Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Ahoj, holky nedávno jsem si začala barvit vlasy ale asi neskutečné trpí, jsou zničené, lámou se a vůbec nevím co s tím. Prosím Vás moc, poraďte..:(
Určitě doporučuju vlasy nebarvit, nechat si barvu odrůst, jít do kadeřnictví na ozdravné masky, nepoužívat kosmetiku, co zatěžuje vlasy a trošku strihnout. Nepoužívat žehličky bez nastavení teploty, nechat vlasy proschnout volně nebo lehce dosušit fénem. Mám od Freylish, s tím jsem spokojená, stejně tak i s jejich kulmou a žehličkou. Nepálí a netrhá vlasy.
Od nich používám šampon a kondicionér, vyhovují víc, než předražené značky.. Šampon vlasy pěkně hydratuje a lesknou se.
Koukala jsem na ten šampon, když jsem si brala fén, podle recenzí vypadá, že je dobrej. Vyzkouším
Doporučím kromě kvalitní kosmetiky koupit i nějaký kvalitní kolagen. :) Osobně používám KK kolagen. Vlasy si barvím klasicky, ale přijde mi že mi hodně pomohl, vlasy mám pevnější, přestali mi tolik padat. Samozřejmě to má účinky i na pleť, nehty a klouby, což je plus. :) Navíc obsahuje i kyselinu hyaluronovou, plus vitamíny, takže za mě super.
Ano ten mohu také doporučit, sama ho užívám už cca 9 měsíců. Je potřeba brát ho dlouhodoběji, samozřejmě za měsíc Vám nic fungovat nebude z těchto doplňků. Mě baví kolik příchutí mají, že si je mohu otestovat na malém vzorku a dle toho se rozhodnout pro celé balení. Plus do toho novinky a limitky a že se jedná o kolagen navržen, jak to říct, ženou z lidu. :) A funguje!
Za mě je určitě dobré přejít na přírodnější barvení a celkově i kosmetiku co je přírodní, pečující, šetrná. Našla jsem si po nějakým průzkumu barvy od Khadi a i jejich kosmetiku na vlasy a to je teda pecka. :) Dlouho jsem z něčeho neměla tak velkou radost. :)
Ty jsou super. Ajurvédská receptura je určitě pravý ořechový nejen pro vlas,y přece jen jezdí se tam lidi očišťovat, takže jsem po nich sáhla taky. Šmapony jsou nádherně voňavé. A je to poznat už i po umytí, že ty vlasy jsou jinačí, lepší. Časem se mi o hodně zlepšily, přestaly se mi třepit konečky a vlasy mám celkově lesklé a hladké.
Čauky Kateřino, jestli bych mohla něco poradit, tak mám nejlepší zkušenost s tímto, ty produkty obsahují vše, co si poničené vlasy zaslouží, jmenovitě třeba vitamin E, keratin nebo para olej. Mně to funguje skvěle, tak pokud bude zájem, přikládám odkaz : https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-architekt-pro-chemicky-ci-mechanicky-poskozene-vlasy/
Reklama
21. 3. - 20. 4.
V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.