Diskuse na téma Citlivá pleť

Jakou kosmetiku byste mi doporučili na citlivou pleť? Co vám vyhovuje?

Kamila 31.05.2021

Přídám se s dovolením k dotazu, taky mám hodně citlivou pleť, skoro po všem se mi dělají pupínky takže sehnat kosmetiku, která mi bude vyhovovat a zároveň bude účinná na vrásky je pro mě opravdu problém. Ocením každou radu.

Saša 12.06.2021

Já toho zkoušela už víc a zatím jsem ještě nenašla něco co by mi ve všem vyhovovalo a už se mi nechce vyhazovat peníze za to abych něco zkusila, takže jestli můžete někdo něco doporučit, co za to opravdu stojí, budu ráda

Dianadia 17.06.2021

Já používám kosmetiku https://www.iuvenio.com/ je to česká kosmetika, využívá inovativní technologie takže se vyživující látky mnohem lépe dostávají do pleti a je to rychle znát. Já ji teď používám dva měsíce a rozhodně u ní zůstanu, není parfemovaná a hodně se mi po ní pleť zlepšila.

anastaziaa Dianadia 24.06.2021

Ahaa no to vypadá fakt dobře, rozhodně vyzkouším. Co od nich používáš za produkty?

Dianadia Dianadia 01.08.2021

Používám od nich všechno. Takže mycí gel, fresh, nanovlákenné sérum a krémy. Všechny jejich produkty se vzájemně doplňují a podporují jejich účinnost takže je nejlepší je používat současně.

anastaziaa Dianadia 27.08.2021

Aha, díky moc za reakci, dnes jsem objednala tak se na to těšíím :)

Dianadia Dianadia 28.08.2021

Není vůbec zač :-) dej vědět jak jsi s ní spokojená.

Romana 30.08.2021

Iuvenio je opravdu skvělá kosmetika, získala dokonce nějaká ocenění. Používám jí přes rok a jsem moc spokojená, viditelně se mi pleť zlepšila a je jediná, která ani trošku nedráždí moji citlivou pleť. Posílají zdarma vzorečky ;)

Majka 31.08.2021

A osvědčila se vám i na vrásky?

Romana Majka 22.09.2021

Právěže na vrásky :)

Majka Majka 23.09.2021

Díky za odpověď, rovnou objednávám tak jsem na to zvědavá

Romana Majka 24.09.2021

Není zač, dej vědět jak ti vyhovuje

Nikola 30.11.2021

A neucpává póry?

Romana Nikola 14.12.2021

Mně teda vůbec ne ;)

Nikola Nikola 18.12.2021

Fakt? No tak to zkusím, díky za odpověď

Romana Nikola 19.12.2021

Za málo, ráda jsem poradila

Jana 06.03.2023

Co mi na pleť zatím asi nejvíc pomohlo, tak je čistící špachtle. Vůbec jsem netušila, kolik to dokáže udělat takové pravidelné a důkladné čištění pleti.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat