Diskuse na téma Oční stíny

Jaké oční stíny používáte? Které jsou kvalitní? :-)

Sona33 25.11.2023

Max factor miracle to mi sedí úplně nejvic. Beru na notinu, když je ve slevě. Pak stíny drží a neslevaji se.

Simča 14.11.2023

Ahoj, jaké báze dáváte pod stíny? Přijde mi, že se mi pod bází slévají, nevím jestli je to kvalitou stínů nebo bází.

Jarka 30.08.2021

Tekutý nepoužívám vůbec a když práškový, tak vždycky pod to dávám bázy, aby se mi nedělaly kolejničky na víčku.

Naďa 16.07.2019

Já si stíny objednávám jedině z notina, v drogériích nakupuju fakt minimálně, protože mi leze na nervy, jak se na mě prodavačky dívají, když chci vyzkoušet nějaký odstín na ruku, takže si to vyberu hezky a v klidu z domu.

Markéta Naďa 24.09.2019

Baby a co si dáváte pod stíny aby se mi nevpily do těch vrásek na víčkách ?

Anežka 28.09.2017

Já používám oční stíny od Oriflame. Doporučila mi je kamarádka a musím říct, že stojí za to. Doporučuji vyzkoušet.:-D

Barča 10.01.2017

Jo na te strance maji velky vyber, ja si tam objednavam muj oblibeny parfem.

Laugher 06.01.2017

Kvalitní značka očních stínů je BF-Beauty. Je to perleťová paleta očních stínů 88 tmavých barev

Elin 04.01.2017

Nj moje uchylka, jeste ze na notino.cz maji takovy vyver a ja si vzdy vyberu.

Ahojky :) , já jsem jsi nedávno koupila paletku od Too faced. Je to sice dražší,v Sephoře stojí asi 1300kč , ale vyplatí se. Skvělá pigmentace, skvěle drží, neslejvají se do ohybu víčka a použiješ minimum, takže ti ty stíny vydrží dlouho. Každopádně doporučuju si koupit nějaký dobrý štětce. Bude vás to i víc bavit se malovat :-)

Linda 17.10.2016

Presne tak, ne kazdy ma na takove liceni talent

Maky 09.10.2016

To se musi umet, neni to jen tak udelat krasne a prirozene liceni s ocnimi stiny

Neonka 05.12.2015

Ahoj, používáte podkladovou bázi pod stíny? Má to cenu, aby stíny déle vydržely?

Ninka Neonka 12.12.2015

Neonko, určitě to má smysl, protože ty oční stány pak lépe drží, když se zachytí na té bázi. :)

MoniAngela 05.12.2015

Já momentálně používám stíny od polské značky Paese s těma jsem velmi spokojená, ale u nás v ČR se koupit nedají. Dále mám paletku od Urban Decay, cenově výše, ale je perfektní, stíny jsou skvěle pigmentované a drží celý den.

o této značce jsem teda neslyšela, ale jak jsem koukala n odkaz, tak vypadají moc pěkně… a cena taky příjemná k danému mnořství. :)

gabča Katka.Hájková11 04.12.2015

V drogerii jsem je sice neviděla, ale podle těch stránek parfums.cz vypadají moc pěkně. HLvaně ty barevné varianty. Chtěla jsem paletku, ale abych využila všechny barvy a ne že by mi tam potom zůstali napříkald modré a další křiklavé barvy. Tady jsou ale hezké tělové. :)

Kikinka 27.10.2015

Jo, u nás je to docela nová značka. :) Jinak paletku stínů jsem kupovala na Parfums, kde vychází cenově pěkně. :) A barviček mají hodně, koukni tady: http://www.parfums.cz/makeup-revolution/iconic-3-paleta-ocnich-stinu/ mají různé typy barev paletek. Jinak používám štětečky na oční stíny taky od této značky. :) Jsem si udělala radost no. :-P

pampeliška11 Kikinka 10.11.2015

tak jsem si udělala nakonec radost a tyto stíny si koupila. A musím říci, že fakt super. Jsou dost pigmentované, což jsem právě potřebovala. Stačí jedou nanést a ne několikrát přetírat. A nejvíce mě potěšila ta cena, necelé dvě stovky na parfums.cz :)

Pampeliška11 26.10.2015

Tak to zní super. Jen jsem o této značce nikdy neslyšela. To bude ani nějaká nová ne? :-) A kolik je tak barviček v té paletce? A kdyžtak i čím je nanášíš? Díky. :)

Kikinka 25.10.2015

Zdravím, několik let jsem používala právě oční stíny od levnějších značek z drogerie, jen nejsou tolik pigmentované. Teď jsem si ale koupila novou paletku od Make-up revolution a musím říci, že kvalita je nesrovnatelná. Vydrží celý den a nemusím nanášet několik vrstev, aby byla vidět barva. A cenově vychází úplně stejně jako jiné běžné. :-)

Sabča 24.10.2015

ahojky, já používám nejčastěji miss sporty nebo jiné z drogerky, jsou levné a mají docela hezké barvy… samozřejmě že kvalita nic moc, takže bych se taky ráda podívala po nějakých kvalitnější co vydrží celý den. Jen aby nebyly zase drahé no. :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat