Diskuse na téma Kosmetika a séra pro zralou pleť

Dobrý den, jaké krémy a séra používáte na zralou pleť, která už má vrásky? Jaká značka se Vám osvědčila?

Martina 17.12.2022

A co nějaké sérum, které zlepší a prodlouží řasy? Poradíte kdo máte nějaké vyzkoušené?

Kristýna Martina 18.12.2022

Hmm no to bych taky ráda zkusila, už ani zdaleka nemám řasy tak dlouhý jako jsem měla dřív…

Dianadia Martina 19.12.2022

Já používám přírodní sérum na podporu růstu řas a obočí od denatura.cz a účinkuje výborně :-)

Martina Martina 20.12.2022

Aha a jak dlouho trvalo než zaúčinkovalo? Líbí se mi že má přírodní složení tak bych ho zkusila.

Dianadia Martina 16.01.2023

Viděla jsem velký rozdíl už po třech týdnech, dokonce garantují vrácení peněz když nebudeš spokojená.

Bety-tyna 13.12.2022

Uvažoval jste někdo na estetickým zákrokem? Já už nad tím přemýšlím docela dlouho, koukala jsem se na tuhle kliniku https://www.abclinic.com/zakroky/odstraneni-vrasek-botulotoxinem/ a říkám si že do toho asi konečně půjdu.

Alena Bety-tyna 17.12.2022

Tak to se prosím ozvi až to budeš mít za sebou, já nad tím totiž taky uvažuju tak budu ráda když budeš sdílet svojí zkušenost :)

Bety-tyna Bety-tyna 19.12.2022

Určitě se ozvu, už jsem se objednala, řekla jsem si že už to nechci odkládat a že už se vlastně těším tak dám potom vědět ;)

Linda 02.12.2022

Jsou třeba nějaké doplňky, které se zaměřují na kvalitu pleti? Krémy používám a myslím si, že by asi nebylo od věci zkusit ji vyživit zevnitř.

Tana 26.11.2022

Za sebe doporučuju kosmetiku https://www.byfemme.cz/miracletox/ co jí používám tak se mi viditelně vypnula a sjednotila pleť, vrásky se mi vyhladily a celkově se mi pleť rozjasnila a omladila ;)

Pájinka Tana 27.11.2022

Vypadá to dost dobře podle toho co o ní čtu, co od nich všechno máš?

Tana Tana 28.11.2022

Já od nich používám ty ampule (ty mají efekt jako mezoterapie). Ještě mám jejich sérum, krém a taky si dávám pleťovou masku.

Pájinka Tana 29.11.2022

Aha no tak rozhodně zkusím ty ampulky a asi si k tomu vezmu ještě to sérum a uvidím, těším se až to zkusím, snad mi to taky tak pomůže s vráskama

Soňulka 30.09.2022

Holky, díky za tip - taky značku Astrid vyzkouším - na tuto řadu s Bioretinolem jsem slyšela zatím samou chválu - používají ji kolegyně v práci a moc ji chválí.

Mám s bioretinolem všechno - denní a noční krém, sérum a masku. Vše je super, mám to jako kompletní rutinu, i s micelárkou od Astrid.

Denisa5 25.09.2022

Holky, tento týden jsem se na krém od Astrid s Bioretinolem dívala v drogérii a nevěděla jsem, jestli si ho mám koupit. Půjdu do něho teda a zkusím ho. Dívala jsem se i na masku - ta je taky dobrá, nevíte?

Já už skoro 5 měsíců používám tento krém s bioretinolem https://www.notino.cz/astrid/bioretinol-aktivni-denni-protivraskovy-krem-s-kyselinou-hyaluronovou/ Je výborný, na vrásky jsem už zkoušela různé značky, ale tento krém je fakt pecka.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat