Diskuse na téma Clip-in vlásky

Ženy, kde jste koupily a jste spokojené? :))

Jarka 26.03.2022

Kamarádka mě co se týká prodlužování vlasů doporučila www.vlasy-levne.cz

Irina 03.03.2022

Myslíte, že je jedno odkud vlasy objednám ? Procházela jsem si těch eshopů víc a přijde mi to všechno na stejno nebo ne ?

Lenka 21.11.2021

Já jsem si objednávala vlasy přes www.hotstyle.cz pravé lidské a s kvalitou jsem spokojená. Vlasy mám krásně prodloužené a dělají mi parádu :)

Miri 05.11.2021

Mohla bych vědět co používáte na rozčesávání, aby jste si nevytrhaly spoje ?

Alex Miri 17.02.2022

To já se zeptám jestli používáte nějakou speciální kosmetiku, aby vám spoje neponičily vaše vlasy ?

Majka 24.10.2021

Za mě spokojenost s materiálem k prodlužování vlasů od vlasy-k-prodlouzeni.

Aneta Majka 26.09.2022

Znám je, nedávno jsem si s jejich materiálem vlasy prodlužovala.

Markéta 29.08.2021

Na kolik takové prodloužení přijde ? A liší se ta cena v tom jaké si vyberu spoje ?

Simča Markéta 03.09.2021

To záleží na tom, kde si objednáš vlasy a kde si je necháš prodloužit. Jestli můžu doporučit, tak se podívej na www.clip-vlasy-levne.cz kde seženeš jak kvalitní vlasy, tak je možné se přímo s nimi domluvit na prodloužení mají totiž moc šikovnou kadeřnici :)

Lenka Markéta 29.09.2021

Já mám zase dobrou zkušenost jak s rychlím dodáním, tak s kvalitou vlasů z eshopu hotdiamonds :)

Alice 03.07.2021

Já jsem z clipů přešla na nano tape a jsem hrozně spokojená. Taky jsem změnila kvalitu vlasů a vypadá to opravdu úžasně.

Linda Alice 17.07.2021

Jak to myslíš změnila kvalitu vlasů ? Z jakých na jaké si přešla jestli bych se mohla zeptat ? Nechám si ráda poradit, protože chci taky prodloužené vlasy, ale ještě sbírám doporučení jaké vlasy si koupit a odkud.

Alice Alice 20.08.2021

Tak začínala jsem s těmi kanekalonovými vlasy a až jsem viděla, že mi ty dlouhé vlasy sedí, tak jsem si nechala dát evropské vlásky :) oboje jsem si objednávala přes hotstyle a v obou případech jsem byla spokojená :)

Denisa 03.07.2021

Výbornou zkušenost mám s eshopem hotstyle odkud jsme si se sestrou objednávaly vlasy a musím pochválit rychlost dodání a kvalitu vlasů, ta je opravdu top.

Linda 23.06.2021

tak pokud je to nějakej e-shop, tak si tam zavolej nebo napiš a oni ti poradí já sem to tak řešila taky když bylo vše zavřeno a úplně na pohodu

Terka 17.06.2021

Já zatím vlasy vybírám, zasekla jsem se totiž na počtu pramenů, protože vůbec netuším, kolik jich budu potřebovat. Na to jsem se kadeřnice zapomněla zeptat a příští týden už mám termín, tak panikařím, aby mi to stihlo dojít.

Kája 17.06.2021

Narazila jsem na eshop Hotstyle. Nemáte s ním prosím taky zkušenost ?

Patricie 24.05.2021

Jejich pobočku znám, ráda k nim chodím.

Nikola 22.05.2021

Ano, myslím pobočku vlasy-k-prodlouzeni. Byla jsem moc spokojená s jejich profesionálním přístupem.

Dana 19.05.2021

mrkni se taky na www.hotstyle.cz a myslím, že mají i pobočku v Brně, tak si tam můžeš klido i zajít

Laura 18.05.2021

Myslíte pobočku v Brně? Bydlím blízko, zkusím tam zajít. Prodloužit vlasy bych si taky chtěla.

Nikola 10.05.2021

Koukala jsem na jejich www.vlasy-k-prodlouzeni.cz, vlasy prodlužují přímo na jejich pobočce.

Adéla 10.05.2021

taky mám ty z pravých vlasů https://www.clipinhair.cz/130-clip-in-vlasy-43cm-100-lidske-remy-70g-stredne-hneda.html a supr :)

Beáta 08.05.2021

Mám zkušenost s clipy od vlasy-k-prodlouzeni. Jejich materiál je z pravých lidských vlasů.

Jarča 25.03.2021

já sem to tak měla, že to byly takový pásy a ty byly na těch hřebíncích, dává se to jakoby pod vlasy, aby to překrylo a drží to v pohodě, neměla sem problém a to mě za to táhala i malá

Majka Jarča 02.04.2021

To já bych chtěla spíš ty nalepovací pásky, to je co za metodu ?

Sába Jarča 24.04.2021

no já sem si četla různá pro a proti, každé má něco do sebe, ale ty nalepovací se pak musí posunovat a lepí se to na ty tvoje, takže se i trochu ničí, tak záleží, co ti vyhovuje, ale když sem si to načetla, tak se mi teda víc líbí ty na hřebíncích, už jenom kvůli tomu posunování

Eliška 18.03.2021

a jak se to tam přesně dává? to je jenom na těch hřebínkách? a fakt to tak dobře drží jo?

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pohár vaší trpělivosti právě přetekl, stejně tak jako vaše ochota se přetvařovat. Přestanete proto hrát divadlo a na rovinu všem řeknete, co si skutečně myslíte. Mnohým to nebude příjemné, připravte se proto na všemožné reakce. Vám se ale dost ulev&... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

867 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:21
207 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:19
170 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:18

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat