Diskuse na téma Kosmetika a séra pro zralou pleť

Dobrý den, jaké krémy a séra používáte na zralou pleť, která už má vrásky? Jaká značka se Vám osvědčila?

Tana 26.11.2022

Za sebe doporučuju kosmetiku https://www.byfemme.cz/miracletox/ co jí používám tak se mi viditelně vypnula a sjednotila pleť, vrásky se mi vyhladily a celkově se mi pleť rozjasnila a omladila ;)

Pájinka Tana 27.11.2022

Vypadá to dost dobře podle toho co o ní čtu, co od nich všechno máš?

Tana Tana 28.11.2022

Já od nich používám ty ampule (ty mají efekt jako mezoterapie). Ještě mám jejich sérum, krém a taky si dávám pleťovou masku.

Pájinka Tana 29.11.2022

Aha no tak rozhodně zkusím ty ampulky a asi si k tomu vezmu ještě to sérum a uvidím, těším se až to zkusím, snad mi to taky tak pomůže s vráskama

Soňulka 30.09.2022

Holky, díky za tip - taky značku Astrid vyzkouším - na tuto řadu s Bioretinolem jsem slyšela zatím samou chválu - používají ji kolegyně v práci a moc ji chválí.

Mám s bioretinolem všechno - denní a noční krém, sérum a masku. Vše je super, mám to jako kompletní rutinu, i s micelárkou od Astrid.

Denisa5 25.09.2022

Holky, tento týden jsem se na krém od Astrid s Bioretinolem dívala v drogérii a nevěděla jsem, jestli si ho mám koupit. Půjdu do něho teda a zkusím ho. Dívala jsem se i na masku - ta je taky dobrá, nevíte?

Já už skoro 5 měsíců používám tento krém s bioretinolem https://www.notino.cz/astrid/bioretinol-aktivni-denni-protivraskovy-krem-s-kyselinou-hyaluronovou/ Je výborný, na vrásky jsem už zkoušela různé značky, ale tento krém je fakt pecka.

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pohár vaší trpělivosti právě přetekl, stejně tak jako vaše ochota se přetvařovat. Přestanete proto hrát divadlo a na rovinu všem řeknete, co si skutečně myslíte. Mnohým to nebude příjemné, připravte se proto na všemožné reakce. Vám se ale dost ulev&... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

866 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat