Diskuse na téma Klinika IVF

25. 09. 2021 | Chceme dítě

Dobrý den, zajímalo by mě podle čeho jste vybíraly kliniku ivf, kam jste se pak následně rozhodly jít darovat vajíčka ?

Alecca 19.04.2024

Ahoj, můžu se zeptat, zda máte některá na klinice IVF ve Zlíně zkušenost i s darováním vajíček.

Hana 22.12.2023

A jak to probíhá, celý ten proces. Já si to nedovedu představit.

Nina 21.12.2023

Také jsem byla ve ivf-zlin na umělém oplodnění, kde nám na dva pokusy pomohli s neplodností.

Sandriskaa 19.10.2023

Ahoj, my si kliniku vybírali především podle recenzí a doporučení. Vzdálenost pro nás nebyla moc důležitá, chtěli jsme hlavně někam, kde mají dobré výsledky a pověst.

diana27 Sandriskaa 20.10.2023

Můžu se zeptat, kde jste tedy nakonec IVF podstoupili?

Linda 15.03.2022

Taky mám tady s tou klinikou zkušenost, ale já si ji vybrala sama na základě hodnocení https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek

Anita 15.02.2022

Dostala jsem doporučení přímo od lékařky, která mě poslala na kliniku ivf Zlín. Jinak kliniku si můžeš vybrat úplně sama ;)

Romana Anita 22.02.2022

Tak to dobře udělala. Mají výborné ohlasy skrz úspěšnost takže budu držet palce ať vybereš správně.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

63 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 26.4.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat