Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Chceme dítě

Jak nejrychleji otěhotnět, problémy s početím, inseminace, umělé oplodnění, plodné a neplodné dny, ovulace a další rady.

Celkem 6 diskusních témat seřadit dle:
66 příspěvků nedaří se... taky se snažíme o miminko už dva roky a jsme zoufalí :( poraďte co dělat, na koho se obrátit
Marianna 1. 12. 2018
5 příspěvků těhotenský test ano, Femibion. Když ho ereš, tak nic jiného už nepotřebuješ
Verka 12. 9. 2018
30 příspěvků asistovaná reprodukce nevím, ale jestli bys to chtěla podstoupit, klidne si na kliniku do Zlína zavolej a domluvi si konzu...
Nicola 11. 12. 2018
4 příspěvky Děti doma super, mohu jen potvrdit, nalepovací tabuli jsem koupila pro své dvě děti a nakonec jsem si z ní kou...
Paraplinka 2. 3. 2015
54 příspěvků kam dáváte děti přes prázdniny?? Ahojky, já dávám přes prázdniny jedině do školky dráček v Brně.Je to soukromá školka a jesle a mám s...
Lenka 28. 11. 2016
4 příspěvky Zkušenosti Stellart Teplice kterým jste začinali a povedlo se? Prosím o radu
Pavla 12. 9. 2018
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více

Registrovat