Diskuse na téma Co na poničené barvené vlasy

Ahoj, holky nedávno jsem si začala barvit vlasy ale asi neskutečné trpí, jsou zničené, lámou se a vůbec nevím co s tím. Prosím Vás moc, poraďte..:(

Alička 15.09.2023

Doporučím kromě kvalitní kosmetiky koupit i nějaký kvalitní kolagen. :) Osobně používám KK kolagen. Vlasy si barvím klasicky, ale přijde mi že mi hodně pomohl, vlasy mám pevnější, přestali mi tolik padat. Samozřejmě to má účinky i na pleť, nehty a klouby, což je plus. :) Navíc obsahuje i kyselinu hyaluronovou, plus vitamíny, takže za mě super.

Vendy Alička 19.09.2023

Ano ten mohu také doporučit, sama ho užívám už cca 9 měsíců. Je potřeba brát ho dlouhodoběji, samozřejmě za měsíc Vám nic fungovat nebude z těchto doplňků. Mě baví kolik příchutí mají, že si je mohu otestovat na malém vzorku a dle toho se rozhodnout pro celé balení. Plus do toho novinky a limitky a že se jedná o kolagen navržen, jak to říct, ženou z lidu. :) A funguje!

Majky 08.08.2023

Za mě je určitě dobré přejít na přírodnější barvení a celkově i kosmetiku co je přírodní, pečující, šetrná. Našla jsem si po nějakým průzkumu barvy od Khadi a i jejich kosmetiku na vlasy a to je teda pecka. :) Dlouho jsem z něčeho neměla tak velkou radost. :)

Klára Majky 11.08.2023

Ty jsou super. Ajurvédská receptura je určitě pravý ořechový nejen pro vlas,y přece jen jezdí se tam lidi očišťovat, takže jsem po nich sáhla taky. Šmapony jsou nádherně voňavé. A je to poznat už i po umytí, že ty vlasy jsou jinačí, lepší. Časem se mi o hodně zlepšily, přestaly se mi třepit konečky a vlasy mám celkově lesklé a hladké.

Čauky Kateřino, jestli bych mohla něco poradit, tak mám nejlepší zkušenost s tímto, ty produkty obsahují vše, co si poničené vlasy zaslouží, jmenovitě třeba vitamin E, keratin nebo para olej. Mně to funguje skvěle, tak pokud bude zájem, přikládám odkaz : https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-architekt-pro-chemicky-ci-mechanicky-poskozene-vlasy/


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat