Diskuse na téma Typ hřebenu

Dobrý den, mám dost jemné a řídké vlasy a slyšela jsem od známých, že prý kvalitu vlasů může ovlivňovat kromě přípravků i výběr hřebenu… Myslíte, že je to pravda? A jaké používáte hřebeny? Nemáte nějaký tip? Děkuju

Sára 14.01.2024

Ahoj, jaké kartáče používáte na prodloužené vlasy prosím. Máte ty se štětinami nebo nějaké speciální? Děkuji

Šárka Sára 25.01.2024

Mám se štětinami z clipinhair a vyhovuje maximálně, česu s tím vlasy i dceři, už bych neměnila. Netahá mi to moje vlasy z příčesků.

Tichavka 25.10.2023

Já používám tento a je pravda že mi to netrhá vlasy https://www.notino.cz/tangle-teezer/the-original-kartac-pro-lamave-a-namahane-vlasy/p-433697/?gclid=CjwKCAjw-eKpBhAbEiwAqFL0mtKpyxO4PE-nbliNbkCEFOTf3aPNuhM99hx0Mz2fddQaPYQ0p_un2xoCYFEQAvD_BwE. Už bych jiný nechtěla

AjaMala Tichavka 25.11.2023

Tangle je nejlepší, nepoužívám už pár let nic jiného. Letos ho asi zase dostanu, psala jsem si jeziskovi :D

Věrka 31.03.2023

Ahoj všem, holky, nosíte někerá clip in? Já bych si je docela koupila, ale zajímala by mě péče o ně? Jak se o ně starat? Koukala jsem se na shop clip-in-vlasy.eu, kde mě ta nabídka zaujala... Tak klidně prosím info přímo k tomuto shopu a jejich příčeskům :)

Danuše 22.10.2022

Určitě si to chce nechat poradit, mám s kančími štětinami třeba.

Tea 05.11.2021

To já jsem si koupila kartáč s kančími štětinami a to je úplně o něčem jiném :) koukni na myfeminity.cz jsou nejen krásně udělané, ale hlavně na vlasy je super.

andrea 20.12.2017

nevím jestli je to pravda ale já používám tangle teezer,který mě nekudlá a vlasy hezky rozčeše,ale mrkni na notino tam je velký výběr všech možných kartáčů/hřebenů

Petra 20.10.2016

Jo jo doplnek stravy od rosenpharmy

Lenka Petra 08.11.2016

Co obsahuje ze jsou po tom vlasy lepsi??

Bara 11.10.2016

Nez hreben bych potrebovala poradit neco na to aby e i vlasy zlepsili, hrozne se mi trepi a lamou...berete neco nato?

LINDA 19.11.2015

máte někdo tenhle hřeben? tangle-teezer dcera by ho chtěla na vánoce.díky

MaruskaHruska 27.08.2015

Tyyy jo, oni na luxusnichvlasech mají Alternu? To je vlasovka, co jsem si kupovala, když jsem dělala aupair v USA, to si musím hnedka objednat:-) Moc díky:-)

Ladunka 26.08.2015

Zkus luxusnivlasy.cz - tam mají jenom originály.

MaruskaHruska 25.08.2015

Holky, a nemůžete mi doporučit nějaký obchod, kde seženu ten originál? Moc děkuji!

Ladunka 24.08.2015

Tangle Teezer je hrozně fajn věc, jen je potřeba dávat si pozor na napodobeniny, s těma bys moc spokojená asi nebyla..

MaruskaHruska 18.08.2015

Ahoj, prosím, je Tangle Teezer opravdu takový zázrak, jak se všude píše? Chtěla bych ho koupit sestře na narozeniny, protože má pravdu husté a ještě takové napůl vlnité a napůl krepaté vlasy a rozčesávání nesnáší, ale nevím, jestli vážně funguje tak, jak se slibuje...díky!

Julie7 MaruskaHruska 19.08.2015

Ja Tangle Teezer mam a jinym hrebenem uz se ani neumim ucesat. Krasne rozcesava, netaha, vlasy uhlazuje a krasne se po rozcesani lesknou. A taky maji super design, mam doma tri:-)))

Linda 26.06.2015

Takové věci si nechávám poradit od kadeřnice.Mám teda prodloužený vlasy, ale i tak bych si koupila v salonu. Beru tam vše v péči na vlasy.

Rumburacka 24.01.2014

Já mám teda kančák odtud http://www.pilniky-darky.cz/19-kartace-vlasy, nemám ho sice nijak závratně dlouho, ale zatím jsem spokojená a hřeben je v dobrém stavu, takže asi dlouho nebudu pořizovat nový :-) jde o to, co komu vyhovuje no :-)

Radana 23.01.2014

No, já teda používám už dlouhé roky dřevěný přírodní hřeben s kančími štětinami a nemůžu si je vynachválit :-) vlasy jsou pak krásně lesklé a neelektrizují jako z těch umělých :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:28
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:36

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat