Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Oční stíny

pampeliška11 22. 10. 2015

Jaké oční stíny používáte? Které jsou kvalitní? :-)

Neregistrovaná/ý - Markéta

24.09.2019

Neregistrovaná/ý - Naďa | 16.07.2019
Já si stíny objednávám jedině z notina, v drogériích nakupuju fakt minimálně, protože mi leze na nervy, jak se na mě prodavačky dívají, když chci vyzkoušet nějaký odstín na ruku, takže si to vyberu hezky a v klidu z domu.

Baby a co si dáváte pod stíny aby se mi nevpily do těch vrásek na víčkách ?

Neregistrovaná/ý - Naďa

16.07.2019

Já si stíny objednávám jedině z notina, v drogériích nakupuju fakt minimálně, protože mi leze na nervy, jak se na mě prodavačky dívají, když chci vyzkoušet nějaký odstín na ruku, takže si to vyberu hezky a v klidu z domu.

Neregistrovaná/ý - Anežka

28.09.2017

Já používám oční stíny od Oriflame. Doporučila mi je kamarádka a musím říct, že stojí za to. Doporučuji vyzkoušet.

Neregistrovaná/ý - Barča

10.01.2017

Jo na te strance maji velky vyber, ja si tam objednavam muj oblibeny parfem.

Laugher

06.01.2017

Kvalitní značka očních stínů je BF-Beauty. Je to perleťová paleta očních stínů 88 tmavých barev

Neregistrovaná/ý - Elin

04.01.2017

Nj moje uchylka, jeste ze na notino.cz maji takovy vyver a ja si vzdy vyberu.

Ahojky :) , já jsem jsi nedávno koupila paletku od Too faced. Je to sice dražší,v Sephoře stojí asi 1300kč , ale vyplatí se. Skvělá pigmentace, skvěle drží, neslejvají se do ohybu víčka a použiješ minimum, takže ti ty stíny vydrží dlouho. Každopádně doporučuju si koupit nějaký dobrý štětce. Bude vás to i víc bavit se malovat

Neregistrovaná/ý - Linda

17.10.2016

Presne tak, ne kazdy ma na takove liceni talent

Neregistrovaná/ý - Maky

09.10.2016

To se musi umet, neni to jen tak udelat krasne a prirozene liceni s ocnimi stiny

Neregistrovaná/ý - Ninka

12.12.2015

Neregistrovaná/ý - Neonka | 05.12.2015
Ahoj, používáte podkladovou bázi pod stíny? Má to cenu, aby stíny déle vydržely?

Neonko, určitě to má smysl, protože ty oční stány pak lépe drží, když se zachytí na té bázi. :)

Neregistrovaná/ý - Neonka

05.12.2015

Ahoj, používáte podkladovou bázi pod stíny? Má to cenu, aby stíny déle vydržely?

Já momentálně používám stíny od polské značky Paese s těma jsem velmi spokojená, ale u nás v ČR se koupit nedají. Dále mám paletku od Urban Decay, cenově výše, ale je perfektní, stíny jsou skvěle pigmentované a drží celý den.

Neregistrovaná/ý - gabča

04.12.2015

Katka.Hájková11 | 28.10.2015
o této značce jsem teda neslyšela, ale jak jsem koukala n odkaz, tak vypadají moc pěkně… a cena taky příjemná k danému mnořství. :)

V drogerii jsem je sice neviděla, ale podle těch stránek parfums.cz vypadají moc pěkně. HLvaně ty barevné varianty. Chtěla jsem paletku, ale abych využila všechny barvy a ne že by mi tam potom zůstali napříkald modré a další křiklavé barvy. Tady jsou ale hezké tělové. :)

Neregistrovaná/ý - Kikinka | 27.10.2015
Jo, u nás je to docela nová značka. :) Jinak paletku stínů jsem kupovala na Parfums, kde vychází cenově pěkně. :) A barviček mají hodně, koukni tady: http://www.parfums.cz/makeup-revolution/iconic-3-paleta-ocnich-stinu/ mají různé typy barev paletek. Jinak používám štětečky na oční stíny taky od této značky. :) Jsem si udělala radost no.

tak jsem si udělala nakonec radost a tyto stíny si koupila. A musím říci, že fakt super. Jsou dost pigmentované, což jsem právě potřebovala. Stačí jedou nanést a ne několikrát přetírat. A nejvíce mě potěšila ta cena, necelé dvě stovky na parfums.cz :)

o této značce jsem teda neslyšela, ale jak jsem koukala n odkaz, tak vypadají moc pěkně… a cena taky příjemná k danému mnořství. :)

Neregistrovaná/ý - Kikinka

27.10.2015

Jo, u nás je to docela nová značka. :) Jinak paletku stínů jsem kupovala na Parfums, kde vychází cenově pěkně. :) A barviček mají hodně, koukni tady: http://www.parfums.cz/makeup-revolution/iconic-3-paleta-ocnich-stinu/ mají různé typy barev paletek. Jinak používám štětečky na oční stíny taky od této značky. :) Jsem si udělala radost no.

Neregistrovaná/ý - Pampeliška11

26.10.2015

Tak to zní super. Jen jsem o této značce nikdy neslyšela. To bude ani nějaká nová ne? A kolik je tak barviček v té paletce? A kdyžtak i čím je nanášíš? Díky. :)

Neregistrovaná/ý - Kikinka

25.10.2015

Zdravím, několik let jsem používala právě oční stíny od levnějších značek z drogerie, jen nejsou tolik pigmentované. Teď jsem si ale koupila novou paletku od Make-up revolution a musím říci, že kvalita je nesrovnatelná. Vydrží celý den a nemusím nanášet několik vrstev, aby byla vidět barva. A cenově vychází úplně stejně jako jiné běžné.

Neregistrovaná/ý - Sabča

24.10.2015

ahojky, já používám nejčastěji miss sporty nebo jiné z drogerky, jsou levné a mají docela hezké barvy… samozřejmě že kvalita nic moc, takže bych se taky ráda podívala po nějakých kvalitnější co vydrží celý den. Jen aby nebyly zase drahé no. :)

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Gnocchi s jablky

Gnocchi s jablky

12 hlasů
30min 568 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z uzených kuřecích stehen

18 hlasů
20min 842kJ 90 Kč

Recept na salát z uzených kuřecích stehen a sýra Tofu.

Jablečný salát s anglickou slaninou

2 hlasy
25min 460kJ 50 Kč

Rychlý salát, který připravíte raz dva.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více