Diskuse na téma Veganská kosmetika

Jakou máte zkušenost s veganskou kosmetikou ? Je tam i přes jisté složení nějaká účinná látka ?

Emily 27.12.2023

Já budu ráda když poradíte cokoliv na omlazení pleti, hodně mi poslední roky tak povadla a už se vůbec necítím jako já..

miška4 Emily 18.01.2024

Za mě úplný zázrak je https://nezestarni.cz/obchod/zivy-kolagen/inventia/prirodni-kolagen-face-na-oblicej-triple-helix-formula-minutova-anti-age-pece-50ml.html je to čistě přírodní živý kolagen, který má neuvěřitelné omlazující účinky, působí proti stárnutí, pleť krásně zpevňuje a vyhlazuje. Dokonce se mi po něm i krásně zahojila popálenina od kulmy :)

Andrejka 19.11.2022

Nemáte vyzkoušené i nějaké veganské vitamíny? Chtěla bych něco abych podpořila zdraví, nehtů vlasů a pleti a přijde mi, že na nás vegany nikdo moc nemyslí, což je škoda, protože si myslím, že nás je hodně.

Leona Andrejka 23.11.2022

Je pravda, že jich je málo, ale kdo hledá najde ;). Koukej https://www.denatura.cz/premiovy-vitaminovy-komplex-vlasy--nehty-a-plet/

Andrejka Andrejka 26.11.2022

Ooo, tak to jsem velmi mile překvapená, to složení vypadá fakt dobře! Přesně něco takového jsem si představovala :)

IvkaH Andrejka 30.11.2022

Líbí se mi to jejich sérum na řasy, hlavně to hodnocení mě dostalo, tak snad jsem narazila na něco bude fungovat.

Mirka Andrejka 04.12.2022

Do toho jejich séra běž. Ten efekt je tam fakt hodně viditelný už po poměrně krátké době :)

Nikola 30.11.2021

Taky jí používám, jediná kosmetika která mi maximálně vyhovuje :)

Kika 01.08.2021

Podívej se na kosmetiku Iuvenio. Je to česká veganská kosmetika, využívá speciální technologie takže je velmi účinná proti vráskám.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat