Diskuse na téma Přírodní kosmetika

Jaké máte zkušenosti s přírodní kosmetikou ? Je tam nějaký zásadní rozdíl v poměru s těmi, co jsou normálně k dostání v drogérii ?

Tana 27.12.2023

A doporučíte nějaký doplněk stravy s přírodním složením pro hezkou pleť?

Dáša Tana 27.01.2024

Taky bych nějaký doplněk stravy chtěla zkusit, protože mi přijde, že jenom kosmetika na moji problematickou pleť nestačí..

Mnada 28.10.2023

Já jsem objevila živý kolagen od Nezestarni.cz a jsem z toho úplně nadšená. Koupila jsem si nejdřív živý kolagen na obličej a tak mě to zlepšilo pleť, dokonce mi to moc pomohlo i na spáleninu co jsem měla od kulmy, že jsem si koupila i jejich živý kolagen v kapslích a úplně jsem omládla, nejen v tváři ale přestaly mě i bolet klouby :-)

Rita Mnada 29.10.2023

To zní báječně. Koukám na to a našla jsem opravdu hodně pozitivních recenzí takže jsem si ho rovnou objednala a nemůžu se dočkat až to zkusím, děkuju za radu :)

Pavla 26.03.2023

To je přírodní kosmetika? Teď jsem si o ní četla, to by mohlo být pro vlasy hodně dobrý.

Martina 09.03.2023

Já jsem si objednala jejich Khadi kosmetiku a jsem moc překvapená, jak jsou po ní vlasy lesklé a vyživené.

Pavla 27.02.2023

Uvidím, že bude moc spokojená. Je tam potřeba dodržet jejich postup a bude to super.

Katka 26.02.2023

Děkuji moc za doporučení, já ji objednám mamce, má šediny a nechce se barvit chemickou barvou.

Pavla 10.02.2023

Neničí, tady se podívej https://www.khadi.cz/barveni-vlasu-krok-za-krokem jsou tam i fotky, jak vypadají vlasy po této kosmetice a po chemickém barvení.

Katka 27.01.2023

A neničí vlasy? Jaký je u ní postup?

Pavla 20.01.2023

Tak v tom případě, je pro tebe skvělá. Mají svůj vlastní vymyšlený postup, který je unikátní, aby barva co nejlépe chytla a držela.

Simona 25.10.2022

Nedostala bych tady doporučení na vlasovou přírodní kosmetiku? :)

Pavla Simona 26.12.2022

Já mohu doporučit vlasovou kosmetiku Khadi, která je super. Mají i přírodní barvy na vlasy.

Katka Simona 10.01.2023

Mě také zajímá, a hlavně barvy na vlasy. Já si nechci barvit chemií.

Klára 01.05.2022

Mně moc vyhovuje česká kosmetika https://www.iuvenio.com/

Simča Klára 27.05.2022

To vypadá dobře, co od nich používáš?

Klára Klára 28.05.2022

Mám všechno od nich, ty produkty se vzájemně doplňujou a podporujou, takže používám fresh, sérum, krém, peeling… :)

Simča Klára 29.05.2022

Aha, no mně se to taky moc líbí takže si rovnou objednávám, díky za odpověď :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat