Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Chceme dítě

Jak nejrychleji otěhotnět, problémy s početím, inseminace, umělé oplodnění, plodné a neplodné dny, ovulace a další rady.

Celkem 6 diskusních témat seřadit dle:
48 příspěvků nedaří se... Myslím, že nejlepší bude ten můj, protože má v sobě plno látek a ne jen jednu.
Eva 1. 8. 2016
3 příspěvky těhotenský test no stoji za uvahu ..posledna veta je podla man rozhodujuca, inaduiivdlny pristup kazdeho z nas bude ...
Giovanni 29. 10. 2012
21 příspěvků asistovaná reprodukce Děkuji za vaše reakce. Jsem ráda, že jdeme správným směrem. Na lékaři opravdu záleží. Snad se dostan...
Lenka 2. 10. 2016
4 příspěvky Děti doma super, mohu jen potvrdit, nalepovací tabuli jsem koupila pro své dvě děti a nakonec jsem si z ní kou...
Paraplinka 2. 3. 2015
54 příspěvků kam dáváte děti přes prázdniny?? Ahojky, já dávám přes prázdniny jedině do školky dráček v Brně.Je to soukromá školka a jesle a mám s...
Lenka 28. 11. 2016
2 příspěvky Zkušenosti Stellart Teplice Děkuji za zkušenosti. Chtěla bych se objednat co nejdříve, ať vím na sto procent, jak na tom jsme a ...
Corinnee 2. 10. 2016
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Přátelé vám velice pomohou v dosažení cílů. Nebojte se jejich nabídek využít. Možná budete mít pocit, že nechcete své kamarády využívat. Ale copak byste vy sami příteli s radostí nepomohli? Zkuste se proto oprostit od zbytečné hrdosti a je&sc...

Více

Registrovat