Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Pigmentační skvrny

jane84 09. 05. 2016

Ahoj holky, nemáte tip jak se bránit vzniku pigmentačních skvrn v době kojení? Zkusil jsem ledasco, ale nic nezabírá a flekatím čím dál víc.

Neregistrovaná/ý - Simona

17.06.2018

No zrovna v těhotenství bych s tím teda určitě nic nedělala, protože hormony pracují a rozhodně není dobré do sebe něco cpát. Když už, tak po těhotenství, taky jsem to řešila až byl prcek větší a já jsem nekojila a věděla jsem, že si můžu dovolit nějak zakročit.

Neregistrovaná/ý - Ajka

22.01.2018

Holky, tak to nasi mamine jsem k Vanocum objednavala tento notino.cz/yasumi/discoloration-zesvetlujici-krem-na-pigmentove-skvrny/, z notina, taky bych ho v drogerii nesehnala.

Neregistrovaná/ý - Alice

18.01.2018

Asi tak, ja se jich zbavovala lepsi kosemtikou, tu v drogerce nekupuji

Neregistrovaná/ý - Lucie

10.01.2018

Zabranit se tomu asi neda, ale je hodne kremu ktere muzes pouzivat pote a zbavis se jich

TESTOVÁNÍ: Vakuové mixování s Tefal Freshboost

Telecí lýtko s bylinkami

Telecí lýtko s bylinkami

0 hlasů
1h a 50min 927 kJ

Nejčtenější články

Tip na oběd

Králičí stehna s fíky

14 hlasů
1h a 30min 475kJ 180 Kč

Králík netradičně připravený s fíky.

Congrí

10 hlasů
1h a 40min 1175kJ 130 Kč

Černé fazole s rýží a kuřecími stehny.

Poradny

Mám invalidní důchod, dostanu příspěvek na bydlení?

Dobrý den,z Vašeho dotazu není jasné, zda chcete žádat o příspěvek na bydlení (dávka státní sociá... Více

Loni jsem dostala výpověď, jsem v PN, dostanu PPM?

Dobrý den,jestliže jste výpověď od zaměstnavatele dostala Vy, pak dnem, kdy začala vaše pracovní ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více