

Karolína 14.12.2021

Vyzkoušejte sušené ovoce, moje děti ho jí jenom jako pochoutku místo sladkostí, nebo jako skvělou zdravou svačinku.

Miriam 22.04.2021

Většinou ho mají ve všech těch větších obchodňácích a co se týče ceny, tak se vyplatí hlídat si ty akce, každou chvíli ho mají někde v akci. Já ho teda nejvíc objednávám z tesca, protože využívám těch jejich rozvozů a normálně vychází za 23,90 kč https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/search?query=bob%C3%ADk

Lenka Miriam 02.11.2021

Jak je na tom se složením ? Neobsahuje éčka ?

Silva 30.03.2021

Mají ho ve všech obchodech ? Jak cenově vychází to větší balení ?

Lada 14.03.2021

Dívala jsem se a porovnávala jsem ho s ostatními smetanovými jogurty a opravdu je na tom se složením dobře a chuťově taktéž v poměru s ostatními. Navím mají i větší balení, což je taky paráda, protože u nás se kupuje jenom to, protože to menší dětem nestačí.

Miriam 23.02.2021

Krémové jogurty jako je bobík jsou vynikající a nedivím se, že dětem tak chutnají. Vzhledem ke složení bych se nebála ho dávat i mladším dětem.

Katka Miriam 09.11.2021

U nás je bobík taky TOP!

Ivka Miriam 10.11.2021

ja našla i super video na youtube, jak se bobík vyrábí.. a fantastické, dobře vím proč dětem chutná

Aneta 16.09.2020

Je to vhodné pro tak malé děti ? Mám strach, aby malého nebolelo bříško, protože není oc zvyklý papkat tady ty ochucené jogurty.

Radka Aneta 20.09.2020

No bříško ho nemá z čeho bolet, protože konkrétně bobík má fakt super složení a jestli to bude nebo nebude papkat je otázka pokud to ještě nikdy nevyzkoušel, ale jelikož je to malé dítě a ti mají mlsný jazýček, tak věřím, že ho baštit bude ;)

Radana Aneta 12.11.2021

No co se týče výběru, tak ten Bobík rozhodně vychází nejlíp. Našla jsem si spoustu informací na www.bobik.cz, tak třeba zkus taky kouknout

Radka 15.09.2020

U nás je to to stejné a to je syn starší. Šla jsme na to cestou kompromisu, kdy jeden den si řekne on co by chtěl a druhý den je pak čistě na mně, co mu udělám na jídlo. Jinak snídaně jsou u nás jenom na bobíku, ten jogurt miluje a je schopný sníst i 2-3 za den, takže musíme mít neustálou zásobu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat