Diskuse na téma Prodlužování vlasů v Brně

Nevíte o nějakém prodlužku, co dělají v Brně ?

Adéla 25.08.2022

Jak často je potřeba vlasy obměňovat?

Nina Adéla 04.10.2022

Pokud si koupíš kvalitní vlasy, tak ti vydrží rok a déle. Za sebe doporučuju vlasy objednávat tady :) https://www.clip-vlasy-levne.cz/

Adéla Adéla 26.10.2022

Děkuji moc, tady ten eshop clip vlasy levně má super hodnocení, takže už mám vlásky objednané a těším se až je budu mít přidělané :)

Denisa 24.11.2021

Na kolik celkové prodloužení vlasů holky přijde ?

Evča Denisa 04.12.2021

To takhle nejde střelit, protože záleží na tom jaké si vybereš vlasy a spoje. Jestli ještě nemáš vybráno, tak koukni na eshop clip vlasy levně, protože mají pravé lidské vlasy za super cenu.

Simča Denisa 28.12.2021

To já mám zase vlasy přes clip in hair. Vybrala jsem si je tady, protože mají výdejnu v Brně takže jsem mohla aspoň zkontrolovat kvalitu vlasů.

Adéla Denisa 18.03.2022

Jestli vám do toho holky můžu vstoupit, tak na cenu Denčo nehleď. V tomto je důležitá kvalita jestli chceš mít krásné vlasy a dobře prodloužené. Vlasy mám ze stejného eshopu jako Simča a vlasy mám prodloužené pomocí tape-in https://www.clipinhair.cz/200-vlasy-pro-metodu-pu-extension-tapex-tape-hair-tape-in-50cm-cerne.html

Tyna31 06.07.2021

Děkuju moc, už mám domluvený termín, tak se nemůžu dočkat :)

Edita 30.06.2021

Já mám super zkušenost jak s vlasy, tak i s prodlužkem tady z toho eshopu www.clip-vlasy-levne.cz když mrkneš do kontaktů, tak paní prodlužuje vlasy v Brně v Řečkovicích.

Simča 23.06.2021

v Brně pošlu odkaz na www.clipinhair.cz tam jsou dobří a mají dobré ceny, velký výběr a celkově já jsem tam byla spokojená

Monika 03.06.2021

Jestli můžu, tak se připojím, protože si chci taky nechat udělat vlasy a nerada bych kvůli prodlužku někam dojíždela.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:40
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:00
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:39

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat