Diskuse na téma Citlivá pleť

Jakou kosmetiku byste mi doporučili na citlivou pleť? Co vám vyhovuje?

Dianadia 17.06.2021

Já používám kosmetiku https://www.iuvenio.com/ je to česká kosmetika, využívá inovativní technologie takže se vyživující látky mnohem lépe dostávají do pleti a je to rychle znát. Já ji teď používám dva měsíce a rozhodně u ní zůstanu, není parfemovaná a hodně se mi po ní pleť zlepšila.

anastaziaa Dianadia 24.06.2021

Ahaa no to vypadá fakt dobře, rozhodně vyzkouším. Co od nich používáš za produkty?

Dianadia Dianadia 01.08.2021

Používám od nich všechno. Takže mycí gel, fresh, nanovlákenné sérum a krémy. Všechny jejich produkty se vzájemně doplňují a podporují jejich účinnost takže je nejlepší je používat současně.

Saša 12.06.2021

Já toho zkoušela už víc a zatím jsem ještě nenašla něco co by mi ve všem vyhovovalo a už se mi nechce vyhazovat peníze za to abych něco zkusila, takže jestli můžete někdo něco doporučit, co za to opravdu stojí, budu ráda

Kamila 31.05.2021

Přídám se s dovolením k dotazu, taky mám hodně citlivou pleť, skoro po všem se mi dělají pupínky takže sehnat kosmetiku, která mi bude vyhovovat a zároveň bude účinná na vrásky je pro mě opravdu problém. Ocením každou radu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci tohoto znamení milují drahé věci, v nichž vidí odraz svých úspěchů a za které jsou schopni utratit občas až závratné sumy peněz. A zatímco jejich okolí vrtí hlavou nad jejich domnělou rozhazovačností a Berany podezírají, že chtěj&iac... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:53
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:52
11 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:49

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat