Diskuse na téma kde jste darovali vajíčka?

13. 03. 2024 | Chceme dítě

Ahojky holky, už nějakou dobu přemýšlím nad darováním vajíček, mám ve svém okolí totiž pár kamarádek, co právě nemohou otěhotmět, a tak jsem na tu myšlenku přisla, že je to fajn cesta, jak pomoct. Zajímaly by mě vaše zkušenosti, váš pohled a vaše doporučení kliniky.

Ahojky, ráda bych přidala svoji zkušenost. Já byla darovat před nějakou dobou na IVF ve Zlíně. Moc hezká, moderní klinika s příjemným a velmi empatickým personálem :). Všechno mi tam vysvětlili, co se bude dít, jak to bude celé probíhat, za to jsem byla moc vděčná, ne vždy je to samozřejmost :). Jinak příprava a samotný odběr proběhli bez jakýchkoliv komplikací :). Tak doufám, že moje vajíčka někde pmohla.

Ahoj, já darovala z podobného důvodu, měla jsem kamarádku, co v dětsví prošla onko léčbou a bez dárkyně by to nebylo možné, to mě docela donutilo nad tím popřemýšlet a rozhodnout se. Měla jsem spoustu dotazů a obav, ale všechno mi na klinice vysvětlili a jsem teď zpětně ráda, že jsem do toho šla.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat