Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nedaří se...

Michaela 19. 03. 2010

My s manželem se o prcka snažíme zatím rok a půl... A občas to je celkem náročné na psychiku...

Neregistrovaná/ý - Denisa

19.06.2018

A byla jste uz nekterá na diagnostice neplodnosti? Bohuzel nas to nejspise také ceka.

Neregistrovaná/ý - Gusta

16.01.2018

Neregistrovaná/ý - dana | 10.01.2018
to ti věřím a je těžky na to nemyslet,ale zkus to a mě pomohl femibion který jsem brala před otěhotněním tak snad se zadaří i tobě ;)

Dana má pravdu, já taky začla užívat femibion na doporučení gynekologa a zadařilo se do půl roka. Nyní mám zdravého synka. Zkus to, je třeba vyzkoušet vše!!

Neregistrovaná/ý - dana

10.01.2018

to ti věřím a je těžky na to nemyslet,ale zkus to a mě pomohl femibion který jsem brala před otěhotněním tak snad se zadaří i tobě ;)

My taky dlouho mysleli, že chyba je jen u mě, ale po spermiogramu se ukázalo, že chyba je u manžela. K synkovi nám dopomohl Folandrol. Takže určitě doporučuji koupit vitamíny i partnerům

Bettyb

25.11.2017

Neregistrovaná/ý - dana | 24.10.2017
zkus začít brát vitaminy femibion, které by ti mohli pomoci otěhotnět stejně jako mě ;)

Jak dlouho jste doplněk užívala, prosím?

Držím všem palečky. Já už to mám za sebou

Neregistrovaná/ý - Katka

13.11.2017

Neregistrovaná/ý - dana | 24.10.2017
zkus začít brát vitaminy femibion, které by ti mohli pomoci otěhotnět stejně jako mě ;)

Ahoj Dano mužeš mě protsim tě řict kde sis je koupila? V lékarně nebo na netu nebo to prodáváji v drogerkach? Taky bych chtěla zkusit něco takového,ale raději dam samozrejme na doporučeni

Neregistrovaná/ý - dana

24.10.2017

Neregistrovaná/ý - Eva

01.08.2016

Myslím, že nejlepší bude ten můj, protože má v sobě plno látek a ne jen jednu.

Neregistrovaná/ý - Marťa

30.07.2016

Já potřebuji něco na otěhotnění. Co bude asi nejlepší?

Neregistrovaná/ý - Lota

30.07.2016

Neregistrovaná/ý - Soňa | 04.07.2016
Holky kdo berete femibion, komu z Vás se podařilo otěhotnět, chtěla bych vědět jak je účinný než do něho investuju.

Já sem otěhotněla cca po 3 týdnech co jsem ho brala.

Neregistrovaná/ý - Eva

29.07.2016

Na plodnost jsem jedla kiwu wuki fertility a úspěšně.

Neregistrovaná/ý - Soňa

04.07.2016

Neregistrovaná/ý - Darča | 19.05.2016
omlouvám se do 12 týdne.

Holky kdo berete femibion, komu z Vás se podařilo otěhotnět, chtěla bych vědět jak je účinný než do něho investuju.

Neregistrovaná/ý - Kolka

01.07.2016

Neregistrovaná/ý - Katka | 23.06.2016
Holky a věděliste že doktor Schmitz, který je vedoucí lékař má taky z IVF syna? Mě to právě připadá dobrý, protože tak lépe ví co rodina prožívá. Omlouvám se za ten drb.

Ne to je právě zajímavý, já sem o tom Schmitzovi právě slyšela, že je velice příjemný a á citlivý přístup, tak už vím proč =)

Neregistrovaná/ý - Katka

23.06.2016

Neregistrovaná/ý - Nikol | 14.06.2016
Ahoj mě stačila 1aplikace a tu mi hradila pojišťovna a vím že normálně hradí 3

Holky a věděliste že doktor Schmitz, který je vedoucí lékař má taky z IVF syna? Mě to právě připadá dobrý, protože tak lépe ví co rodina prožívá. Omlouvám se za ten drb.

Neregistrovaná/ý - Nikol

14.06.2016

Neregistrovaná/ý - Lidva | 30.05.2016
Prosimtě když si byla na Stellartu, kolik si cca platila?

Ahoj mě stačila 1aplikace a tu mi hradila pojišťovna a vím že normálně hradí 3

Neregistrovaná/ý - Anežka

31.05.2016

Holky neklesejte na mysli, nejste v tom samy, já sem taky měla velikánské problémy s otěhotnění a nakonec sem to s podporou rodiny zvládla, ale taky byl důležitý den femibion jak holky dole píší, moc ná pomohl. Myslím že je to i jeho zásluhou.

Neregistrovaná/ý - Lidva

30.05.2016

Neregistrovaná/ý - Jitka | 23.05.2016
Ahoj jestli chceš vědět víc o stellartu tak mi napiš. Já sem tam sama ivf absolvovala. Bylo tam příjemné domácké postředí. Milý pan doktor.

Prosimtě když si byla na Stellartu, kolik si cca platila?

Neregistrovaná/ý - Jitka

23.05.2016

Neregistrovaná/ý - Míla | 21.04.2016
Ahoj já jsem se proto rozhodla už sem dokoce byla na první konzultaci IVF na STELLARTU tak mi prosím držte pěsti

Ahoj jestli chceš vědět víc o stellartu tak mi napiš. Já sem tam sama ivf absolvovala. Bylo tam příjemné domácké postředí. Milý pan doktor.

Neregistrovaná/ý - Majka

19.05.2016

Neregistrovaná/ý - Darča | 19.05.2016
omlouvám se do 12 týdne.

já mám s Femibionem velmi dobrou zkušenost

TESTOVÁNÍ: Vakuové mixování s Tefal Freshboost

Kachní prsíčka s pomeranči

Kachní prsíčka s pomeranči

7 hlasů
1h a 30min 768 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Petrželová polévka

24 hlasů
40min 337kJ 65 Kč

Recept na letní polévku z petržele.

Kuřecí plátek s červeným pepřem

9 hlasů
1h a 5min 565kJ 125 Kč

Lehce pikantní kuřecí stehna.

Poradny

Mám invalidní důchod, dostanu příspěvek na bydlení?

Dobrý den,z Vašeho dotazu není jasné, zda chcete žádat o příspěvek na bydlení (dávka státní sociá... Více

Loni jsem dostala výpověď, jsem v PN, dostanu PPM?

Dobrý den,jestliže jste výpověď od zaměstnavatele dostala Vy, pak dnem, kdy začala vaše pracovní ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více