Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Clip-in vlásky

ZuZaCiCi 17. 01. 2013

Ženy, kde jste koupily a jste spokojené? :))

Neregistrovaná/ý - Patricie

22. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Alžběta | 18. 12. 2018
Mě chodí objednávka odtud vždycky do těch 24 hodin, zatím se mi nestalo že by přišla později

Děkuji, už mám sadu doma. Jsem ráda že to stihlo přijít do Vánoc

Neregistrovaná/ý - Alžběta

18. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Patricie | 13. 12. 2018
Alžběto za jak dlouho vám chodí odtud objednávka? Myslíte že když objednám ted tak že do Vánoc ještě stihne přijít?

Mě chodí objednávka odtud vždycky do těch 24 hodin, zatím se mi nestalo že by přišla později

Neregistrovaná/ý - Patricie

13. 12. 2018

Alžběto za jak dlouho vám chodí odtud objednávka? Myslíte že když objednám ted tak že do Vánoc ještě stihne přijít?

Neregistrovaná/ý - Alžběta

26. 11. 2018

Romčo s tímto eshopem zkušenost nemám, ale vlastním doma několik sad odtud https://www.hotstyle.cz/ a s těmi jsem maximálně spokojená

Romča32

22. 11. 2018

Ahoj, po porudu mám hodně nekvlalitní vlasy. Prostě mi nechtěj narůst. Hledala jsem, co s tím a přemýšlela jsem nad prodložením. Přemýšlela jsem konkrétně nad vlasy k prodloužení.cz. Vaše zkušenosti?

Neregistrovaná/ý - Romana

20. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Silvie | 25. 10. 2018
Ono jsou ty eshopy hodně podobné, ale veliký rozdíl je v jednání. Super zkušenost mám s clip vlasy levně kde mi dokonce po mailu pomáhaly s výběrem toho správného odstínu takže za mě velká spokojenost.

Jaký materiál sis objednávala jestli se můžu zeptat ? Dají se ty umělé vlasy fénovat nebo žehlit ?

Neregistrovaná/ý - Silvie

25. 10. 2018

Ono jsou ty eshopy hodně podobné, ale veliký rozdíl je v jednání. Super zkušenost mám s clip vlasy levně kde mi dokonce po mailu pomáhaly s výběrem toho správného odstínu takže za mě velká spokojenost.

Neregistrovaná/ý - Naty

30. 11. 2016

Joo taky jsem neco takoveho mela, nevim mamka mi to kupovala na rosenpharma.cz, tak je tosti mozny ze to kolagen taky obsahovalo

Neregistrovaná/ý - Kaja

28. 11. 2016

To se hned pozna rozdil ze, ja jsem ho taky na sobe videla po tom co jsem par mesicu brala kolagen, uzasna vecicka jako doplnek.

Neregistrovaná/ý - Naty

26. 11. 2016

Nepotrebuji, mam svoje, ale take je trochu podporuji doplnky stravy aby byli silnejsi a vypadali krasne

Neregistrovaná/ý - jitu

31. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - radka | 31. 5. 2016
zdravim holky, odkud máte clipy? Moc se mi to líbí, ale nějak nevím, odkud by bylo nejlepší si je objednat...

mám clipy z clip-in-vlasy.eu a jsem s nimi moc spokojená, vřele doporučuju

Neregistrovaná/ý - radka

31. 5. 2016

zdravim holky, odkud máte clipy? Moc se mi to líbí, ale nějak nevím, odkud by bylo nejlepší si je objednat...

AlcaCe

26. 4. 2016

Clip-in jsem měla asi dva roky a pak jsem se stejně rozhodla pro prodloužení :) Nevypadá to uměle a není to skoro poznat

Neregistrovaná/ý - Kika

11. 1. 2016

Já jsem si koupila tady www.clip-vlasy-levne.cz clip-in vlasy, jsou z pravých vlasů takže vypadají maximálně přirozeně, mají velký výběr, já je nosím už dlouho a nikdo nepoznal dokud jsem neřekla, že je mám.. :)

Neregistrovaná/ý - Jita

28. 12. 2015

Neregistrovaná/ý - Jana | 7. 12. 2015
Určitě humanhair - simply perfect. vypadá to přirozeně, stačí vybrat správnou barvu. Pokud by jste je chtěla vidět v reálu tak je na sobě měla marta jandová v superstar, v posledním díle. ale nevím jestli se mi podaří video někde najít. pokud ano hodila bych vám ho sem ať se můžete podívat. Jinak ke svatbě velká gratulace!!:)

TAk to je super a pod čím to můžu najít tu Jandovou? nebo mají více fotek kde to má někdo na sobě? ...A jak je to s barvením třeba dají se případně i nabarvit?

Neregistrovaná/ý - Martinka92

15. 12. 2015

Pokud maš řidnoucí vlasy tak mi ty clip-in připadaji jako nejmenší zlo, protože nenarušuji kvalitu-strukturu tvých vlasu. Určitě na zničené vlasy nedoporučuju aplikovat keratinovou metodu to by vlasum nemuselo zrovna přidat….clip-vlasy-levne.cz - objednala jsem poprvé a jsem spokojena! :)

Neregistrovaná/ý - Jita

12. 12. 2015

Neregistrovaná/ý - Jana | 7. 12. 2015
Určitě humanhair - simply perfect. vypadá to přirozeně, stačí vybrat správnou barvu. Pokud by jste je chtěla vidět v reálu tak je na sobě měla marta jandová v superstar, v posledním díle. ale nevím jestli se mi podaří video někde najít. pokud ano hodila bych vám ho sem ať se můžete podívat. Jinak ke svatbě velká gratulace!!:)

děkuji mockrát. našla jsem na fb fotky ze superstar kde ty clip in z humanhair měla na hlavě Marta Jandováá, tak už se asi není nad čím rozhodovat a jdu do toho :)

Neregistrovaná/ý - Jana

7. 12. 2015

Neregistrovaná/ý - Jita | 28. 11. 2015
Ahoj kde by jste mi doporučovali si zakoupit clip in? Chtěla bych si udělat radost, v září se v dávám, potřebovala bych vypad neodolatelně, nebudou vidět v účsu? Nebo rozdíl mezi mými vlasy a clip in?

Neregistrovaná/ý - Jita

28. 11. 2015

Ahoj kde by jste mi doporučovali si zakoupit clip in? Chtěla bych si udělat radost, v září se v dávám, potřebovala bych vypad neodolatelně, nebudou vidět v účsu? Nebo rozdíl mezi mými vlasy a clip in?

Neregistrovaná/ý - borůvka

25. 11. 2015

Neregistrovaná/ý - Martinka92 | 19. 11. 2015
Dobrý den já mam možna pro někoho hloupou otázku ale mužu si clip in nabarvit?

Je to jak které víte. Doma mám tyhle http://www.humanhair.cz/simply-perfect/10022-popelava-blond.html nabarvit jsem si je nechávala ale u kadeřnice, sama bych se do toho nepouštěla:)

TESTOVÁNÍ: Napínací prostěradlo Jersey Lycra a nepropustn...

Ryba pečená v alobalu

Ryba pečená v alobalu

10 hlasů
55min 249 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zapečené brambory s tymiánem a česnekem

19 hlasů
1h a 25min 322kJ 70 Kč

Zapečené brambory lze připravit na mnoho způsobu, vyzk...

Grilovaný pstruh s mátovým máslem

0 hlasů
1h a 5min 911kJ 190 Kč

Grilované ryby jsou rychle hotové, nepotřebují náročnou ...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více