Diskuse na téma Clip-in vlásky

Ženy, kde jste koupily a jste spokojené? :))

Adriana83 21.01.2013

maximalne spokojena! =)) koupila jsem si je minuly rok kvuli ucesu na plesovou sezonu a od te doby je prilezitostne nosim a paradicka =)

ZuZaCiCi Adriana83 25.01.2013

Adriano a můžu se zeptat, kde sis vlasy pořídila? Já s tím totiž nemám předchozí zkušenosti a nerada bych si koupila nějaké nekvalitní.

Adriana83 ZuZaCiCi 25.01.2013

vlasky jsem si koupila na www.clipinhair.cz , sice jsem se bala, ze netrefim barvu, ale nakonec sjuupr =) ale muzu rict, ze vlasy jsou prave, kvalitni, nepadaji, zadne stiznosti nemam.

ZuZaCiCi Adriana83 26.01.2013

Aha, tak to já si ty webovky pořádně prostuduuju večer až bude klid. Moc děkuji za radu.

JarkaNe 28.01.2013

Já jsem si koupila taky clipy a nemůžu si je vynachválit, nenosím je každý den,spíš příležitostně. Kupovala jsem přesnet www.vixens.cz

ZuZaCiCi JarkaNe 08.02.2013

Děkujiii, čím víc tipů, tím líp i do budoucna.

bela ZuZaCiCi 12.12.2013

A jaké clipy máš. Z pravých vlasů nebo syntetiku?

marybla 14.04.2014

S vixens.cz mám taky moc dobré zkušenosti, vlasy jsou pravé. Mají dost odstínů na výběr, eshop funguje skvěle. Až mě překvapilo, jak jsem byla spokojená... ;-)

Terezz 16.04.2014

ahoj, musím přidat svou zkušenost s clip in vlasy. Objednávala jsem se na clipinhair.cz. Prvně jsem se bála výběru barvy, ale naštěstí jde prodejcům poslat foto vašich vlasů a oni vám pak poradí. Vlasy, co mi došly naprosto přesně seděly k těm mým. Proto radím nebojte se, pokud vyberete správný odstín, budete dělat parádu úplně všude..:)

Tichavka 20.04.2014

Ahoj, krom vlastní zkušenosti a maximální spokojenosti, jak už bylo řečeno, bych chtěla jen přidat odkaz na stránku, ze které jsem objednávala já a neměnila bych :) http://www.clip-in-vlasy.eu/ Jejich spolupráce se zákazníkem byla bezva, zvlášť když jsem nevěděla z obrázků přesný odstín barvy a délku nejlepší k mým vlasům :)

marybla 27.04.2014

Každý radí něco jiného, ale asi je nejlepší udělat si vlastní zkušenost. Já jsem před vixens vyzkoušela ještě dvouje jiné vlasy a už bych dál neriskovala :). Jsem ráda, že jsem si tu svou značku už našla, protože předchozí zkušenosti nebyly nicmoc...

Fantaska 17.06.2014

Abych přispěla svou zkušeností, tak já jsem objednávala z www.clip-in-hair.eu nejdřív clipiny a poté vlasy k prodloužení keratinem a byla jsem spokojená :D

Kacinka16 08.07.2014

Taky jsem si pořizovala vlasy z e-shopu www.clip-in-vlasy.eu Já teda nebrala clipiny, ale vlasy k prodloužení keratinem, ale byly kvalitní a skvěle drží :)

Patie 21.10.2014

Holky mě teď kamarádka doporučovala www.clip-vlasy-levne.cz, ale docela váham neníči ty clipy jako nějak vlasy? A při jaké přiležitosti je třeba používáte?

Lucie 24.10.2014

Rohodně neničí. Nosím je třeba když je plesová sezona. Mám totiž hodně řidké vlasy ale když si je trošku zahustím clipy tak ten učes hned vapadá lépe. :)

Kači 24.01.2015

Ahoj holky jaká je dobrá kosmetika na prodloužené vlasy? Děkuji

Lucie 25.01.2015

Vždy když se blíží plesová sezona nechávám si vlasy prodlužovat. K večerním šatum pak učes vypadá lepe

Katka15 10.02.2015

jj, musím souhlasit, dlouhé vlasy vypadají moc hezky elegantně

Kikouš 16.02.2015

já mám clipy z hotstyle.cz právé remy, a jsou moc hezké a kvalitní

Ve-Ra Kikouš 23.02.2015

Já je mám taky, melírované a jsem s nimi hrozně spokojená. Teď jsem si objednala růžový pramínek na zpestření třeba na diskoteku

Lida 19.02.2015

Taky nakupuju na eshopu clip-vlasy-levne.cz. Kupuju si tam i vlasovou kosmetiku mají ji za dobrý peníze.

Kačka 22.02.2015

A je potřeba i na clip in specialní vlasova kosmetika? Nebo mi stači šampon běžny?

Peta 24.02.2015

Nemusí být. Víc spiš musiš pečovat o vlasy prodloužené keratinovou metodou…Clipy prostě oplachneš šamponem a je po starostech

Leona Peta 02.03.2015

keratin je super v tom, že se nemusí každý den sundávat a nandávat, ale mě to tak zničilo vlasy, že už bych to nikomu nedoporučila. Nahradila jsem keratin clip-iny a jsem uplne stejne ráda

Pavlína 12.03.2015

já měla mikro ring, a strašně mě to tlačilo do hlavy. ted chvilku nemám nic, ale chtěla ybch vyzkoušet asi taky clip-iny

Kamila5 17.03.2015

Ahoj holky, nosím clipy asi 3 měsíce a chtěla bych si hodit nějakou červenou na vlasy. barví se i clip iny?

Petra.sek 18.03.2015

Tak určitě clipiny bych dceři dovolila, přece jen to není vůbec žádny zásah do kvality vlasů a slečně to alespoň uděla trochu radost. U nás to dcera taky používa hlavně v době plesů.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
187 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:29

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat