Diskuse na téma Přírodní kosmetika Hempz

Dobrý den, musím se podělit o zážitky. Objednala jsem si tělový krém od Hempz a musím říct, že jsem naprosto překvapená! Mám konkrétně krém s výtažkem z granátového jablka a ten nádherně voní. Ale to hlavní je jak skvěle hydratuje, nic lepšího jsem zatím ještě neměla. Vyzkoušejte taky, objednávala jsem to z oficálního eshopu www.hempzcz.cz Můžu jen a jen doporučit! *1*

Dana 02.07.2015

Ja si na prodloužené vlasy pořizuju kosmetiku z clip-vlasy-levne.cz

Haapka 17.08.2015

Co říkáte na přírodní kosmetiku od PevoniaBotanica? Nedávno jsem byla v Praze v kosmetickém salonu a používali ji tam. Máte někdo nějaký přípravek doma? Kde ho koupit?

Terulka 19.08.2015

Taky chodím ke kadeřnici a vím, že používá tuhle kosmetiku :) Já jsem si objednala teda krém na vrásky a s ním jsem spokojená :) A objednávala jsem si ho z jejich eshopu :)

Haapka 21.08.2015

Z eshopu? Je to tento eshop? Pevoniaeshop.cz?

Terulka 21.09.2015

Ano Haapko, tak pevoniaeshop.cz, to je přesně ten e-shop, kde objednáš cokoliv od značky Pevonia :)

Gabuška 23.09.2015

Ta pevonia to máte přírodní kosmetiku?

Terulka 25.09.2015

Ano je to přírodní :) Já si třeba myslím, že zrovna ta přírodní je nejlepší na trhu dle mého názoru, nebo spíše nejšetrnější pro tvé tělo :)

Gabuška 22.10.2015

Já nemůžu posoudit, ale už jsem od pár lidí slyšela ji doma mají a hlavně jedna známá vlastní kosmetický salon a používá tam právě tuto řadu kosmetiky.

Terulka 25.10.2015

Já to mám právě taky od své kadeřnice, která mi o ní povídala a tak jsem to vyzkoušela a jsem za to ráda :)

Matty55 27.10.2015

Kosmetiku Pevonia jsem zatím nezkoušela, ale chci si už konečně koupit nějaký pořádný krém a né jen ty mé krémy, které opravdu nestojí za to…

Haapka 29.10.2015

Já jsem si z tama objednala tohle http://www.pevoniaeshop.cz/shop-item/detail/mattifyng-oily-cream, protože mám hodně mastnou pleť, tak jsem si říkala, zda mi opravdu ten krém zabere.

Jana 19.07.2016

o te jsem jeste tede neslysela, ja mam kosmetiku priody hlavne i proto ze cela rodina mame bohuzel stesti na hluboke vrasky a tak se snazim se branit uz tedka. :) priody je take prirodni kosmetika koupila jsem i mamince a taky pochvaluje

Darina 16.10.2019

Co se týče opravdu přírodní kosmetiky, tak za sebe můžu doporučit kosmetiku Lobey. Mám ty jejich pleťové krémy a jsou naprosto úžasné.

Markéta 25.11.2019

Tady tu kosmetiku vůbec neznám, ale kde seženeš velmi kvalitní přírodní kosmetiku, tak se podívej na stránky hristina.cz

Markéta 25.11.2019

Tady tu kosmetiku vůbec neznám, ale kde seženeš velmi kvalitní přírodní kosmetiku, tak se podívej na stránky hristina.cz

Alice 28.11.2019

Mně hodně sedly krémy od značky Lobey, s těma jsem fakt spokojená.

Kája 02.12.2019

To je něco nového ? Jaký je tam výrobce ?

Kamila 04.12.2019

Jo ta je skvela, mam od nich tonik na akne, co me trapilo hlavne v lete a ted mam kremy i od nich a je to skvela kosmetika.

Sandra 02.01.2020

jakou kosmetiku od nich používáš ?

Aneta 02.01.2020

Nemáte zkušenost s nějakou protizánětlivou vodičkou ?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

15 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:20
26 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:17
11 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat