Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nedaří se...

Michaela 19. 03. 2010

My s manželem se o prcka snažíme zatím rok a půl... A občas to je celkem náročné na psychiku...

Neregistrovaná/ý - Marianna

1. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Afrodita | 21. 10. 2018
byla jsem tam kdysi darovat vajíčka a manžel spermie. Maji velice vstřícný přístup a jsou to profici. Jestli hcceš darovat, určitě to udělej. Budou rádi

taky se snažíme o miminko už dva roky a jsme zoufalí :( poraďte co dělat, na koho se obrátit

Neregistrovaná/ý - Afrodita

21. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Iveta | 3. 9. 2018
na tuhle kliniku chci jet darovat vajíčka, mate zkušenosti?

byla jsem tam kdysi darovat vajíčka a manžel spermie. Maji velice vstřícný přístup a jsou to profici. Jestli hcceš darovat, určitě to udělej. Budou rádi

Neregistrovaná/ý - Irena

18. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Iveta | 3. 9. 2018

o tehle klinice jsem opravdu hodně četla v souvislosti s darováním vajíček a spermii. Prý je nejlepší a má i hodně klientu ze zahraničí

Neregistrovaná/ý - Iveta

3. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Bilka | 1. 7. 2018
Zde je ta klinika, ivf-zlin.cz/24794-priciny-a-diagnostika-neplodnosti, vypsane i vysetreni.

Neregistrovaná/ý - Lucka

25. 7. 2018

pomohl některé z vás Femibion? a pokud ano tak který jste braly? ?Moc prosííím :)

Neregistrovaná/ý - Karolina

8. 7. 2018

některé ženy berou v době pracování na dítěti Femibion, taky jste to zkoušely, nebo ne?

Neregistrovaná/ý - Bilka

1. 7. 2018

Zde je ta klinika, ivf-zlin.cz/24794-priciny-a-diagnostika-neplodnosti, vypsane i vysetreni.

Neregistrovaná/ý - Denisa

28. 6. 2018

Kam presne prosim?

28. 6. 2018

Kam presne prosim?

Neregistrovaná/ý - Bilka

22. 6. 2018

Ahoj, ano dojizdime do Zlina a jsme tam s pristupem moc spokojeni.

19. 6. 2018

A byla jste uz nekterá na diagnostice neplodnosti? Bohuzel nas to nejspise také ceka.

Neregistrovaná/ý - Gusta

16. 1. 2018

Neregistrovaná/ý - dana | 10. 1. 2018
to ti věřím a je těžky na to nemyslet,ale zkus to a mě pomohl femibion který jsem brala před otěhotněním tak snad se zadaří i tobě ;)

Dana má pravdu, já taky začla užívat femibion na doporučení gynekologa a zadařilo se do půl roka. Nyní mám zdravého synka. Zkus to, je třeba vyzkoušet vše!!

Neregistrovaná/ý - dana

10. 1. 2018

to ti věřím a je těžky na to nemyslet,ale zkus to a mě pomohl femibion který jsem brala před otěhotněním tak snad se zadaří i tobě ;)

Nikola1707

28. 12. 2017

My taky dlouho mysleli, že chyba je jen u mě, ale po spermiogramu se ukázalo, že chyba je u manžela. K synkovi nám dopomohl Folandrol. Takže určitě doporučuji koupit vitamíny i partnerům

Bettyb

25. 11. 2017

Neregistrovaná/ý - dana | 24. 10. 2017
zkus začít brát vitaminy femibion, které by ti mohli pomoci otěhotnět stejně jako mě ;)

Jak dlouho jste doplněk užívala, prosím?

snegurka

21. 11. 2017

Držím všem palečky. Já už to mám za sebou

Neregistrovaná/ý - Katka

13. 11. 2017

Neregistrovaná/ý - dana | 24. 10. 2017
zkus začít brát vitaminy femibion, které by ti mohli pomoci otěhotnět stejně jako mě ;)

Ahoj Dano mužeš mě protsim tě řict kde sis je koupila? V lékarně nebo na netu nebo to prodáváji v drogerkach? Taky bych chtěla zkusit něco takového,ale raději dam samozrejme na doporučeni

Neregistrovaná/ý - dana

24. 10. 2017

Neregistrovaná/ý - Eva

1. 8. 2016

Myslím, že nejlepší bude ten můj, protože má v sobě plno látek a ne jen jednu.

Neregistrovaná/ý - Marťa

30. 7. 2016

Já potřebuji něco na otěhotnění. Co bude asi nejlepší?

Adventní kalendář Bety.cz: Rozbalte si každý den soutěž o...

Pečené kuře se šalotkou a citronem

Pečené kuře se šalotkou a citronem

19 hlasů
1h a 25min 849 kJ 145 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vánoční ryba na švestkách

15 hlasů
55min 316kJ 160 Kč

Na Vánoce nemusí být jen smažený kapr.

Těstoviny pappardelle s rukolou

19 hlasů
40min 872kJ 92 Kč

Těstoviny nemusí být vždy jen špagety. Zkuste třeba ši...

Poradny

Kdy skončit v práci, abych měla nárok na PPM?

Dobrý den,pokud to umožňuje Váš zdravotní stav, mohla byste místo ukončení pracovního poměru nast... Více

Jak se počítá podpora z ÚP po měsíci v novém práci?

Dobrý den,i když v novém zaměstnání nemáte odpracované celé čtvrtletí, výše podpory v nezaměstnan... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Nevíte, kam dřív skočit, a je na vás vyvíjen stále větší tlak. Pomůže vám papír, pero a utříděné myšlenky. Sepíšete si do detailu i ty nejmenší úkoly a sestavíte harmonogram jejich plnění. Vám pak půjde v&sc...

Více