Diskuse na téma Klinika IVF

25. 09. 2021 | Chceme dítě

Dobrý den, zajímalo by mě podle čeho jste vybíraly kliniku ivf, kam jste se pak následně rozhodly jít darovat vajíčka ?

Anita 15.02.2022

Dostala jsem doporučení přímo od lékařky, která mě poslala na kliniku ivf Zlín. Jinak kliniku si můžeš vybrat úplně sama ;)

Romana Anita 22.02.2022

Tak to dobře udělala. Mají výborné ohlasy skrz úspěšnost takže budu držet palce ať vybereš správně.

Linda 15.03.2022

Taky mám tady s tou klinikou zkušenost, ale já si ji vybrala sama na základě hodnocení https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek

Sandriskaa 19.10.2023

Ahoj, my si kliniku vybírali především podle recenzí a doporučení. Vzdálenost pro nás nebyla moc důležitá, chtěli jsme hlavně někam, kde mají dobré výsledky a pověst.

diana27 Sandriskaa 20.10.2023

Můžu se zeptat, kde jste tedy nakonec IVF podstoupili?

Nina 21.12.2023

Také jsem byla ve ivf-zlin na umělém oplodnění, kde nám na dva pokusy pomohli s neplodností.

Hana 22.12.2023

A jak to probíhá, celý ten proces. Já si to nedovedu představit.

Alecca 19.04.2024

Ahoj, můžu se zeptat, zda máte některá na klinice IVF ve Zlíně zkušenost i s darováním vajíček.

Petra 28.04.2024

Ahoj, já jsem byla na klinice IVF ve Zlíně darovat vajíčka. Vybrala jsem si ji podle recenzí a zkušeností kamarádky. Co se týče těchto věcí, je to opravdu nejlepší klinika u nás, ať už jde o moderní zázemí nebo přístup k pacientům.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

88 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
140 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat