Diskuse na téma Clip-in vlásky

Ženy, kde jste koupily a jste spokojené? :))

Denisa N 29.01.2024

Já bych chtěla mít zdravé svoje vlasy, mám je v tak hrozném stavu, že ani clipy nepřipadají v úvahu vypadá to hrozně. Nepomáhá mi nic, žádné masky, kondicionéry, mám strach, že jsem si barvením a trvalou vlasy nadobro zničila. Můžete něco poradit, nemáte někdo zkušenost s vyšetření vlasové pokožky, něco jsem o tom četla, tak nad tím uvažuju.

Miška Denisa N 18.02.2024

Jsem na tom hodně podobně, tak jestli máte někdo s něčím takovým zkušenost nebo s něčím co vám pomohlo tak prosím sdílejte :)

MajdaaD Denisa N 21.02.2024

Doporučuju https://www.clinicalhair.cz/ je to specializovaná vlasová klinika, dělají trichologické vyšetření, zjistí tak příčinu a umí to potom efektivně řešit. Jsou výborní, mají více poboček a mně zachránily vlasy.

Dubova Denisa N 01.03.2024

taky s tím bojuju a vlasy vyživuji co to dá, s kadeřnicí jsme zatím vymyslely kompromis formou culíku clip in, spolupracuje s vlasy levne a tam jsme vybraly krásný vlásky, takže když se chci cítit hezky a jdu třeba na nějakou akci, tak si ho přicvaknu a nikdo nic nepozná

Klarína 12.11.2023

Taky mám doma clipy, ale uvažuju, že pořídím nový kvalitnější, aby to vypadalo líp.

Diana27 22.10.2023

Sama to zvládnete uplne v pohodě. Ale pohlídejte si kvalitu pravých vlasů. Beru je na clipinhair. Už jsem je i barviva, takže testem prošly 👍 . Když je chcete krátký sundate, když dlouhý pripnete :)

Maruška45 Diana27 11.11.2023

A kolik je třeba kousků na celou hlavu?

Ivanka 22.10.2023

Holky, chtěla bych si prodloužit vlasy, poradíte kde koupit a jakou metodu zvolit? Kdybych si je zvládla nasadit sama, tak bych byla moc ráda.

Petra Ivanka 30.10.2023

Mě vyhovuje metoda clip in, protože vlasy zvládneš nasadit sama. Sama mám vlasy od Hotstyle z pravých vlasů a jsem maximálně spokojená. Navíc můžeš vlasy žehlit, fénovat, protože jsou z pravých vlasů :-D.

Tichavka 20.10.2023

Já ano a neměnila bych už. Nosím je hlavně na akce. Pripnu mezi vlasy, zafixuju lakem a jdu. Mám nádherný dlouhý vlny. Lidi je chválí a myslí že jsou moje :D Bacha na syntetiku, někdy s tváří jako pravý vlasy, ale nejsou upravit

Diana 31.03.2023

Tak jako ono těch shopl je opravdu hodně. To je vidět i tady v diskuzi, že každý má svůj oblíbený shop. Já jsem si třeba oblíbila nabídku od clip-in-vlasy.eu. Přijde mi, že nabídka je tam ze všech shopů snad nejširší :) Já jsem spokojená s jejich clipy. Jsou kvalitní a vypadají v účesu naprosto skvěle.

Ella Diana 28.04.2023

Diano, já jsem se dívala, že na tom shopu clip-in-vlasy.eu mají několik způsobů navázání. Jakou jsi zvolila ty a jak jsi spokojená?

Jarka 26.03.2022

Kamarádka mě co se týká prodlužování vlasů doporučila www.vlasy-levne.cz

Irina 03.03.2022

Myslíte, že je jedno odkud vlasy objednám ? Procházela jsem si těch eshopů víc a přijde mi to všechno na stejno nebo ne ?

Lenka 21.11.2021

Já jsem si objednávala vlasy přes www.hotstyle.cz pravé lidské a s kvalitou jsem spokojená. Vlasy mám krásně prodloužené a dělají mi parádu :)

Miri 05.11.2021

Mohla bych vědět co používáte na rozčesávání, aby jste si nevytrhaly spoje ?

Alex Miri 17.02.2022

To já se zeptám jestli používáte nějakou speciální kosmetiku, aby vám spoje neponičily vaše vlasy ?

Majka 24.10.2021

Za mě spokojenost s materiálem k prodlužování vlasů od vlasy-k-prodlouzeni.

Aneta Majka 26.09.2022

Znám je, nedávno jsem si s jejich materiálem vlasy prodlužovala.

Markéta 29.08.2021

Na kolik takové prodloužení přijde ? A liší se ta cena v tom jaké si vyberu spoje ?

Simča Markéta 03.09.2021

To záleží na tom, kde si objednáš vlasy a kde si je necháš prodloužit. Jestli můžu doporučit, tak se podívej na www.clip-vlasy-levne.cz kde seženeš jak kvalitní vlasy, tak je možné se přímo s nimi domluvit na prodloužení mají totiž moc šikovnou kadeřnici :)

Lenka Markéta 29.09.2021

Já mám zase dobrou zkušenost jak s rychlím dodáním, tak s kvalitou vlasů z eshopu hotdiamonds :)

Alice 03.07.2021

Já jsem z clipů přešla na nano tape a jsem hrozně spokojená. Taky jsem změnila kvalitu vlasů a vypadá to opravdu úžasně.

Linda Alice 17.07.2021

Jak to myslíš změnila kvalitu vlasů ? Z jakých na jaké si přešla jestli bych se mohla zeptat ? Nechám si ráda poradit, protože chci taky prodloužené vlasy, ale ještě sbírám doporučení jaké vlasy si koupit a odkud.

Alice Alice 20.08.2021

Tak začínala jsem s těmi kanekalonovými vlasy a až jsem viděla, že mi ty dlouhé vlasy sedí, tak jsem si nechala dát evropské vlásky :) oboje jsem si objednávala přes hotstyle a v obou případech jsem byla spokojená :)

Denisa 03.07.2021

Výbornou zkušenost mám s eshopem hotstyle odkud jsme si se sestrou objednávaly vlasy a musím pochválit rychlost dodání a kvalitu vlasů, ta je opravdu top.

Linda 23.06.2021

tak pokud je to nějakej e-shop, tak si tam zavolej nebo napiš a oni ti poradí já sem to tak řešila taky když bylo vše zavřeno a úplně na pohodu

Terka 17.06.2021

Já zatím vlasy vybírám, zasekla jsem se totiž na počtu pramenů, protože vůbec netuším, kolik jich budu potřebovat. Na to jsem se kadeřnice zapomněla zeptat a příští týden už mám termín, tak panikařím, aby mi to stihlo dojít.

Kája 17.06.2021

Narazila jsem na eshop Hotstyle. Nemáte s ním prosím taky zkušenost ?

Patricie 24.05.2021

Jejich pobočku znám, ráda k nim chodím.

Nikola 22.05.2021

Ano, myslím pobočku vlasy-k-prodlouzeni. Byla jsem moc spokojená s jejich profesionálním přístupem.

Dana 19.05.2021

mrkni se taky na www.hotstyle.cz a myslím, že mají i pobočku v Brně, tak si tam můžeš klido i zajít


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat