Diskuse na téma Jaké zvolit nehty gelové nebo akrylové

Jaké máte zkušenosti s gelovými a akrylovými nehty. Našla jsem obchod www.magicnails.cz, kde mají zrovna akci poštovné zdarma, ale nemůžu se rozhodnut co dude lepší gelové nebo akrylové nehty? Můžete prosím poradit. Díky

Za mě gelové

Laugher 06.01.2017

Chcete-li, aby vaše umělé nehty vypadaly co nejvíce přirozeně, vsaďte na gelové nehty. Jejich vzhled je ve srovnání s akrylovými mnohem přirozenější

Dominika 05.01.2017

Já jsem byla v Agatahair včera, a můžu říct že jsem byla fakt překvapená.Mezi čekáním mi nabídli dokonce skleničku vína, a krom účesu mi poradili co a jak s vlasy.Já nevím jak ostatní,ale já si tam fakt připadala příjemě.Moc hezky se o mě starali, nechala jsem si tam udělat i nehty, pro mě tohle opravdu luxusní a úžasná péče jakou jsem jinde nezažila!!:)

Marika Dominika 09.01.2017

Do toho salonu se chystám už dva měsíce, ode všad slyším jak je to tam super:)

Hanka Marika 12.01.2017

Nevíte jestli se dá do agatahair objednat i na víkend? Mám v týdnu celkem na nic směny v práci tak se do salonu už nikam nedostanu a víkend by se mi hodil daleko víc :/ také jsem slyšela od holek co tam byly že je to tam boží, musím tam alespoň jednou zajít a ověřit to:D

Miška Hanka 15.01.2017

čauky,pokud já vím tak víkend tam je možný si domluvit

Hanka Hanka 18.01.2017

Dobrý den, já jsem byla v salonu AgataHair dvakrát,a po druhé to bylo v sobotu. Samozdřejmě je to na domluvě, mají to i na stránách, že je možnost navštívit salon i v sobotu nebo neděli po domluvě

Anče 05.12.2016

Normálne si lakuju svoje nehty barevnýma lakama a ana záver prejedu https://www.notino.cz/rimmel/super-gel-step-2-vrchni-ochranny-lak-na-nehty-s-leskem/ a nekolikrát uz mi nehty chválily, ze nejde vubec poznat, ze jsem si je delala sama.

jana Anče 20.12.2016

Schne to rychle? nebo to schne stejne pomalu jako lak?

Mišel 04.12.2016

Holky já chodim na nehty do Agatahair v Praze a vždycky mi skvěle poradí s nehtama, a moc pěkně je mám vždy udělaný :)

Týna Mišel 07.12.2016

čauvec:-) Kde Agatahair přesně je? A objednává se tam?

Mišel Týna 12.12.2016

Objednat se musíte, salon je v Praze1 http://www.agatahair.cz/kontakt

Týna Mišel 15.12.2016

Děkuji,hned po Vánocích se tam objednám.Slyšela jsem že to tam je bezva!:)

Mirek Týna 19.12.2016

Prodávaj se v tom salonu nějaký dárkový poukazy? Doteď sem nevěděl co kopit svoje ženě ale tohle bude bezva dárek!

Týna Mirek 21.12.2016

Dívala jsem se na stránky že dárkové poukazy mají http://www.agatahair.cz/cenik to myslím že bude mít vaše žena radost,mě by takový dárek také potěšil:)

Fantaska 22.03.2015

Tak já jsem si osobně objednávala tu sadu z té Galerienehtu.cz, kde je přesně ta UV lampa s velikosti 36 W, mám ji cca půl roku a myslím si, že opravdu úplně stačí :) Jo a Sandriskoo kurzu jsem se opravdu neúčastnila, nakonec jsem volila videa z youtube a to co jsem našla na internetu :)

Simona Fantaska 01.12.2016

holky dekuji za info, uz jsem si ji ná Vánoce taky objednala :-). Pak se ozvu, kdyz si nebudu vedet rady :-)

Holky a jakou tu sadu jste si objednávaly? Jakou máte lampu? Stačí 36 W? :o

Sandriskaa 14.03.2015

A zúčastnila ses i kurzu nebo jsi se zdokonalovala jen doma sama? :)

Fantaska 22.02.2015

Ahooj Sandrisko! :) Sadu už mám doma od toho cca října! :) A pořád nehtíky dělám a to už nejen sobě, ale i známým a už mi to dokonce začalo i jít :D

Sandriskaa 15.02.2015

Tak jak vám jde tvorba nehtíku? :) Pořád si je děláte doma? :)

Fantaska 21.09.2014

Dobře, já se zkusím porozhlédnout :) Sadu už mám objednanou a už se moc těším, jak si budu dělat nehty doma :) Díky! :)

Sandriskaa 19.09.2014

Tak jak už i Gabča říkala, do začátku je kurz rozhodně lepší :) Zkus se mrknout na internet, já jsem měla kurz zjištěný přes svou kosmetičku :) Nevím, co bych ti na tom mohla víc poradit :)

Fantaska 05.09.2014

A měla jsi do začátku nějaký ten kurz? Já právě viděla už několik videí a tak si říkám, jestli je to nutné mít kurz, nebo jestli to zvládnu i sama podle těch videí :)

Sandriskaa 21.08.2014

Ahoj, já jsem si pořizovala konkrétně tuto sadu http://www.galerienehtu.cz/12-sada-na-gelove-nehty-s-uv-lampou.html Bylo bezva, že je tam i lampa, se kterou jsem naprosto spokojená a plno dalších potřebných věcí, gely, laky apod :)

Fantaska 19.08.2014

Ahoj Sandriško, prosím tě, kde si si pořizovala nějakou tu kompletní sadu? A kde jsi měla nějaký ten kurz? Ráda bych do toho šla, mám plno kamarádek, které si nechávají dělat nehty a hlavně mám plno volného času a přemýšlela jsem, čím ho vyplnit a myslím, že tímto bych spojila příjemné s užitečným :) Budu ráda za jakoukoliv radu :)

Sandriskaa 22.04.2014

Zdravím Žanďo, jak ses teda rozhodla? Já mám zkušenosti s gelovými nehty a jsou jen kladné. Celý svůj život jsem chodila ke kosmetičce, ale jednoho dne jsem našla na internetu návod na dělání nehtů doma a tak jsem to zkusila. Dělám si je doteď, mám doma koupenou sadu se kterou jsem fakt spokojená.

Gabriela Sandriskaa 22.04.2014

Myslím, že ak sa chceš pokúsiť sama si modelovať nechty, mala by si zvoliť gél. Akryl vyžaduje viac zručnosti. Dbaj ale nato, aby si striktne dodržala všetky technické postupy, inak hrozí že si ublížiš viacerými spôsobmi ako: plesňou, prebrúsením nechtovej platničky, poškodením nechtového lôžka .... ak si zručná a cítiš že by ti to šlo, mala by si absolvovať vo vlastnom záujme aspoň základný kurz. Je dôležité pochopiť celú filozofiu nechtárčiny. Nestačí sa zamerať na cieľ, to je málo - potrebuješ si byť na čistom aj s postupmi a možnými následkami. Každopádne držím palce, vieš ako sa hovorí ... chcieť je polovica úspechu *1*

Sandriskaa Gabriela 24.04.2014

Gabčo já netvrdím, že ze začátku to byl nějaký slavný výtvor na nehtech, ale jak píšeš absolovování kurzu mi pomohlo! A také sbírání zkušeností a hodiny a hodiny práce, abys chytla zručnost!


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat