Diskuse na téma Kosmetika na vrásky, co fakt funguje

Dobrý večer, poradíte - je nějaká kosmetika za rozumné peníze, která je fakt účinná na vrásky?

Katrin J. 19.01.2023

Já používám na vrásky sérum od Revolution Skincare, musím říct, že fakt zabírá...koukněte na notino.cz, mají tam od této značky velký výběr sér...v boji proti vráskám hned několik, tak třeba vám nějaké padne do oka ;)

Mnada 19.12.2022

Já jsem zkoušela všechno možný ale někdy už prostě kosmetika nestačí. Nechala jsem si vrásky vyplnit v Praze na klinice ABClinic a udělali mi to perfektně, konečně se zase cítím krásná :)

Tana 26.11.2022

Výborná je kosmetika https://www.byfemme.cz/miracletox/ mám od nich tox ampulky, které mají podobný účinek jako mezoterapie akorát že jsou k pleti úplně šetrné. Doplňuju jejich krémem a sérem a pleť mám úplně vyhlazenou a zpevněnou :)

Sárka Tana 27.11.2022

Moc se mi to podle popisu líbí takže hned objednávám když teď mají ještě tak velkou slevu, díky za tip.

Tana Tana 28.11.2022

Za málo, já toho zkusila hodně než jsem jí objevila a nehodlám jí už měnit :)

Julka Tana 29.11.2022

Já o ní už taky četla, jsou na ní hodně dobrý ohlasy tak si říkám že vyzkouším ty ampule když mají mít tak rychlý účinek.

Laura 22.10.2022

Jelikož tady tě věcem absolutně nevěřím, tak používám čistě přírodní kosmetiku, která mi pleť hydratuje. To je naprostý základ pro hezkou a zdravou pleť.

Elininka 25.09.2022

Mrkněte, já jejich kosmetiku kupuju na jejich stránkách, tady je odkaz https://www.iuvenio.com/

Denisa5 20.09.2022

Na tu jsem taky četla výborné recenze, napíšete konkrétní produkty, které stojí za to od Iuvenio vyzkoušet?

Elininka 17.09.2022

Za mě je nejúčinnější na trhu iuvenio.com. Doporučuji vyzkoušet - dají se u nich objednat i vzorečky.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:40
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:04
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:01

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat