Diskuse na téma Extrém zničené vlasy

Ahoj, jdu si pro radu. Co vám pomohlo na suchý, krepatý, polámaný vlasy prosím. Barviva jsem se sama a zničila jsem je… děkuji

Avatar
Avatar
kikinkadob 17.07.2024

Ahoj, pokud to máš vysloveně fest zničený, tak fakt chvíli rozhodně nebarvit jak píše Alča. Doporučila bych ti použít nějakej balzám s keratinem. Já používám tento https://www.notino.cz/syoss/keratin-intenzivni-kondicioner-s-keratinem/

Avatar
Alča 31.03.2024

Rozhodně nějaký čas nebarvit, zastřihnout, zajít do salonu a probrat to přímo s odborníkem a pak jít přímo pro kosmetiku, kterou vybere. Jinak používejte určitě ochranu proti teplu, když je fénujete nebo žehlíte. Já jen fénuji a doporučuju Freylish. Je lehký, navolíte si teplotu ze 4 stupňů, jsem s ním spokojená.

Avatar
Kikinkadob Alča 26.05.2024

Nad fénem od nich přemýšlím už od dubna, stále vybírám a stále mám ten starý svůj :D Ale už je to nutnost, protože mám pocit, že mi ten doma shoří :D Tak do něj půjdu, našetřeno mám, líbí se mi vzhledově a i funkčností.

Avatar
Romana 16.11.2023

Zašla bych do nějakého studia, kde by vám s tím poradili spíš.

Avatar
Diana27 25.09.2023

Zkus řadu Bonfire od Tomas Arsov, mně to zocelilo vysisovanou platinovou blond. Teda par chlupů na hlavě…

Avatar
Diana27 25.09.2023

Zkus řadu

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Týden 43 roku 2024 bude pro Berany plný energie a příležitostí. Vaše vládnoucí planeta Mars vám dodá dostatek odvahy a sebedůvěry ke zvládnutí výzev, které vás čekají v pracovním i osobním životě.Tento týden se můžete tě&... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat