Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma asistovaná reprodukce

Romana8 23. 05. 2014

Zdravím, chtěla bych se zeptat, kdy jste se po marných snahách o mimčo rozhodli řešit problém na nějaké klinice? My se snažíme rok a 3 měsíce a pořád nic, zkoušeli jsme i Nosifol a další věci a nic nám nepomohlo. Myslíte, že bysme se měli už obrátit na odborníka? Jaké vy máte zkušenosti? Děkuji Vám za rady.

Neregistrovaná/ý - Romana

05.04.2019

Ahoj všem, chci se zeptat… Jak se tváříte na darování vajíček?

Neregistrovaná/ý - Lucka

04.03.2019

Jo? A myslíš, že to bylo změnou kliniky? Je to zajímavé, ale taky je pravda, že na tu IVF Kliniku Zlín slýchám jen dobré recenze...

Neregistrovaná/ý - Anny

03.02.2019

Neregistrovaná/ý - Hana | 01.02.2019
My začínáme vybírat kliniku, rok se snažíme a nic :-(. Až ted při hledání zjisťuju, že dnešní kliniku umí fakt hodně pomoct. Snad budeme uspešní i my. Na Zlín čtu samou chválu, ikdyž to nemáme nejblíže, uvažujeme nad nimi.

Hano, asi takhle. Já mám kamarádku, která mám mimi přes IVF. A její cesta teda rozhodně nebyla snadná. Snažili se několik let. Ale něco ti řeknu. nejprve to bylo tak, že byli na klinice v Praze. Tam se snažili a nic. Pak přešli do Brna. Opět se snažili a nic. Nakonec si taky našli ten Zlín a tam se jim to povedlo. A snad na druhý transfer. Nevím, čím to, ale díky tomuto mám https://www.ivf-zlin.cz/ za nejlepší kliniku v ČR, na kterou se vylatí dojet.

Neregistrovaná/ý - Hana

01.02.2019

My začínáme vybírat kliniku, rok se snažíme a nic :-(. Až ted při hledání zjisťuju, že dnešní kliniku umí fakt hodně pomoct. Snad budeme uspešní i my. Na Zlín čtu samou chválu, ikdyž to nemáme nejblíže, uvažujeme nad nimi.

Neregistrovaná/ý - Nicola

11.12.2018

Neregistrovaná/ý - Marianna | 01.12.2018
po jaké době se muže požádát o umělé oplodnění? Nebo jak to probíhá?

nevím, ale jestli bys to chtěla podstoupit, klidne si na kliniku do Zlína zavolej a domluvi si konzultaci. Tam ti pomužou

Neregistrovaná/ý - Marianna

01.12.2018

Neregistrovaná/ý - Afrodita | 21.10.2018
mrkni sem a najdeš tu všechny informace co potřebuješ https://www.ivf-zlin.cz/24748-darcovstvi-vajicek-a-spermii

po jaké době se muže požádát o umělé oplodnění? Nebo jak to probíhá?

Neregistrovaná/ý - Afrodita

21.10.2018

Neregistrovaná/ý - Nikola | 28.06.2018
To je od Vas hezke. Jak často se vlastně může chodit darovat?

mrkni sem a najdeš tu všechny informace co potřebuješ https://www.ivf-zlin.cz/24748-darcovstvi-vajicek-a-spermii

Neregistrovaná/ý - Irena

18.10.2018

Neregistrovaná/ý - Jana | 03.09.2018
mrkni sem, je tu všechno https://www.ivf-zlin.cz/24773-informace-pro-darkyne-vajicek

prosím tě,máš s touhle klinikou nějaké zkušenosti? Chodíš tam darovat vajíčka?

Neregistrovaná/ý - Jana

03.09.2018

Neregistrovaná/ý - Nikola | 28.06.2018

mrkni sem, je tu všechno https://www.ivf-zlin.cz/24773-informace-pro-darkyne-vajicek

Neregistrovaná/ý - Miluška

01.07.2018

Byli jsme zatím jednou, uvidím kolikrát pujdu,ale ja jako maminka budu moci jit celkove 5x a to po 3mesicnich intervalech. Doufam ze tim pomuzu nekomu ke stastne rodine!

Neregistrovaná/ý - Nikola

28.06.2018

Neregistrovaná/ý - Miluška

22.06.2018

Myslim, ze urcite ne, pro to vytouzene miminko to stoji! Timhle si prosla i ma sestra. Diky tomu jsme se s pritelem rozhodli pro darování vajíčka a spermii ve Zlíně na jedné klinice.

Neregistrovaná/ý - Nikola

19.06.2018

Bohuzel, ale také diky bohu, nás to také ceka, pritel je v poradku, ale ja deti mit přirozeně nemůžu. Mame se neceho bat?

Neregistrovaná/ý - Lenka

02.10.2016

Neregistrovaná/ý - Kačka | 02.10.2016
Jak říká Jiřinka, pan doktor je kapacita a pamatuje vše, co mu řekneš, má zájem :) My se chytáme příští měsíc na IVF, takže budu všem držet palečky:)

Děkuji za vaše reakce. Jsem ráda, že jdeme správným směrem. Na lékaři opravdu záleží. Snad se dostaneme k cíli a budeme mít tak vytoužené miminko :)

Neregistrovaná/ý - Kačka

02.10.2016

Neregistrovaná/ý - Lenka | 29.09.2016
Ahoj právě se rozhoduju s partnerem, že půjdeme do Stellartu a docela ráda slyším, že jsou tam doktoři příjemní :) Jak je to s ostatní péči a přístupem?

Jak říká Jiřinka, pan doktor je kapacita a pamatuje vše, co mu řekneš, má zájem :) My se chytáme příští měsíc na IVF, takže budu všem držet palečky:)

Neregistrovaná/ý - Lenka

29.09.2016

Neregistrovaná/ý - Jiřinka | 30.06.2016
Jo jo Schmitz je moc dobrý doktor. Vždicky si s ím příjemně popovídám. myslím že má o pacienty skutečně zájem.

Ahoj právě se rozhoduju s partnerem, že půjdeme do Stellartu a docela ráda slyším, že jsou tam doktoři příjemní :) Jak je to s ostatní péči a přístupem?

Neregistrovaná/ý - Jiřinka

30.06.2016

Jo jo Schmitz je moc dobrý doktor. Vždicky si s ím příjemně popovídám. myslím že má o pacienty skutečně zájem.

Neregistrovaná/ý - Renata

14.06.2016

Neregistrovaná/ý - Jiřinka | 30.05.2016
Tak to buď ráda protože Schmitz je skvělý doktor, já tam chodím na gynekologii. A i sestřičky jsou moc príma =)

No na jedné diskuzi jsem četla, že na tom Stellartu mají občas dobré akce. Nevíte kde bych našla info která akce zrovna probíhá?

Neregistrovaná/ý - Jiřinka

30.05.2016

Neregistrovaná/ý - Dáša | 29.05.2016
Ahoj děvčata jsem objednaná k MUDr Schmitzovi na konzultaci k IVF. Byly ste u něho někdo? Ordinuje na Stellaru

Tak to buď ráda protože Schmitz je skvělý doktor, já tam chodím na gynekologii. A i sestřičky jsou moc príma =)

Neregistrovaná/ý - Dáša

29.05.2016

Ahoj děvčata jsem objednaná k MUDr Schmitzovi na konzultaci k IVF. Byly ste u něho někdo? Ordinuje na Stellaru

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Kuře s rajčaty

Kuře s rajčaty

5 hlasů
55min 598 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zelný salát s rozinkami

8 hlasů
30min 317kJ 35 Kč

Salát z červeného zelí s rozinkami.

Kuřecí maso s kukuřicí a fazolemi

6 hlasů
1h a 30min 530kJ 150 Kč

Vydatné jídlo s kuřecím masem, bílými fazolemi a kukuřicí.

Poradny

Dostanu podporu při výpovědi ze zdravotních důvodů?

Dobrý den, to, zda budete mít nárok na podporu v nezaměstanosti, bude záležet na tom, zda splníte... Více

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více