Diskuse na téma Clip-in vlásky

Ženy, kde jste koupily a jste spokojené? :))

Janča 18.03.2015

Ahojky, jasný clipy mužeš uplně v klidu nabarvit, vůbec nic se jim nestane :)

Barbucha26 22.03.2015

Tak jo tak ja povolím ať nejsem ta nejhorši pod sluncem vždyt zas o tolik nejde ne? :)

Petra.sek 25.03.2015

Jasny vždyt přece si je muže kdykoli odepnout. Ja bych to zas tak nehrotila :)

Marie 26.03.2015

clipy mají právě tu výhodu, že je můžeš kdykoli dát nebo sundat

Pevlová S. 13.04.2015

Dobré ráno holky, mám více dotazů. Moje dcera došla od kamarádky s tím, že si koupila clip-in sadu a že by to chtěla taky. Je jí 14 let. Co říkáte na tak mladé holky a clipy? zvládne si to nasadit sama, nechci vstávat s ní každé ráno jenom abych jí s tím pomohla. A obnáší to nějakou spešl péči nebo se s tím zachází stejně jako s vlastními vlasy? Děkuji za odpovědi Pavelová

Sárina Pevlová S. 17.04.2015

těžko říct. Záleží jak je pečlivá asi. Pokud stojí ráno dlouho u zrcadla, tak ji clipy klidně kup. Péči to neobnáši poměrně žádnou - zachází se s nimi stejně jako s tvými vlasy, jen s rozdílem, že se nasazuje.Akorát si dej asi pozor na délku...aby neměla mikádo a clipy po zadek, to vypadá nepřirozeně

Petra.sek 20.04.2015

Přesně tak když jsou vlasy kratší než clipy tak to vypadá fakt hloupě! :D BTW moje dítě s tím ted taky přišlo domů :D Načež jsem ji ty nylonový vyhodila a koupila ji alespon pořádny z lidských vlasu aby to alespon vypadalo přirozeně

lena 14.05.2015

Ahojky, nechala jsem se ostříhat na krátko , moc mi to neslušelo, tak jsem se rozhodla nechat si vlasy prodloužit :). Hledala jsem různě po internetu rady a stránky na netu. Nakonec jsem si našla hotstyle. cz . Byla jsem až překvapena, jak příjemně se mnou jednali. Poradili a já jsem naprosto spokojena. Pokud mohu poradit, zkuste se podívat.

Radka lena 27.05.2015

ahoj, moc děkuji za doporučení, dívala jsem se nastránky a vypadá to velice dobře :) ceny příznivé a recenze co jsem četla jsou také pozityvní :)

Lela 01.07.2015

Potřebovala bych nějakou vlasovou kosmetiku pro prodloužené vlasy. Nevite kde sehnat něco kvalitnějšiho ale aby mi to neutrhlo peněženku?

Jita 01.07.2015

Ahoj holky pořizuju si clip-in a chtěla bych se zeptat jestli je na ně potřeba i specialní hřeben nějaky třeba jemnější nebo tak něco. Děkuju. Jinak budu pořizovat na clip-vlasy-levne.cz

Jana 02.07.2015

Není třeba nic speciálního :). Akorat doporučuju přoídit ty z pravých vlasu

Danonina 20.09.2015

Určitě clip in jsou dobrá věc. Rozhodně si kup ty z lidských vlasů. Chvilku ti bude trvat než si je naučiš nasadit. Mě to trvalo asi 2 hodiny mordovaní a odkrvených rukou :D ale ted už je to jen šup šup a za 5 minut odcházim :)

Marobud 26.10.2015

Ahoj ja na clip-vlasy-levne .cz, jak clipiny tak vlasy na keratinové prodloužení, jinak mají tam dobrou nabídku i na šampony pro prodloužené vlasy. Hodně u nich beru produkty a jsem spokojená.

Martinka92 19.11.2015

Dobrý den já mam možna pro někoho hloupou otázku ale mužu si clip in nabarvit?

borůvka Martinka92 25.11.2015

Je to jak které víte. Doma mám tyhle http://www.humanhair.cz/simply-perfect/10022-popelava-blond.html nabarvit jsem si je nechávala ale u kadeřnice, sama bych se do toho nepouštěla:)

Jita 28.11.2015

Ahoj kde by jste mi doporučovali si zakoupit clip in? Chtěla bych si udělat radost, v září se v dávám, potřebovala bych vypad neodolatelně, nebudou vidět v účsu? Nebo rozdíl mezi mými vlasy a clip in?

Jana Jita 07.12.2015

Určitě humanhair - simply perfect. vypadá to přirozeně, stačí vybrat správnou barvu. Pokud by jste je chtěla vidět v reálu tak je na sobě měla marta jandová v superstar, v posledním díle. ale nevím jestli se mi podaří video někde najít. pokud ano hodila bych vám ho sem ať se můžete podívat. Jinak ke svatbě velká gratulace!!:)

Jita Jana 12.12.2015

děkuji mockrát. našla jsem na fb fotky ze superstar kde ty clip in z humanhair měla na hlavě Marta Jandováá, tak už se asi není nad čím rozhodovat a jdu do toho :)

Jita Jana 28.12.2015

TAk to je super a pod čím to můžu najít tu Jandovou? nebo mají více fotek kde to má někdo na sobě? ...A jak je to s barvením třeba dají se případně i nabarvit?

Martinka92 15.12.2015

Pokud maš řidnoucí vlasy tak mi ty clip-in připadaji jako nejmenší zlo, protože nenarušuji kvalitu-strukturu tvých vlasu. Určitě na zničené vlasy nedoporučuju aplikovat keratinovou metodu to by vlasum nemuselo zrovna přidat….clip-vlasy-levne.cz - objednala jsem poprvé a jsem spokojena! :)

Kika 11.01.2016

Já jsem si koupila tady www.clip-vlasy-levne.cz clip-in vlasy, jsou z pravých vlasů takže vypadají maximálně přirozeně, mají velký výběr, já je nosím už dlouho a nikdo nepoznal dokud jsem neřekla, že je mám.. :)

AlcaCe 26.04.2016

Clip-in jsem měla asi dva roky a pak jsem se stejně rozhodla pro prodloužení :) Nevypadá to uměle a není to skoro poznat

radka 31.05.2016

zdravim holky, odkud máte clipy? Moc se mi to líbí, ale nějak nevím, odkud by bylo nejlepší si je objednat...

jitu radka 31.05.2016

mám clipy z clip-in-vlasy.eu a jsem s nimi moc spokojená, vřele doporučuju <3

Naty 26.11.2016

Nepotrebuji, mam svoje, ale take je trochu podporuji doplnky stravy aby byli silnejsi a vypadali krasne

Kaja 28.11.2016

To se hned pozna rozdil ze, ja jsem ho taky na sobe videla po tom co jsem par mesicu brala kolagen, uzasna vecicka jako doplnek.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:52
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:49
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat