Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Clip-in vlásky

ZuZaCiCi 17. 01. 2013

Ženy, kde jste koupily a jste spokojené? :))

Tak určitě clipiny bych dceři dovolila, přece jen to není vůbec žádny zásah do kvality vlasů a slečně to alespoň uděla trochu radost. U nás to dcera taky používa hlavně v době plesů.

Neregistrovaná/ý - Kamila5

17.03.2015

Ahoj holky, nosím clipy asi 3 měsíce a chtěla bych si hodit nějakou červenou na vlasy. barví se i clip iny?

Neregistrovaná/ý - Pavlína

12.03.2015

já měla mikro ring, a strašně mě to tlačilo do hlavy. ted chvilku nemám nic, ale chtěla ybch vyzkoušet asi taky clip-iny

Neregistrovaná/ý - Leona

02.03.2015

Neregistrovaná/ý - Peta | 24.02.2015
Nemusí být. Víc spiš musiš pečovat o vlasy prodloužené keratinovou metodou…Clipy prostě oplachneš šamponem a je po starostech

keratin je super v tom, že se nemusí každý den sundávat a nandávat, ale mě to tak zničilo vlasy, že už bych to nikomu nedoporučila. Nahradila jsem keratin clip-iny a jsem uplne stejne ráda

Neregistrovaná/ý - Peta

24.02.2015

Nemusí být. Víc spiš musiš pečovat o vlasy prodloužené keratinovou metodou…Clipy prostě oplachneš šamponem a je po starostech

Neregistrovaná/ý - Ve-Ra

23.02.2015

Neregistrovaná/ý - Kikouš | 16.02.2015
já mám clipy z hotstyle.cz právé remy, a jsou moc hezké a kvalitní

Já je mám taky, melírované a jsem s nimi hrozně spokojená. Teď jsem si objednala růžový pramínek na zpestření třeba na diskoteku

Neregistrovaná/ý - Kačka

22.02.2015

A je potřeba i na clip in specialní vlasova kosmetika? Nebo mi stači šampon běžny?

Neregistrovaná/ý - Lida

19.02.2015

Taky nakupuju na eshopu clip-vlasy-levne.cz. Kupuju si tam i vlasovou kosmetiku mají ji za dobrý peníze.

Neregistrovaná/ý - Kikouš

16.02.2015

já mám clipy z hotstyle.cz právé remy, a jsou moc hezké a kvalitní

Neregistrovaná/ý - Katka15

10.02.2015

jj, musím souhlasit, dlouhé vlasy vypadají moc hezky elegantně

Neregistrovaná/ý - Lucie

25.01.2015

Vždy když se blíží plesová sezona nechávám si vlasy prodlužovat. K večerním šatum pak učes vypadá lepe

Neregistrovaná/ý - Kači

24.01.2015

Ahoj holky jaká je dobrá kosmetika na prodloužené vlasy? Děkuji

Neregistrovaná/ý - Lucie

24.10.2014

Rohodně neničí. Nosím je třeba když je plesová sezona. Mám totiž hodně řidké vlasy ale když si je trošku zahustím clipy tak ten učes hned vapadá lépe. :)

Neregistrovaná/ý - Patie

21.10.2014

Holky mě teď kamarádka doporučovala www.clip-vlasy-levne.cz, ale docela váham neníči ty clipy jako nějak vlasy? A při jaké přiležitosti je třeba používáte?

Taky jsem si pořizovala vlasy z e-shopu www.clip-in-vlasy.eu Já teda nebrala clipiny, ale vlasy k prodloužení keratinem, ale byly kvalitní a skvěle drží :)

Abych přispěla svou zkušeností, tak já jsem objednávala z www.clip-in-hair.eu nejdřív clipiny a poté vlasy k prodloužení keratinem a byla jsem spokojená :D

marybla

27.04.2014

Každý radí něco jiného, ale asi je nejlepší udělat si vlastní zkušenost. Já jsem před vixens vyzkoušela ještě dvouje jiné vlasy a už bych dál neriskovala :). Jsem ráda, že jsem si tu svou značku už našla, protože předchozí zkušenosti nebyly nicmoc...

Ahoj, krom vlastní zkušenosti a maximální spokojenosti, jak už bylo řečeno, bych chtěla jen přidat odkaz na stránku, ze které jsem objednávala já a neměnila bych :) http://www.clip-in-vlasy.eu/ Jejich spolupráce se zákazníkem byla bezva, zvlášť když jsem nevěděla z obrázků přesný odstín barvy a délku nejlepší k mým vlasům :)

Neregistrovaná/ý - Terezz

16.04.2014

ahoj, musím přidat svou zkušenost s clip in vlasy. Objednávala jsem se na clipinhair.cz. Prvně jsem se bála výběru barvy, ale naštěstí jde prodejcům poslat foto vašich vlasů a oni vám pak poradí. Vlasy, co mi došly naprosto přesně seděly k těm mým. Proto radím nebojte se, pokud vyberete správný odstín, budete dělat parádu úplně všude..:)

marybla

14.04.2014

S vixens.cz mám taky moc dobré zkušenosti, vlasy jsou pravé. Mají dost odstínů na výběr, eshop funguje skvěle. Až mě překvapilo, jak jsem byla spokojená...

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Pikantní fazolový pekáček

Pikantní fazolový pekáček

56 hlasů
1h a 45min 738 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Růžičková kapusta v oříšcích

20 hlasů
20min 1178kJ 53 Kč

Výborný a zdravý hlavní chod z růžičkové kapusty, vhod...

Zelný salát s ořechy

10 hlasů
20min 399kJ 90 Kč

Salát z červeného zelí s pomeranči, hrozny a ořechy.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více