Diskuse na téma Přírodní kosmetika Hempz

Dobrý den, musím se podělit o zážitky. Objednala jsem si tělový krém od Hempz a musím říct, že jsem naprosto překvapená! Mám konkrétně krém s výtažkem z granátového jablka a ten nádherně voní. Ale to hlavní je jak skvěle hydratuje, nic lepšího jsem zatím ještě neměla. Vyzkoušejte taky, objednávala jsem to z oficálního eshopu www.hempzcz.cz Můžu jen a jen doporučit! *1*

Gabuška 23.09.2015

Ta pevonia to máte přírodní kosmetiku?

Terulka 21.09.2015

Ano Haapko, tak pevoniaeshop.cz, to je přesně ten e-shop, kde objednáš cokoliv od značky Pevonia :)

Haapka 21.08.2015

Z eshopu? Je to tento eshop? Pevoniaeshop.cz?

Terulka 19.08.2015

Taky chodím ke kadeřnici a vím, že používá tuhle kosmetiku :) Já jsem si objednala teda krém na vrásky a s ním jsem spokojená :) A objednávala jsem si ho z jejich eshopu :)

Haapka 17.08.2015

Co říkáte na přírodní kosmetiku od PevoniaBotanica? Nedávno jsem byla v Praze v kosmetickém salonu a používali ji tam. Máte někdo nějaký přípravek doma? Kde ho koupit?

Dana 02.07.2015

Ja si na prodloužené vlasy pořizuju kosmetiku z clip-vlasy-levne.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat