Diskuse na téma Clip-in vlásky

Ženy, kde jste koupily a jste spokojené? :))

Laura 18.05.2021

Myslíte pobočku v Brně? Bydlím blízko, zkusím tam zajít. Prodloužit vlasy bych si taky chtěla.

Nikola 10.05.2021

Koukala jsem na jejich www.vlasy-k-prodlouzeni.cz, vlasy prodlužují přímo na jejich pobočce.

Adéla 10.05.2021

taky mám ty z pravých vlasů https://www.clipinhair.cz/130-clip-in-vlasy-43cm-100-lidske-remy-70g-stredne-hneda.html a supr :)

Beáta 08.05.2021

Mám zkušenost s clipy od vlasy-k-prodlouzeni. Jejich materiál je z pravých lidských vlasů.

Jarča 25.03.2021

já sem to tak měla, že to byly takový pásy a ty byly na těch hřebíncích, dává se to jakoby pod vlasy, aby to překrylo a drží to v pohodě, neměla sem problém a to mě za to táhala i malá

Majka Jarča 02.04.2021

To já bych chtěla spíš ty nalepovací pásky, to je co za metodu ?

Sába Jarča 24.04.2021

no já sem si četla různá pro a proti, každé má něco do sebe, ale ty nalepovací se pak musí posunovat a lepí se to na ty tvoje, takže se i trochu ničí, tak záleží, co ti vyhovuje, ale když sem si to načetla, tak se mi teda víc líbí ty na hřebíncích, už jenom kvůli tomu posunování

Eliška 18.03.2021

a jak se to tam přesně dává? to je jenom na těch hřebínkách? a fakt to tak dobře drží jo?

Annie0 10.03.2021

já mám clip in vlasy a tam to není vidět, dáváš si to zespod pod svoje vlasy, takže se to dobře zakryje, vlasy to prodlouží a zahustí a drží taky dobře ;-)

Edita 19.01.2021

Nemá tu prosím některá z vás zkušenost s metodou tape-in ? Zajímalo by mě jestli neničí vlasy a taky jak vypadá výsledný efekt, zda nejsou spoje moc ve vlasech vidět ?

Denča Edita 02.03.2021

Jak máš husté vlasy ? Pokud máš svých dost, tak bych do nich šla a spoje ti vidět nepůjdou ;)

Angie 12.01.2021

Nejvíc jsem si oblíbila clipy. Jednak vůči vlasů, a jsem zvyklá nosit hodně sepnuté vlasy, tak mi to kadeřnice udělala tak šikovně, že ani v culíku ty pásy nečouhají

Majkula 23.12.2020

S jakými spoji máte nejlepší zkušenost ? Je tu některá z vás, která jich vyzkoušela víc ?

Denča 22.12.2020

Ono někdy stačí mrknou na recenze nebo do diskuzí :). Někde jsem tu už právě psala, že mám též vlasy z obchodu clip vlasy levně a mají opravdu kvalitní vlasy a jsem s nimi velmi spokojená, za mě to byla nejlepší volba jít do dlouhých a hustých vlasů :)

Jana 02.12.2020

Je v tomhle případě i rozhodující cena vlasů ? Myslím to tak, že čím dražší tím lepší ?

Tereza Jana 14.12.2020

No záleží odkud je budeš kupovat. Třeba clip vlasy levně odkud mám vlasy já si ty ceny pořád drží a dají se pořídit za rozumnou cenu, ale jsou taky eshopy, kde to mají fakt nastřelené

Renattka 23.11.2020

Já bych ráda vyzkoušela prodloužení, tak se nechám od Vás inspirovat, kde jste nakoupily své vlasy?

Alča Renattka 01.12.2020

Řídila bych se dle recenzí, které najdeš v diskuzích :). Taky jsem si podle toho vybírala eshop s vlasama a vybrala jsem clip vlasy levně, kde mají vlasy za přijatelnou cenu a hlavně kvalitní :)

Evka 20.11.2020

Já mám vlasy od značky hairtalk a nedala bych na ně dopustit.

Anežka Evka 22.11.2020

Co je to za značku ? Jakým způsobem se vlasy nasazují ? Neničí ty spoje moc vlasy ?

Olina 28.09.2020

jenže těch clipů je opravdu hodně. Které jsou nejlepší a podle čeho je vybírát?

Lajla 02.09.2020

Nemáte zkušenost jak vypadají ty clip ofiny ? Jde to připnout tak, aby nebylo poznat, že nejde o mou ofču ?

Kája 22.08.2020

Na tohle jsou nejlepší spoje pomocí keratinu. Mamka měla taky hodně řídké vlasy, tak si přes clip vlasy levně koupila vlasy a pomocí keratinových spojů si je nechala nasadit. Vypadá to fakt moc pěkně a neřekla bych, že zahuštění udělá opravdu tolik :)

Lea 22.07.2020

Mám doboru zkušenost co se týká prodlužování vlasů s vlasy-k-prodlouzeni.

Hana Lea 24.07.2020

A jakou metodou je máte prodloužené?

Aneta Hana 02.08.2020

hodně holek si chvály clipy a přemýšlím, že si je taky koupím, protože mám jemné vlasy a potřebuji je malinko zahustit, dodat jim objem

Dáša 22.04.2020

Co se týká prodlužování vlasů,taky mi nejvíc vyhovují clipy. Dají se různě dobarvovat a kombinovat.

Katy Dáša 25.04.2020

A od koho je máte? Na trhu je hodně firem a nevím od koho je koupit.

Aneta Katy 29.04.2020

A od koho si je pořizujete?

Gábina 05.10.2019

Za sebe doporučuji Hotstyle, s vlasy odtud jsem vždy spokojená


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:33
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat