Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nedaří se...

Michaela 19. 03. 2010

My s manželem se o prcka snažíme zatím rok a půl... A občas to je celkem náročné na psychiku...

Neregistrovaná/ý - Iveta

03.09.2018

Neregistrovaná/ý - Bilka | 01.07.2018
Zde je ta klinika, ivf-zlin.cz/24794-priciny-a-diagnostika-neplodnosti, vypsane i vysetreni.

na tuhle kliniku chci jet darovat vajíčka, mate zkušenosti?

Neregistrovaná/ý - Lucka

25.07.2018

pomohl některé z vás Femibion? a pokud ano tak který jste braly? ?Moc prosííím :)

Neregistrovaná/ý - Karolina

08.07.2018

některé ženy berou v době pracování na dítěti Femibion, taky jste to zkoušely, nebo ne?

Neregistrovaná/ý - Bilka

01.07.2018

Zde je ta klinika, ivf-zlin.cz/24794-priciny-a-diagnostika-neplodnosti, vypsane i vysetreni.

Neregistrovaná/ý - Denisa

28.06.2018

Kam presne prosim?

28.06.2018

Kam presne prosim?

Neregistrovaná/ý - Bilka

22.06.2018

Ahoj, ano dojizdime do Zlina a jsme tam s pristupem moc spokojeni.

19.06.2018

A byla jste uz nekterá na diagnostice neplodnosti? Bohuzel nas to nejspise také ceka.

Neregistrovaná/ý - Gusta

16.01.2018

Neregistrovaná/ý - dana | 10.01.2018
to ti věřím a je těžky na to nemyslet,ale zkus to a mě pomohl femibion který jsem brala před otěhotněním tak snad se zadaří i tobě ;)

Dana má pravdu, já taky začla užívat femibion na doporučení gynekologa a zadařilo se do půl roka. Nyní mám zdravého synka. Zkus to, je třeba vyzkoušet vše!!

Neregistrovaná/ý - dana

10.01.2018

to ti věřím a je těžky na to nemyslet,ale zkus to a mě pomohl femibion který jsem brala před otěhotněním tak snad se zadaří i tobě ;)

My taky dlouho mysleli, že chyba je jen u mě, ale po spermiogramu se ukázalo, že chyba je u manžela. K synkovi nám dopomohl Folandrol. Takže určitě doporučuji koupit vitamíny i partnerům

Bettyb

25.11.2017

Neregistrovaná/ý - dana | 24.10.2017
zkus začít brát vitaminy femibion, které by ti mohli pomoci otěhotnět stejně jako mě ;)

Jak dlouho jste doplněk užívala, prosím?

Držím všem palečky. Já už to mám za sebou

Neregistrovaná/ý - Katka

13.11.2017

Neregistrovaná/ý - dana | 24.10.2017
zkus začít brát vitaminy femibion, které by ti mohli pomoci otěhotnět stejně jako mě ;)

Ahoj Dano mužeš mě protsim tě řict kde sis je koupila? V lékarně nebo na netu nebo to prodáváji v drogerkach? Taky bych chtěla zkusit něco takového,ale raději dam samozrejme na doporučeni

Neregistrovaná/ý - dana

24.10.2017

Neregistrovaná/ý - Eva

01.08.2016

Myslím, že nejlepší bude ten můj, protože má v sobě plno látek a ne jen jednu.

Neregistrovaná/ý - Marťa

30.07.2016

Já potřebuji něco na otěhotnění. Co bude asi nejlepší?

Neregistrovaná/ý - Lota

30.07.2016

Neregistrovaná/ý - Soňa | 04.07.2016
Holky kdo berete femibion, komu z Vás se podařilo otěhotnět, chtěla bych vědět jak je účinný než do něho investuju.

Já sem otěhotněla cca po 3 týdnech co jsem ho brala.

Neregistrovaná/ý - Eva

29.07.2016

Na plodnost jsem jedla kiwu wuki fertility a úspěšně.

Neregistrovaná/ý - Soňa

04.07.2016

Neregistrovaná/ý - Darča | 19.05.2016
omlouvám se do 12 týdne.

Holky kdo berete femibion, komu z Vás se podařilo otěhotnět, chtěla bych vědět jak je účinný než do něho investuju.

Vyhráli jste v našem speciálu Zpátky do školy? Velký přeh...

Kuřecí kari s jablkem

Kuřecí kari s jablkem

10 hlasů
55min 377 kJ 190 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Letní salát s broskvemi

13 hlasů
20min 503kJ 95 Kč

Vhodný na piknik, nebo k prázdninovému grilování.

Květáková polévka

27 hlasů
40min 146kJ 60 Kč

Květáková polévka s hráškem a mrkví.

Poradny

existuje prevence hemoroidů?

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Máte pravdu, že změny na žilním systému mají svoje genetické rizi... Více

Pobírám RP a pracuji na HPP, mám nárok na ošetřovné?

Dobrý den,kdybyste pouze pobírala RP bez toho, abyste pracovala pro Vašeho původního zaměstnavate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dáte průchod zamilovanosti a ukážete partnerovi, že vám na něm opravdu záleží. A věřte, že protějšek váš postoj stoprocentně opětuje. Možná to nedá najevo tak vroucně, jak byste si představovali, nicméně se ujistíte o tom, že vztah má budoucnost.

Více