Diskuse na téma Dobrá pleťová kosmetika

Dobrý dne, chci se zeptat, jakou používáte pleťovou kosmetiku? Chtěla bych začít používat něco kvalitnějšího, než produkty z drogerie, ale nemám s tím moc zkušeností :)

Pájka 31.08.2016

Zkus se podívat na www.beautypedia.com je to sice v aj, ale to hodnocení je celkem prý kvalitní :) a pokud umíš anglicky, tak si mylsím, že ti to pomůže :)

Pájka 31.08.2016

Zkus se podívat na www.beautypedia.com je to sice v aj, ale to hodnocení je celkem prý kvalitní :) a pokud umíš anglicky, tak si mylsím, že ti to pomůže :)

Linda 30.08.2016

Záleží na tom, jaké jsou tvé finance a jaký máš věk, jestli chceš něco pro mladou pleť nebo na vrásky :)

Linda 30.08.2016

Záleží na tom, jaké jsou tvé finance a jaký máš věk, jestli chceš něco pro mladou pleť nebo na vrásky :)

Corinnee Linda 30.08.2016

No na vrásky asi ne, spíš nějakou prevenci, je mi 26. Co používáš ty? Je toho tolik

Linda Corinnee 31.08.2016

No já mám teďka americkou kosmetiku Paula's Choice. Mám zatím základní sadu péče o pleť, takže čištění, tonikum a krém. Ostatní mám zatím Bioderma, ale asi přejdu :) Ale proti stárnutí zatím nemám nic :)

Corinnee Linda 31.08.2016

Super, děkuju za radu, podívám se na to a rozhodnu se :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

54 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:22
34 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:17
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat