Diskuse na téma nedaří se...

19. 03. 2010 | Chceme dítě

My s manželem se o prcka snažíme zatím rok a půl... A občas to je celkem náročné na psychiku...

Betka 01.01.2016

Za zkoušku by taky stála kyselina listová já jsem brala femibion.cz, tak si kdyžtak přečtěte.

Hlavně se nestresujte...berte to tak že až bude ten správný čas tak miminko přijde samo. Také jsme se moc pokoušeli přes dva roky a prcek se nám narodil až jsme se přestěhovali a udělali rekonstrukci..prostě si šikula počkal na správnou chvíli.:-)

Natalie 27.06.2012

Vyzkoušela sem více značek a Predictor Fertility mi přišly nejlepší a zároveň i levné. U jiných značek se mi stávalo, že kontrolní byla tak slabá, že se těžko odhadovala pozitivita.

Miri 25.06.2012

Vyzkoušela jsem jen 3 testíky a hned sem otěhotněla:-)

Rita 12.06.2012

Budoucí maminky, které se snaží otěhotnět a stále se nedaří, vyzkoušejte ovulační test Predictor FERTILITY! je schopen určit 2 nejplodnější dny v přpadě standardního 28 denního cyklu (je vhodné testovat 12.den cyklu).Já jsem byla maximálně spokojená, ovulaci mi vždycky ukázal a pak už se nám to hned povedlo.

Sara Rita 15.06.2012

Určitě doporučuji. Je to nejjednodušší cesta, jak zjistit, kdy máte ovulaci

Danka Sara 20.06.2012

jednoduchý a přesný – ukázal mi ovulku, kdy jsem jí na sobě opravdu cítila

Lenka 14.02.2011

Dobrý dem měla bych otázku moc toužím po mimču,ale mám zdravotní problém,doktor říkal jen darovaní vajíček od cizí ženy nevím si rady jak dál ?Děkuji

Michaela 09.06.2010

Tak po roce a půl (cca) se konečně zadařilo. Nechci to teda zatím moc zakřiknout, ale jsme v půlce osmého týdne. Tak snad už bude vše v pořádku...

Milena Michaela 09.06.2010

*4* Tak to gratulujeme at vše jde podle plánů

Michaela Milena 16.06.2010

Děkujeme :)

Kája 22.03.2010

Zkus se oprostit od myslenek, ze pri kazdem pokusu musis a uvolni se. Co nejaka dovolena??

Michaela Kája 23.03.2010

Jo,to se taky snažim, ale červená mě vždycky vrátí tvrdě do reálu.. navíc poslední tři měsíce dlabu prášky na upravení cyklu, takže to bez myšlenek na to taky moc nejde... A poslední cca týden se v tom koupu o to víc, jelikož se blíží moje návštěva u dr., a nejspíš už dojde i na nějaká ta vyšetření... Na jednu stranu se toho dost bojim, a na druhou to chci mít už za sebou.... Tajně jsme doufali, že bychom se tomu mohli vyhnout, ale bohužel,nepovedlo se...

Radka Michaela 08.04.2010

Mě při obou holkách pomáhal bylinkový čaj od léčitelky...:-) pokud na to věříte uvařte si.....1 lžička řebříčku,1 lžička kopřivy,1 lžička kontryhele,půl lžičky jmelí...uděla jsem si do půl litru jednou za den čaj,pila jsem ho 14dnů a pak 7 dnů pauzu..do půl roku jsme obě holky zvládli...:-)..hodně štěstí.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat