Diskuse na téma Problematická pleť a vrásky

Ahoj holky, je mi třicet a pořád mám problém s pupínky. Jenže už musím samozřejmě řešit i vrásky a nedaří se mi najít účinnou kosmetiku na vrásky, která mi nebude zhoršovat ty pupínky :-/ proto bude vděčná za zkušenosti a tipy, díky moc :)

Mirka 27.12.2023

Já mám problém, že mi všechno ucpává póry, mám je hlavně na nose a vypadá to hrozně. Mazat se ale potřebuju pořád, protože jinak mně pleť až svírá...co poradíte?

miška4 Mirka 18.01.2024

Já používám kosmetiku https://www.iuvenio.com/ a nedám na ni dopustit, dala mi pleť do pořádku :) obzvlášť super na problematickou pleť mi přijde krém Retouch a sérum Crosslinked mi taky moc sedí, ono všechno je super, ideálně kombinovat vše od nich, protože pak je to nejúčinnější :-)

Jana 29.03.2023

Tak záleží kolik chceš investovat. Já jsem za relativně dobrý peníz koupila tento krém a jsem s ním spokojená velice. https://www.topvet.cz/pece-o-ocni-okoli/60496-hyaluronove-serum-s-hadim-jedem

Míša 28.11.2022

Já jsem zkusila jinou možnost, a to vitamíny, které mají vliv na pleť, tak jsem celkem zvědavá jestli to po nějakém čase poznám.

Nikola Míša 30.11.2022

Kdo něco takového má? :)

Míša Míša 01.12.2022

Koupila jsem si tady ty našlapané vitamíny a zaujalo mě to hodnocení, tak jsem si řekla proč ne https://www.denatura.cz/premiovy-vitaminovy-komplex-vlasy--nehty-a-plet/

Tereza 22.10.2022

Co zkusit něco z přírodní kosmetiky? Něco co pokožku nebude zatěžovat.

Nina Tereza 23.11.2022

Ono ne všechny přípravky na pleť jsou přírodní i když se tak tváří. Na to je potřeba dávat pozor a hlavně koukat na složení. Je opravdu málo značek, se kterými jsem opravdu spokojená a můžu je doporučit.

Tereza Tereza 24.11.2022

A z toho mála by si doporučila co? :)

Danka 23.08.2022

Tak to bych taky byla ráda za tipy, většina kosmetiky mi taky ucpává póry…


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat