Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Přírodní kosmetika Hempz

kristyna.sop 07. 02. 2015

Dobrý den, musím se podělit o zážitky. Objednala jsem si tělový krém od Hempz a musím říct, že jsem naprosto překvapená! Mám konkrétně krém s výtažkem z granátového jablka a ten nádherně voní. Ale to hlavní je jak skvěle hydratuje, nic lepšího jsem zatím ještě neměla. Vyzkoušejte taky, objednávala jsem to z oficálního eshopu www.hempzcz.cz Můžu jen a jen doporučit! *1*

Neregistrovaná/ý - Darina

16.10.2019

Co se týče opravdu přírodní kosmetiky, tak za sebe můžu doporučit kosmetiku Lobey. Mám ty jejich pleťové krémy a jsou naprosto úžasné.

Neregistrovaná/ý - Jana

19.07.2016

o te jsem jeste tede neslysela, ja mam kosmetiku priody hlavne i proto ze cela rodina mame bohuzel stesti na hluboke vrasky a tak se snazim se branit uz tedka. :) priody je take prirodni kosmetika koupila jsem i mamince a taky pochvaluje

Haapka

29.10.2015

Já jsem si z tama objednala tohle http://www.pevoniaeshop.cz/shop-item/detail/mattifyng-oily-cream, protože mám hodně mastnou pleť, tak jsem si říkala, zda mi opravdu ten krém zabere.

Matty55

27.10.2015

Kosmetiku Pevonia jsem zatím nezkoušela, ale chci si už konečně koupit nějaký pořádný krém a né jen ty mé krémy, které opravdu nestojí za to…

Terulka

25.10.2015

Já to mám právě taky od své kadeřnice, která mi o ní povídala a tak jsem to vyzkoušela a jsem za to ráda :)

Já nemůžu posoudit, ale už jsem od pár lidí slyšela ji doma mají a hlavně jedna známá vlastní kosmetický salon a používá tam právě tuto řadu kosmetiky.

Terulka

25.09.2015

Ano je to přírodní :) Já si třeba myslím, že zrovna ta přírodní je nejlepší na trhu dle mého názoru, nebo spíše nejšetrnější pro tvé tělo :)

Ta pevonia to máte přírodní kosmetiku?

Terulka

21.09.2015

Ano Haapko, tak pevoniaeshop.cz, to je přesně ten e-shop, kde objednáš cokoliv od značky Pevonia :)

Haapka

21.08.2015

Z eshopu? Je to tento eshop? Pevoniaeshop.cz?

Terulka

19.08.2015

Taky chodím ke kadeřnici a vím, že používá tuhle kosmetiku :) Já jsem si objednala teda krém na vrásky a s ním jsem spokojená :) A objednávala jsem si ho z jejich eshopu :)

Haapka

17.08.2015

Co říkáte na přírodní kosmetiku od PevoniaBotanica? Nedávno jsem byla v Praze v kosmetickém salonu a používali ji tam. Máte někdo nějaký přípravek doma? Kde ho koupit?

Neregistrovaná/ý - Dana

02.07.2015

Ja si na prodloužené vlasy pořizuju kosmetiku z clip-vlasy-levne.cz

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Kuřecí dušená játra

Kuřecí dušená játra

8 hlasů
35min 592 kJ 105 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Ostré hovězí kousky

12 hlasů
1h a 40min 470kJ 270 Kč

Kostky hovězího masa obalené a podušené v ostré chilli...

Dýňová polévka s pažitkou

11 hlasů
50min 238kJ 90 Kč

Jedna z mnoha variací na dýňovou polévku.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více