Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Pigmentační skvrny

jane84 09. 05. 2016

Ahoj holky, nemáte tip jak se bránit vzniku pigmentačních skvrn v době kojení? Zkusil jsem ledasco, ale nic nezabírá a flekatím čím dál víc.

Neregistrovaná/ý - Bára

31.08.2018

Neregistrovaná/ý - Simona | 23.07.2018
Docházela jsem Baru do Amaryllis centra v Praze, kde jsem se prvně objednala na konzultaci, abych věděla jestli s tím půjde vůbec něco dělat.

Jak dlouho se na ty konzultace čeká a kolik tak cenově vychází ?

Neregistrovaná/ý - Simona

23.07.2018

Docházela jsem Baru do Amaryllis centra v Praze, kde jsem se prvně objednala na konzultaci, abych věděla jestli s tím půjde vůbec něco dělat.

Neregistrovaná/ý - Bára

22.07.2018

Neregistrovaná/ý - Simona | 29.06.2018
ano .. šlo to pomalu, ale zbavila jsem se jich

A kde jsi prosím byla ? Jde o nějakou kliniku nebo salón ? Radši půjdu někam na doporučení než bych šla někam naslepo

29.06.2018

ano .. šlo to pomalu, ale zbavila jsem se jich

Neregistrovaná/ý - Bára

23.06.2018

Neregistrovaná/ý - Simona | 17.06.2018
No zrovna v těhotenství bych s tím teda určitě nic nedělala, protože hormony pracují a rozhodně není dobré do sebe něco cpát. Když už, tak po těhotenství, taky jsem to řešila až byl prcek větší a já jsem nekojila a věděla jsem, že si můžu dovolit nějak zakročit.

A podařilo se ti jich zbavit ?

17.06.2018

No zrovna v těhotenství bych s tím teda určitě nic nedělala, protože hormony pracují a rozhodně není dobré do sebe něco cpát. Když už, tak po těhotenství, taky jsem to řešila až byl prcek větší a já jsem nekojila a věděla jsem, že si můžu dovolit nějak zakročit.

Neregistrovaná/ý - Ajka

22.01.2018

Holky, tak to nasi mamine jsem k Vanocum objednavala tento notino.cz/yasumi/discoloration-zesvetlujici-krem-na-pigmentove-skvrny/, z notina, taky bych ho v drogerii nesehnala.

Neregistrovaná/ý - Alice

18.01.2018

Asi tak, ja se jich zbavovala lepsi kosemtikou, tu v drogerce nekupuji

Neregistrovaná/ý - Lucie

10.01.2018

Zabranit se tomu asi neda, ale je hodne kremu ktere muzes pouzivat pote a zbavis se jich

DEN S TESTOVÁNÍM: Vyzkoušejte s námi vysavače Rowenta a v...

Malinová polévka

Malinová polévka

13 hlasů
20min 285 kJ 45 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Polévka s avokádem

11 hlasů
20min 313kJ 85 Kč

Osvěžující, snadná a chutná polévka.

Králík na smetaně s tymiánem

24 hlasů
1h a 45min 422kJ 270 Kč

Králík na česneku, nebo na smetaně je klasika, vyzkoušejt...

Poradny

Kdo platí zdravotní pojištění po konci podpůrčí doby?

Dobrý den, jestliže jste po ukončení dočasné pracovní neschopnosti nastoupila zpět do zaměstnání ... Více

Jaký je postup výpočtu příspěvku na bydlení?

Dobrý den,je možné, že problém je ve výši tzv. normativních nákladů na bydlení. Výše příspěvku na... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Budete si dělat zálusk na jistou osobu, která je o dost mladší než vy. I když byste rádi vyzkoušeli, jaké by to s dotyčným bylo, nakonec nejspíše poslechnete hlas rozumu a racionality. Uvědomujete si totiž, že vztah by nikdy neměl velkou perspektivu.

Více