Chceme dítě

Jak nejrychleji otěhotnět, problémy s početím, inseminace, umělé oplodnění, plodné a neplodné dny, ovulace a další rady.

nedaří se...68 příspěvků

My s manželem se o prcka snažíme zatím rok a půl... A občas to je celkem náročné na psychiku...

Markéta 26.01.2021
Ano je a jestli koukneš na diskuze, tak na ni určitě i narazíš, protože je to klinika ivf ve Zlíně.

těhotenský test9 příspěvků

Ahojky, snažíme se s manželem o miminko a vnejbližší době si chci zkusit udělat těhotenský test. Dle...

Zdena 27.03.2020
Jani a jak se odebírají vzorky?

asistovaná reprodukce35 příspěvků

Zdravím, chtěla bych se zeptat, kdy jste se po marných snahách o mimčo rozhodli řešit problém na něj...

Mirka 18.11.2020
Sestřenice dojížděla na kliniku ivf ve Zlíně a tam se to povedlo na třetí pokus : )

Děti doma4 příspěvky

moje děti jsou teď docela často nemocné a nechci aby pořád koukaly na tv, docela čtou ale chci jim v...

Paraplinka 02.03.2015
super, mohu jen potvrdit, nalepovací tabuli jsem koupila pro své dvě děti a nakonec jsem si z ní kou...

kam dáváte děti přes prázdniny??54 příspěvků

Ahoj, dávali jste někdo přes prázdniny děti do téhle školky? http://www.dracek-skolka.cz/ Jaké sní ...

Lenka 28.11.2016
Ahojky, já dávám přes prázdniny jedině do školky dráček v Brně.Je to soukromá školka a jesle a mám s...

Zkušenosti Stellart Teplice4 příspěvky

Zdravím všechny snažilky a budoucí maminky :) Chtěla bych vás poprosit o vaše zkušenosti s klinikou ...

Pavla 12.09.2018
kterým jste začinali a povedlo se? Prosím o radu

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
16:53

Cvičení na ruce a záda s pomůckama

Cvičení na ruce a záda s pomůckama
14:33

HIIT training

HIIT training
08:50

Protažení na nohy

Protažení na nohy

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

17 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
31 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat